Gelin Makyajı izmir de mac ürünlerini kullanan kuaför.. çok ama çok acil!!!!!!!

eheh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2011
67
1
merhaba kızlar acil kuaför arayışındayım..
9 haziranda kınam ve 10 haziranda da düğünüm var..saçıma da makyajı da çok özeniyorum..çünkü nişanımda kryolan maçyaj malzemeleri kullanılmıştı ve istediğim gibi olmadı,kalıp gibi durdu yüzümde bi allık kullandılar kıpkırmızı sinir olmuştum..biliyorsunuz ki mac izmire yeni açıldı ve ben izmirde mac makyaj malzemelrini kullanan hiç bir kuaför bilmiorum..çok az bi zaaman kaldı ben hala ayarlamadım kuaförü..lütfen yardımcı olun kızlar....

Bence kuaför seçimin yanlışmış kryolan mactan iyi bu makyajda daha kalıcı hemde sen aynı kuaföre gitme yeter önemli olan makyözün tekniği

Mac kullanan bir yer bende kınada oraya yaptırıcam bostanlı yunusların orada Şeref Kuaför var Hem Mac kullanıyor Hemde Kryolon ürünleri istediğini tercih edebilirsin.

güzelde makyaj yapıyorlarmış benim çevremdeki arkadaşlar dedi bende orası için randevu aldım kına için istersen özelden msj at sana detaylarıda söylerim:KK34:

Mac kullanan bir yer bende kınada oraya yaptırıcam bostanlı yunusların orada Şeref Kuaför var Hem Mac kullanıyor Hemde Kryolon ürünleri istediğini tercih edebilirsin.

güzelde makyaj yapıyorlarmış benim çevremdeki arkadaşlar dedi bende orası için randevu aldım kına için istersen özelden msj at sana detaylarıda söylerim:KK34:

çokk teşekkür ederiim..evet biliorum orayı ama ben ayarladım kuaförü..cevaplar geç gelince,zamanımda kısıtlı çünkü ayarlamak zorunda kaldım..aslında gidebilirdim bornovada oturuorum..arabayla rahat gidilebilir...makyajıda sevil parfümeriye yaptırıcam..bi kaç ürün aldım ordan istediğim markada yaptırabilicem..umarım güzel olur..sana da mutluluklar dilerim..

X