Lazer Epilasyon izmir de lazer epilasyon yapan yerler

sen birkaç kıl dıyorsun yaa bende daha fazlası var bırkac kıl ıcın 50 tl odemıssın ben daha fazla oderım demek..

toplam 10 kıl anca... belki o kadar bile değil. yüzümün diğer yerlerine lazer yapılacak mı yoksa kendi haline mi bırakılacak bekleyip karar verecekmişiz. bekliyorum bakalım :) ince ve sarı olan kıllara dokunmak istemiyorlar boşa paran gider diyorlar.

Kızlar mediderm i soranlar olmuş ben gidiyorum yaklaşık 50 gün önce 2. seansımın kontrolune gitmiştim şuan toplasanız genital kol koltukaltı bacakta 10 kıl yok. Benim aşırı tüylenmem var ve sürekli jilet vurduum için erkek sakalı gibi olmuşlardı. Fiyat olarak biraz yüksekler ama ben her seanstan sonra dua edip çıkıyorum. Kıl kokusu var demişler de normal bir durum zaten bu. Sonuçta makine o kılları yakmak için orda zaten aşırı bir koku da yok. Hiç randevu almadım sadece haftaiçleri öğleden önce gidiyorum tek kişiyi beklemiyorum ve seanslarım 1 saat sürüyor kontrollerde bile geçiştirmeden 1 saat uğraşıyorlar. Bana tüm vücut seansına 200 tl diyen yerlere giden arkadaşlarım şuan çok pişman ya seanslarda kılları atlıyorlar 5 dakika da seansı bitiriyorlar ya da makineleri dandik çıkıyor insanları mağdur ediyorlar. Zor biter denilen kolumda bile daha kıl çıkmadı. Arkadaşlarımdan biri her ay gidiyor 7. seansı hala genital azalmadı diyor. Benim uygulamamı yapan kişi popo arasına kadar tek kıl bırakmıyor. Amacım burada bir yerleri karalamak ya da reklamını yapmak değil. 2 yıldır sayfadaki bütün yorumları tek tek okudum kafa karışıklığından başka bişey yaratmadı. Maddi sıkıntılarım nedeniyle başlayamamıştım ama çok şükür part time çalışıp maaşımı her seans mediderme veriyorum helali hoş olsun.
Bir de aklımda heraderma vardı oraya giden arkadaşlarımda çok memnundu uzak olduğu için gitmedim.

Merhaba. Ben geçen ay Bostanlı Epidermis'e gittim tüm vücut ve yüz epilasyonu için. Üzerinden 1 ay geçti ve birkaç gün sonra ikinci randevumun günü gelecek (o gün zorla o randevuyu verdiler). Epilasyon sırasında hiç acı yoktu, tek hissettiğim şey makinenin üflediği buz gibi havaydı. Acı olmaması çok güzel ama seansın üzerinden 1 ay geçmesine rağmen kıllarda yaklaşık %30 dökülme oldu. Gerisi olduğu gibi duruyor ve uzadılar. Şafak hanım jiletle dahi dokunma diğer seansa kadar dediği için dokunamadım da 1 aydır orman adamı gibi gezmek zorunda kaldım ve bu beni çok rahatsız etti. Bu durum normal midir? Bir öneriniz var mı? (makinesinin ne olduğunu bilmiyorum, yalnızca Türkiye'deki en iyi makinenin onda olduğunu söyleyip övüp durdu, ayrıca makine o kadar iyiymiş ki kontrol seansına da gerek yokmuş...)
Bilgileriyle bana ışık tutabilecek arkadaşlar cevap yazarsa çok sevinirim. Önerilerinizi ve bilgilendirmelerinizi bekliyorum.
ben de aynı yere gidiyorum evet gerçekten en iyi makina onlarda diye düşünüyorum ..çünkü daha önce bir çok yere gittim fakat sonuç alamadım..evet jilet değdirmek istemiyor yüzüne çünkü cildinin bozulmasını istemiyorlar çok haklı bebek gibi suratım var şu anda son seansa gidicem tamamen bitti diyebiliriz benimkiler için :) sorun yok yani devam :)

ben bostanlıda epidermis diye bir yere gidiyorum..sanırım önerebileceğim tek yer çünkü epilasyon sistemleri ve makinaları çok araştırarak gittim sanırım kaliteli makinaları ve başka yerde yok ..öyle duymuştum zaten..son seansa gideceğim yakında her şeyden çok memnunum..jilet değdirmiyorlar cildinize ne batık problemim kaldı ne de bir problem yaşadım zaten acı hiç yok sıfır. inanamadım ben de.

ben de aynı yere gidiyorum evet gerçekten en iyi makina onlarda diye düşünüyorum ..çünkü daha önce bir çok yere gittim fakat sonuç alamadım..evet jilet değdirmek istemiyor yüzüne çünkü cildinin bozulmasını istemiyorlar çok haklı bebek gibi suratım var şu anda son seansa gidicem tamamen bitti diyebiliriz benimkiler için :) sorun yok yani devam :)

Ne yazık ki en iyi makine onlarda değil hatta gayet eski model bir alex makine mevcut... Üstelik en düşük atış modunda yapıyorlar tüm atışları. Yani kıllar dökülsün değil dökülmesin de yıllar boyu gidelim diye yapıyorlar herhalde... Ayrıca bu yazdıklarınız fazla reklam kokuyor bence...

ben bostanlıda epidermis diye bir yere gidiyorum..sanırım önerebileceğim tek yer çünkü epilasyon sistemleri ve makinaları çok araştırarak gittim sanırım kaliteli makinaları ve başka yerde yok ..öyle duymuştum zaten..son seansa gideceğim yakında her şeyden çok memnunum..jilet değdirmiyorlar cildinize ne batık problemim kaldı ne de bir problem yaşadım zaten acı hiç yok sıfır. inanamadım ben de.

O makine başka yerde olmayabilir en eski modellerden biri olduğu için...

Merhaba arkadaşlar iki arkadaş burayı cok okuduk her kafadan bir ses cıkıyor mediderme gittik seans basi 540 tl bi fiyat aldık epidermise gittik seans bası 650 tl gibi bi fiyat aldık novaraya gittik 350 lira 3 undede alexandirte 3 undede farklı cihaz test atışları atıldı vs şimdi iki seans daha uygun oldugu ıcınde novara gittik hem 1 ay doldugu gibi aynı sekilde cıkıyor hemde ben bırraz dayanıyorumda arkadasım acısına dayanamadıgından birdaha gelmeyeceğini söyledi. Onumuzdeki haftadalarda biyerlere baslamamız gerekiyor. Yaz gelmeden gerçek bi öneri lütfen mesajlada olur tesekkürler.

Merhaba arkadaşlar iki arkadaş burayı cok okuduk her kafadan bir ses cıkıyor mediderme gittik seans basi 540 tl bi fiyat aldık epidermise gittik seans bası 650 tl gibi bi fiyat aldık novaraya gittik 350 lira 3 undede alexandirte 3 undede farklı cihaz test atışları atıldı vs şimdi iki seans daha uygun oldugu ıcınde novara gittik hem 1 ay doldugu gibi aynı sekilde cıkıyor hemde ben bırraz dayanıyorumda arkadasım acısına dayanamadıgından birdaha gelmeyeceğini söyledi. Onumuzdeki haftadalarda biyerlere baslamamız gerekiyor. Yaz gelmeden gerçek bi öneri lütfen mesajlada olur tesekkürler.
Ben yarın mediderm e gitcm bn memnunum bnce denemelisin..

Merhaba kadınlar:)
lazer epilasyon için uygun bir fiyata, hijyenik koşullarda ve dürüst iş yapan bir yer bulmak ne zordur bilirim. Çünkü başımdam kötü bir tecrübe geçti fakat izmir de değil. Konumuza gelirsek yukarıdaki angedın arkadaşa katılıyorum. Henüz yer arayışındayken bütün yorumları okumuştum , ve sadece oturduğum yere yakın olduğu için epidermise gittim. Benimki sadece şans. Deneme atışı ve gerekli açıklamaları yaptılar içime sindi ve randevu aldım. İlk randevuma gittikten sonra koltukaltında sadece 3-4 kıl var onlarda uzadı. Bacaklarda ise ilk randevuda kıllar yoğun olduğu için gözden kaçanlar ve henüz çıkmamış olanlar var . Gözle görülür derecede azaldı ve daha ilk seans olduğunu tekrar edeyim. Bu konuda yazmak istedim çünkü merkezin adınıda burdan öğrenmiştim:)) Özellikle maddi sorunu olan kadınlar için söylüyorum; paranızı ucuz diye sağa sola savurmayın gerekirse her seansa farklı yerde yaparsınız ama denemiş olursunuz. Farklı yerlere gidin deneyin beğenmezseniz kendiniz karar verin bunlar sadece tavsiye. Bu tavsiyeleri dikkate alıp almamak size kalmış. Öpüldünüz:KK15:

Ben Esmira Estetik'e gidiyordum sahibi Dr. Nejdet Şişman, Alsancak Kordon'da merkez. Asla ve asla önermiyorum, özellikle lazer gibi uzun soluklu bir tedavi için. 5 yıldır gidiyorum, lazerli epilasyon için ve bugün resmen bir daha gelmeyin artık der gibi tedavi başında peşin olarak ödenmiş ve anlaşılmış bir programı sonlandırdılar kendi kafalarında. Bunu da sağlık için fazla gibi bir bahaneyle yapmaları tabiiki sesimi çıkarmamı engelledi. Bunun dışında en kötüsü her ama her randevuya gittiğimde tam saatinde orada olmama rağmen önüme geçirilen hastalar olsa gerek, bugün yine yarım saat bekletildim, tabii bunun sebebi yeni ve para getiren hastanın daha değerli olması. Annem doktoru yakından tanıyordu ve baştada onunla konuşup bu tedaviye başladık ama herhalde beni pek ciddiye alamadılar, tüm çalışanların da kendini çok ama çok beğenmiş tavırları vardı. Fazla dişli olmadığım, seviyemi düşürmek istemediğim için her seferinde anlayış gösterdim ama kesinlikle bu durumdan suistimal edildi ve beni ciddiye bile almadılar. Tedaviye başladığımda 15 yaşındaydım beni hala dünkü çocuk sanıyorlar tabii. Ama şöyle bir durum var ki müşteri ne kadar eski olursa o kadar o kliniğe bağlanır, bu yüzden de orada yaptırdığı uygulamalar bunu böyle sonlandırmaları ve tüm ciddiyetsizlikler bu durumdan bir haber olduklarını gösteriyor. Ben yarım bacak, yarım kol, koltuk altı ve genital bölge için gidiyordum. Uygulamam bitmeden sonlandırıldı, sebebi sağlık değil taze para getirmeyişidir, size önerim hiç bir şart altında peşin ödemeye başvurmayın. Biz bunu yaparken samimiyete ve oradaki çalışanlara güvenerek gönül rahatlığıyla yapmıştık, insan bilemiyor tabi..o kadar çok çalışan değiştirildi ki kimin kim olduğunu bilmez hale geldik resmen. Uzun süreli bir uygulamaya girerseniz bunun sarkacağı kesindir, emin olun. Daha fazla zorlamaya çalışıp bu insanlarla muhatap olmayacağım ama çok güvenilir olduklarını düşünmüyorum. Her seferinde tedavinin kapsadığı bölgeleri unuttular, 5 yılda kim bilir kaç kadın önünde soyundum. Hala kollarımda, dizlerimde, dirseklerimde, koltuk altı ve özellikle ama özellikle bikini bölgesinde kıl çıkmaya devam ediyor ama sağlık ayağına beni geçiştiriyorlar ki ben yılda bir geleyim o halde dememe rağmen. Yapılan davranışlar genel olarak çok çirkin. Burayı asla önermiyorum, özellikle ve özellikle lazerli epilasyon için.

Cok haklisinIzmirde bildigin aleksandrite yapan yer var mi

Merhaba ben de 1,5 yıl önce aleksandrite cihazı ile genital ve koltuk altımı bitirdim.Diotların çok etkili olduğunu düşünmüyorum.Ancak şu da var ki ,her kıl yapısına uygun bir cihaz değil.Bacaklarımada başlayacağım.Kıllarınız kalın ve siyah renkte ise kesinlikle aleksandrite ..

Arkadaşlar izmirde lazer yaptırmıs ve hemen sonuc almıs tüylü bir arkadasınız olarak söylüyorum. kesinlikle mola estetik i tercih edin. orda estetisyen elif hanım var ve gerçekten işinin ehli güleryüzlü bir insan. yer alsancakta.ben 2 sene farklı bölgelere devam ettim ve tüylerim bitti cihazlarını fln anlatıyorlar gittiğinizde ancak bana ilk etapta güven veren estetikcerrahın yanık olması durumunda tedavi garantisi vermesi ve bitene kadar devam edilmesiydi. yanık olmadı allaha sükür iyi bir merkeze denk geldim. gözünüz kapalı gidebilirsiniz. novara estetike de gitmiştim ancak dolandırıldım. bunu da soylemeden edemeyeceğim. dermamed firmasına da iyi diyorlar ancak denemediğim icin bir yorumda bulunamam. hepinize tüysüz bir ten dilerim :KK28:

Eyvahh... bende geçirdim bu günleri :) neyse sonuçta bir şekilde bitiyor. Her yere gidip kendin görüş bence. Novara uzun süre gitmek istemezsiniz zaten. Forumda yazan her paylaşım herkesin kendi doğrusu. Belli ki hekimi göreceğin bir yer istiyorsun, buna göre eleme yaparsan doğru yer mutlaka karşınıza çıkar. En azından gittiğin yerler bu kuralın dışında kaldı:) kolay gelsin:)

arkadaslar önerdiğim merkeze giden olursa (mola estetik-alsancak) lütfen fiyat bilgisi paylaşsın herkesin bir fikri olur. kimse zarar gormesin bu kıl tüy işinden dolayı. ben cok cektim cok paralar odedim molayla tanısana kadar ve herkes faydalansın istiyorum. ozellikle ergenlik donemimde cok agladım ve yardımcı olmak istiyorum bu yuzden ısrarla öneriyorum bu merkezi. kesin cozum oldugunun kanıtı benim. bildiginiz sakallarım cıkıyordu ve aldıgımda o bolge yesilimsi bir renkte kalıyordu. 2 günde bir cıkması da cabası. simdi bırakın ince tüyü, tüy yok. herkes faydalansın umarım kısa zamanda kurtulursunuz.

Merhaba. Izmir’de ogrenciyim ve fiyat/performans acisindan en uygun yeri bulmaya calisiyorum. Burayi okuyup notlar aldim fakat insanin kafasi karisiyor gercekten. Hangi yorumlarin reklam koktugunu da anlayabildigim icin son olarak bunlari listeledim: Nutra system, clinic a, heraderma, fahri mola, duruderm en cok onerilen buralardi. Derim dal dermatolojiyi de bir yakinim onerdi hakkinda guzel seyler de okudum. Secenekleri ikiye uce indirmeme yardim edebilecek arkadaslardan rica ediyorum cunku ziyan edebilecek kadar param yok :KK43: paraya degil yaptigi ise ve musterisine onem veren bir yer olmasini istiyorum paragozlerle isim olmaz. normal fiyatlari konusunda cok bir bilgim yok o yuzden bu yazdiklarimdan cok yuksek ucretli olan varsa onlari da soyleyebilirsiniz ki kafamdan sileyim... Mesajdan ya da konudan bekliyorum cevaplarinizi. Iki-uc yeri kafamda oturtup deneyerek sececegim daha sonrasinda.

off kaç sayfa okudum bilmiyorum, arkadaşlar ben öğretim üyesiyim çok kazanamıyoruz malum param da boşa gitsin istemiyorum herkes biyerleri önerirken digerleri kötülüyor araştırmalarımdan bildiğim tek şey lazer epilasyon sadece sağlık kuruluşlarında bulunuyor tıbbi bi cihaz olduğu için lütfen bana karşıyaka veya alsancak bölgelerinde bir kaç poliklinik önerebilirmisiniz, mesajda olur teşekkürler.

off kaç sayfa okudum bilmiyorum, arkadaşlar ben öğretim üyesiyim çok kazanamıyoruz malum param da boşa gitsin istemiyorum herkes biyerleri önerirken digerleri kötülüyor araştırmalarımdan bildiğim tek şey lazer epilasyon sadece sağlık kuruluşlarında bulunuyor tıbbi bi cihaz olduğu için lütfen bana karşıyaka veya alsancak bölgelerinde bir kaç poliklinik önerebilirmisiniz, mesajda olur teşekkürler.

Medislim denilen yere para gömmeyin bosuna o kadar berbat bi yer ki. Onun dışında bi yer olabilir. Alsancak diyince orası çok gidilen bir yer oldugu için uyariyim dedim.

X