Iyi kotu insan ayrimi

Hiç tanımadığı değil tanıdığı insanada lakap takıp dalga geçmesi bir insanı olgunlaşmamış,empatiden yoksun kötü bir insan yapar,aslında bunun ayrımını iyi yapmak gerekiyor,kötü insan kötüdür,kötülük yapmak için sebep aramaz nedenlere dayandırmaz sadece kötü bir insandır,sebepler yada yaşadığı olumsuz koşullar,sevmediği insanlar vs vs sonsuza kadar sayılacak hiçbir sebep bir insanın içindeki kötülüğü besleyemez,bu doğuştan gelen bir özellik,mesela dikkat edin 40 kişilik bir sınıfta arkadaşına lakap takıp dalga geçen,iten,vuran,dışlayan çocuklarda var,gayet iyi niyetli yardımcı vurmadan kırmadam iletişim kuran çocuklarda var,bu bir kişilik,siz ne yaparsanız yapın onun ağır basan yanını beslersiniz,o yüzden ben bu tip insanlara hayatımda asla yer vermem,slmım olmaz olanlada muhattap olmam,kişi kendine benzeyen insanı arar bulur o yüzden bu kadar insan bir araya gelip kötü olmaz,bu kadar insan kendisine en benzeyenini bulur onunla arkadaş olur.
Tesekkurler
Pamuk ben senin hemen hemen tüm konularını biliyorum . Çalıştığın kurumu da çok merak ediyorum. Senin anlattığın şeyler artık kreşlerde bile olmuyor . Bu kadar şey yaşıyormuşsun hiç mi sana şahitlik yapacak destek olacak bir iş arkadaşın yok ?
Hepsi yeni geldi ve yok maalesef ama bunun önemi de yok burada olmak istemiyorum

Pamuk ben senin hemen hemen tüm konularını biliyorum . Çalıştığın kurumu da çok merak ediyorum. Senin anlattığın şeyler artık kreşlerde bile olmuyor . Bu kadar şey yaşıyormuşsun hiç mi sana şahitlik yapacak destek olacak bir iş arkadaşın yok ?
Soru şu güncel hayatında çok iyi diğer insanlarakarsi ama bana bunu yapanlar iyi mi kötü mu

Soru şu güncel hayatında çok iyi diğer insanlarakarsi ama bana bunu yapanlar iyi mi kötü mu
O zaman ben fikrimi yazayım.
Eğer sen onların canını yakacak bir şey yaptıysan ve bunun karşılığında sana bunu yapıyorlarsa bu onları bana göre kötü yapmaz.
Fakat ortada hiç bir şey yokken sana bunu yapıyorlarsa “iyi” değillerdir.

Konularınızdan bağımsız sorduğunuz soruya cevap vereceğim bir kişiyi iyi veya kötü insan olarak tanımlamak için tek bir olay yetmez bazı yerde kötü bazı yerde iyi olabilir, size tavrıyla kötü ama başkasına tavrıyla iyi olabilir o yüzden karşınızdaki kişiyi herkeste sizin gibi kötü görsün isteyemezsiniz

Coktan tayin istemeliydin pamuk ama yine magdur olan sen olacaksin. Hep magdur hep hep
Konuya gelirsek genel gecer ahlak kurallarini asan insanlara bende direk tepkiliyim tesbihte hata olmaz derler hirsizin benimde malimi calmasini beklemem taciz varsa basima gelsin demem evlilik birligini asan herseyde selam bile vermem ama gecimsiz vs diye uc orneklerde notr olur notr kalirim
Senin tam anlatmadigina emin oldugum icin net birsey diyemiyorum

Coktan tayin istemeliydin pamuk ama yine magdur olan sen olacaksin. Hep magdur hep hep
Konuya gelirsek genel gecer ahlak kurallarini asan insanlara bende direk tepkiliyim tesbihte hata olmaz derler hirsizin benimde malimi calmasini beklemem taciz varsa basima gelsin demem evlilik birligini asan herseyde selam bile vermem ama gecimsiz vs diye uc orneklerde notr olur notr kalirim
Senin tam anlatmadigina emin oldugum icin net birsey diyemiyorum
Anlatamadığım bisi yok.benim net sorum şu bu kadar insan nasıl bu kadar kötü oluyor.konuyla ilgili ailevi sebeplerden gitmem gerektiğini bildiren bir dilekçe yazdım genel müdürlüğe ve haziranda gidip konuşacağım.muduru de dedim.kotusunuz sizi sevmiyorum ve iyi yönetimlerin olduğu yerde böyle şeyler olmaz diye.cozum gitmek.karma diye bisi var

Anlatamadığım bisi yok.benim net sorum şu bu kadar insan nasıl bu kadar kötü oluyor.konuyla ilgili ailevi sebeplerden gitmem gerektiğini bildiren bir dilekçe yazdım genel müdürlüğe ve haziranda gidip konuşacağım.muduru de dedim.kotusunuz sizi sevmiyorum ve iyi yönetimlerin olduğu yerde böyle şeyler olmaz diye.cozum gitmek.karma diye bisi var

Pamuk yenileri kandirirsin ancak, bize bari yapma

Mesela sadece mudur öyle istediği için hiç tanımadığı insana yılan fare vs imalarında bulunan dalga gecen grubun içerisinde olan kişilerin iyi olma olasılığı var mi kişilerin diğer kişilere ailelerine davranışı çok iyi ama mobing yapıp dalga geçip lakap takıyorlar. Bu kadar insan hep birlikte kötü olabilir mi.ne dusunuyorsunuz.cevaplariniz benim icin önemli.41 yasindayim çözemedim de
Kötü kötüdür.

Pamuk prenses ve cadılar yok dunyada çocuklar içinde bile ararsan dünya tarihine bakarsan katil olanlar böyle doğanlar var herşeye sepep sonuç bulamayız kimse sırf iyi kötü diyemeyiz mesela biz hicmi uygunsuz davranmadik hep ponçik ponçik mi yaşadık hicmi haksızlık yapmadık bağırma dık kimseye vs vs .....iyi de var kötüde bize alismamis enerji tutmamış birşeye gıcık olmuş da olabilirler .....bir insanın iyi ve kötü olması kişiden kişiye değişir bana kötu olan size iyi davranabilir olasılık çok bence....bu ara iyiyim diyenden kaçacak delik arayan benim yorumum bu .......insanlar hep haklı sorunda burda sanki

Mesela sadece mudur öyle istediği için hiç tanımadığı insana yılan fare vs imalarında bulunan dalga gecen grubun içerisinde olan kişilerin iyi olma olasılığı var mi kişilerin diğer kişilere ailelerine davranışı çok iyi ama mobing yapıp dalga geçip lakap takıyorlar. Bu kadar insan hep birlikte kötü olabilir mi.ne dusunuyorsunuz.cevaplariniz benim icin önemli.41 yasindayim çözemedim de
Olay çıkarmadığın sorun yaşamadığın 1 kurum kuruluş insan bırakmadın. Ne sorunlusun ya

Ayyyy siz mi geldiniz. Bu sitede hayatını az çok bildiğim nadir insanlardansınız siteyi aktif kullanmazken bile sizin konuları oluyordum şimdi görünce bi heyecan yaptım ahsjsjs yalnız bir şey değişmemiş geçen süreçte de

X