Anket İstirahat raporu

Burcu0606

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2022
4
0
31
Merhaba arkadaşlar hafta sonu özel bir klinikte 2 tane diş çekimi sonrasi implant ve dikiş atıldı.bir agiz ve diş sağlığı merkezine gittim. Doktora durumumu anlattım. O bölgenin ağrıdığını uyuyamadigimi ve fazla yemek yiyemedigim için halsiz düştüğümü ve rapor vermesini istediğimde. Bana bura da yataklı poliklinigimizin olmadığını ve rapor verirse araştırmaya gireceğini ve raporlarının geçersiz olacağını veremeyeceğini söyledi.boyle bir durumla karşılaşan var mı ne kadar doğru? Neyse ki devlet hastanesi doktordan daha anlayışlı cıktı.raporumu aldım.

Yatis almaniza gerek yok ki, hasta raporu alip evde istirahat edebilirsiniz. Siz mi yatisli istirahat talep ettiniz, yoksa yanlis anlasilma mi oldu?

Yok rapor istiyorum işe gidemedim agrım VAR dedim.
Hatta güvenlik duydu siz bana rapor için geldiğinizi söyleseydiniz ben size söylerdim boşuna beklemezdiniz dedi. Anlamadigim tedavi gören hastalar var onlar geri işe mi dönüyor böyle rapor vermezse nasıl millet tedavi görsün

Kadın kimseye rapor vermiyormuş heralde tedaviye kimse gelmesin diye galiba

Dişçiden rapor alındığına şahit olmadım açıkçası. Rapora mahal verecek bir sebep bulamamış, ne yazacağım şimdi rapora diye düşünmüş olabilir.

X