Istenmeyen gelin

Size göre istenmeme sebebiniz ne?
Bilmiyorum 2 yıllık evliyim eylülde dogum yaptım hastaneye geldi tmm başka yok hastane cikisi evime geldi
Yedik içtik akşam gönder de beraber kalalım dedim çalışcak sen calisiyorsun annem bakar dedim 3 gün kaldı annem yanımda annem i kocam istemedi 40 gün boyunca tartistik ayrilma kararı aldım ayrılmadı

Hikayenizi biraz anlatsanız. Neden evlendiniz? İstemeyen kim? Neden bu konu bu bölümde?

Bilmiyorum 2 yıllık evliyim eylülde dogum yaptım hastaneye geldi tmm başka yok hastane cikisi evime geldi
Yedik içtik akşam gönder de beraber kalalım dedim çalışcak sen calisiyorsun annem bakar dedim 3 gün kaldı annem yanımda annem i kocam istemedi 40 gün boyunca tartistik ayrilma kararı aldım ayrılmadı
Yazdığınızdan çok birşey anlamadım ama Bazı insanlar pohpohlanmaktan hoşlanır sen ne dersen o anne demen gerekir ne yaparsan yap herşey görmezden gelirler eşin bildikten sonra senin kafana takmana gerek yok diycem ama insan bazı zamanlarda ailesinden de ilgi görmek istiyor seni anlıyorum eşin bu konu hakkında ne diyor peki?
Sen onlara karşı nasılsın? evleriniz yakın mı?
Sık görüşüyor musunuz? Elti, görümce vs var mı?

İletişim az ama seks çok demek ki:)
Oda yok
Yazdığınızdan çok birşey anlamadım ama Bazı insanlar pohpohlanmaktan hoşlanır sen ne dersen o anne demen gerekir ne yaparsan yap herşey görmezden gelirler eşin bildikten sonra senin kafana takmana gerek yok diycem ama insan bazı zamanlarda ailesinden de ilgi görmek istiyor seni anlıyorum eşin bu konu hakkında ne diyor peki?
Sen onlara karşı nasılsın? evleriniz yakın mı?
Sık görüşüyor musunuz? Elti, görümce vs var mı?
2 görümce var 1 gayin var eşimden sogudum saglikli bi evliligimiz yok dedim iyi evebeyn olcakmiyiz emin değilim dedim 2 yıllık evliyim bi misafirliğe gitmek yok haliyle hasta vs ziyaret etmek yok sogudum

Merhaba istenmeyen sevilmeyen gelin oldunuz mu hiç
başta olur gibi oldum evliliğimin ilk yıllarında. şimdi susmuyorum onlar da ses çıkaramıyorlar. bir dönem boşanmaya kalktım herkes kuzu gibi oldu. ogün bugündür istemiyorlarsa da yansıtmıyorlar. tabi yıllar oldu alıştı herkes.

Merhaba istenmeyen sevilmeyen gelin oldunuz mu hiç
Ah olmaz olur mu evlenene kadar yapmadiklarini birakmadilar esimle bana...dugununuze gelmeyiz vs gibi laflar ettiler esime ama biz yilmadik... simdi esim ailesi ile gorusmuyor ... kendi yolumuza bakiyoruz

ağzınızdan kerpetenle alıyoruz sözleri yahu iletişim tabi zayıf olur. Şöyle derli toplu anlatın durumunuzu ona göre yorum yapalım.

X