İstemenin Esrarı!!!

Çok güzel bi konu tebrikler canım..Ben de bu konularda acayip meraklıyımdır ..Secret benim de hayata bakışımı değiştiren bir kitaptır.....Boşluğa düştüğümde veya hayata bağlılığımı yaşama sevincimi kaybettiğimi hissettiğimde bi daha okurum...Uzun zamandır bunalımda sayılırdım hayat koşturmacası ve iyice karamsar olmaya başladım artık silkinip kendime gelmem gerekiyordu hem kitaba başladım hem de böyle topikleri takip ediyorum çok şükür....

Zaman zaman çok güzel kullanıyorum zaman zaman da boşveriyorum bu yöntemi ama artık karar verdim yaşam stili haline getirmeye....Mış gibi yapmak çok işe yarıyor evet...Ama doğru istekler için....Örneğin yasak aşk yaşadığınız kişiyle evlenmeyi dilemek çok da doğru olmaz herhalde....

Çok güzel bi konu tebrikler canım..Ben de bu konularda acayip meraklıyımdır ..Secret benim de hayata bakışımı değiştiren bir kitaptır.....Boşluğa düştüğümde veya hayata bağlılığımı yaşama sevincimi kaybettiğimi hissettiğimde bi daha okurum...Uzun zamandır bunalımda sayılırdım hayat koşturmacası ve iyice karamsar olmaya başladım artık silkinip kendime gelmem gerekiyordu hem kitaba başladım hem de böyle topikleri takip ediyorum çok şükür....

Zaman zaman çok güzel kullanıyorum zaman zaman da boşveriyorum bu yöntemi ama artık karar verdim yaşam stili haline getirmeye....Mış gibi yapmak çok işe yarıyor evet...Ama doğru istekler için....Örneğin yasak aşk yaşadığınız kişiyle evlenmeyi dilemek çok da doğru olmaz herhalde....

sğl canım.evet çok haklısın bizim için hayırlı olan isteklerde bunu yapmalıyız.bir de şu var aklıma gelmişken yazayım.eğer arınma yöntemiyle birlikte isteklerini dile getirirsen (örneğin:hooponopono yönemi) bu durumda o kişi yada isteğin sana hayırlı değilse o kişi ya hayatından çıkıyor yada isteğin hayırlısıyla kabul oluyor.bu tarz bir deneyimim de oldu çok şükür.

sğl canım.evet çok haklısın bizim için hayırlı olan isteklerde bunu yapmalıyız.bir de şu var aklıma gelmişken yazayım.eğer arınma yöntemiyle birlikte isteklerini dile getirirsen (örneğin:hooponopono yönemi) bu durumda o kişi yada isteğin sana hayırlı değilse o kişi ya hayatından çıkıyor yada isteğin hayırlısıyla kabul oluyor.bu tarz bir deneyimim de oldu çok şükür.

İlk defa duyuyorum adını canım..Anlatabilir misin biraz???Böyle bi uygulamaya çok ihtiyaç duyuyorum da...:KK43:

İlk defa duyuyorum adını canım..Anlatabilir misin biraz???Böyle bi uygulamaya çok ihtiyaç duyuyorum da...:KK43:

canım bu söylediğim yöntem havai arınma metodu olarak geçiyor.bir konu seni üzüyor ve olmasını istediğin şeylerle ilgili önündeki engele sebep olan şeyleri arınma yöntemiyle kaldırıyorsun.temelinde 4 kelime var.seni seviyorum.özür dilerim.lütfen beni affet.teşekkür ederim.
bu 4 kelimeyi sıkıntı yaşadığın olaya uyarlayarak söylüyorsun.ben tabi belki tam olarak anlatamadım.ama nete ismini yazarsan birçok bilgi bulabilirsin.emin çok etkili bir yöntem ve çok rahatlatıcı etkisi var.tavsiye ederim

canım bu söylediğim yöntem havai arınma metodu olarak geçiyor.bir konu seni üzüyor ve olmasını istediğin şeylerle ilgili önündeki engele sebep olan şeyleri arınma yöntemiyle kaldırıyorsun.temelinde 4 kelime var.seni seviyorum.özür dilerim.lütfen beni affet.teşekkür ederim.
bu 4 kelimeyi sıkıntı yaşadığın olaya uyarlayarak söylüyorsun.ben tabi belki tam olarak anlatamadım.ama nete ismini yazarsan birçok bilgi bulabilirsin.emin çok etkili bir yöntem ve çok rahatlatıcı etkisi var.tavsiye ederim

Yalnız çok ilginç yazdım google a ilk sıralarda senin bana yazdığın cvp çıktı vaay:KK1: Kulüp olarak çok hızlıyızz:KK9:

istemenin esrarına inananlardanım.ve çok istediklerimi de bu yöntemle başarabildim.zaten istemek başarının ilk aşaması,istekleri hayale,hayalleri hedefe,hedefi plana dökmek,tüm bunları yaparkende azimli olmak.istemenin ama çılgınca istemenin inanılmaz bir enerjisi var,insanın duruşunu,bakışını değiştirebilir bence.hayatta istediklerini elde etmek için elinden geleni yapan insanlara hayranım ben.

İnanılmaz güzel bilgiler ve deneyimler paylaşılmış. Bayıldım bu topiğe. :)))

Şimdi Ho'oponopono yöntemini araştırıyorum. İlk kez duydum. Faydalı olacağa benziyor. :)

hep mezun olmayı istemiştim,hem ders çalıştım hem de mezun olduğumu hayal ettim.50 alayım yeter dedim,almış gibi yaşadım

sonundA gerçekten 50 aldım ve mezun oldm önceki yıl :21:

geen gün dolmuş bekliyoruz bi tanıdığı gördük ve ben içimden bizi aabasıyla bırakmasını istedim 2 kaşının ortasına bAkın ama:KK39: ve o kişi kendisinin bile binmediği

arabasına çağırdı:KK52: çokta ısrarr etti:KK9:

bu söyledikklerim her zaman olmuyor ama :44: odaklanmak lazım işte:KK34:

istemenin esrarına inananlardanım.ve çok istediklerimi de bu yöntemle başarabildim.zaten istemek başarının ilk aşaması,istekleri hayale,hayalleri hedefe,hedefi plana dökmek,tüm bunları yaparkende azimli olmak.istemenin ama çılgınca istemenin inanılmaz bir enerjisi var,insanın duruşunu,bakışını değiştirebilir bence.hayatta istediklerini elde etmek için elinden geleni yapan insanlara hayranım ben.

çok güzel yazmıssın canım ya,tüm yol haritasını dökmüşsün maşallah.gercekten istemek ve bu istek yolunda çaba sarfetmek hayat anlam katıyor ve senin dediğin gibi insanın durusu bakısı değisiyor ve de mutluluk veriyor

yazılarınızı okudum.ağlıyorum şuan çünkü isteğim olmuyor olmuyor olmuyor ama olacak inanıyorum olsun istüyorum ama olmuyor bekliyorum dua ediyorum ama inanıyorum olacak.hayırlı zaman bu zaman değil diyorum.

yazılarınızı okudum.ağlıyorum şuan çünkü isteğim olmuyor olmuyor olmuyor ama olacak inanıyorum olsun istüyorum ama olmuyor bekliyorum dua ediyorum ama inanıyorum olacak.hayırlı zaman bu zaman değil diyorum.

canım sakın ümidini kaybetme çünkü o isteği içine veren Allah ve bir söz var Allah vermeyi istemeseydi,insana isteme özelliğini vermezdi diye.yani demek istediğim şu ki o istek içinde olduğu sürece olacağına inan.sadece sabretmen yeterli.ama sabrederkende isteğinin kabul olacağına inanarak ve ruh halini hep mutlu tutarak yap bunu.
çünkü mutluluk demek hayatından memnun olmak demek memnun olmak demekde şükretmek demek.ve emin ol şükrettiğimiz sürece Rabbim bize herseyi fazlasıyla verecektir.sıkma canını.Allah hepimizin yardımcısı olsun

çok güzel yazmıssın canım ya,tüm yol haritasını dökmüşsün maşallah.gercekten istemek ve bu istek yolunda çaba sarfetmek hayat anlam katıyor ve senin dediğin gibi insanın durusu bakısı değisiyor ve de mutluluk veriyor

teşekkürederim canım,insanın içindeki enerjiyi bu şekilde ortaya çıkararak, hayatta neleri başarabildiğini gözlemlelemek çok güzel. aslında istediklerini elde ederken gösterdiğin çaba en kıymetlisi bence...yani kaybetmek yok:)

yazılarınızı okudum.ağlıyorum şuan çünkü isteğim olmuyor olmuyor olmuyor ama olacak inanıyorum olsun istüyorum ama olmuyor bekliyorum dua ediyorum ama inanıyorum olacak.hayırlı zaman bu zaman değil diyorum.[/QUOTn

ne kadar tehlikeli bir cümle kurmuşsun farkında mısın?olmuyor olmuyor olmuyor.hiç bir ağaç ekildiğinin ertesi gün meyve vermez.sabretmek ısrarla istemek yüreğinden geçenlerin olmasının en önemli maddesidir.sen olmayacak diyerek zaten olmasını engelliyorsun cnm.bazı şeyler vardır hayatımızda.olması sadece bizi ilgilendirir.ama öyle şeyler de vardı ki olması için bazı kişiler,nesneler veya bazı ortamların oluşması gereklidir.bu isteğin olmasından yani sadece sen etkilenmezsin.bu gibi isteklerin olması zaman alacaktır.yaradan kuluna dilediği her şeyi vercektir.ama önemli olan ne şekilde istediğimizdir.şüphesiz Allah ne ne dilediğimizi bilir ancak bize sadece istediğimiz kadarını verir.yapman gereken tek şey olmasını istediğin şeyi sabırla dilemek.olacağına da çocuklar gibi saf bir kalple inanmaktır.insanın kalbine dua etmek arzusu geldiğinde dua etsin.çünkü Allah onu kabul edecektir.ayrıca istemenin esrarı kitabını okumanı tavsiye ediyorum.hayatın değişecek.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar ben de bu tur seylerı cok okudum ama 82 aldıgım halde bır turlu atanamıyorum ogretmenım 3 yıldır ugrasıyorum sua edıyorum olmuyor kustum bıle her seye allahım affetsın benı sevmıyor bıle dedım allahım sen buyukseun affet,kopya cekıldı gecen sene bu sene soz verıldı 55 bın alıcaz dıye bakanlık sozunde durmadı 11 bın aldı yanı hep talıhsızlık 82 alınca gecen sene bıle hemen atanıyorsuznu edebıyat ogrtyım gecen sene de 75 aldım 76 kaldı atama artık umrumda degıl yoruldum 800 lıraya ucretlı yapıyorum kadrolular benle aynı ısı yapıp 2000 alıyor:KK43: o kadar ınanmıstım kı ama ıtıraf edeyım hep olmayacak yuksek alamam dıyordum bu sefer aldım gene kaldım dıkkatımı ceken bneım sansım acıktır ve de neyı sezınlersem yasarım enerjımın guclu oldugunu bılıyorum hıc olmayacak bır seyı dusundum oldu gecen sene sanırım umursamayınca oylesıne ısteyınce oluyor ben de yanı ustune cok dusup kafaya takmayınca bır de evlendım evlenelı sankı sansım kapandı bunu hıssetmeye basladım :KK43:

MERHABA
konuyu gorunce cok sevındım aranıza yenı katıldım ama bastan sona bu konularla ılgılı tum yazıları okudum
hepınız hepımız bısıler ıstemısız kımımız elde etmıs kımımız elde etmemiş bu aradakı buyuk fark tamamen isteme -me durumu

ama cok ıstıyorummmm dıyorsunuz bılıyorum

oncelıkle kıtaplar semınerler harıka... tam gaz gıdıosunuz... bu motıvasyon sızde 1 hadı bılemedın 2 ay suruo kiiiiiiiii bu cok normal olay kıtaplar okuma yada semınerlerı dınlemekle deıl uygulamakla gercekten gercek oluo ben bır kısısel gelısım uzmanıyım aynı zamanda öğretmenım ınanın bu yontemlerı öğrencılerımede uyguluyorum
1 oncelılke hayatınızla bır yuzlesın
2 hedef belırleyın
3 mutlakaaaaaa yazınnn yazıda sıhır vardır:)
kıtapları okuyun ama anlayarak daha doğrusu uygulayarak
kişisel gelısım kıtaplarını roman gıbı okumayın okuyun uygulayın devam edın :)

Oturdugunuz yerde dua edip isteklerinizin yerine gelmesini beklemek ne kadar dogru bilemiyorum.
Hic bir caba, özen, emek, güc harcamadan ne yazikki isteklenriniz olmaz.
Istediginiz kadar dua edin, isteginize, yani hedefinize ulasmak icin calismaniz yani o hedefi elde edebilmek icin ugrasmaniz lazim.
Allah calisanin ve emek verenin arkasindadir.
Bos oturup dua edenin degil, hem calisip hem dua edenin arkasindadir.

Hayatımızda öyle şeyler vardır ki bazen çalışı çalış dua et birşey yapamazsın çünkü içindeki o enerji var ya bitmiştir. Nedeni de şu kendine inanmıyorsundur hayırlısı eğer olmuyorsa hayırlısı bu diyorsundur pes etmektir bu benim gözümde.Şöyle diyelim mesela ayrı ayrı 2 kişiyi el alalım 2'si maddi olarak aynı konumda birbirine benzer bayanlar.Bayanların 2 'si evde ev hanımı ama iş arıyorlar.Biri gezer gezer heryere cv sini bırakır eve gelir Allah'ım bu iş olsun der ama düşüncelerinden hep olumsuzluk geçer ya olmazsa diye.. Ya diğer bayan nasıl yapar o da aynı şekilde gezer gezer evine gider Allah'a duasını eder sevgisini iletir ve düşüncelerinden asla olumsuzluk geçmez kendini işe alınmış gibi hisseder ve işe giren bu bayandır.

Hayatınızda ki olumsuzlukları olsun istemiyorsanız ne istediğinizi ve nasıl istemeniz gerektiğini bilin kızlar..Allah'a şükrediyorum ve evrene sevgimi yolluyorum pozitifim enerjimiz hep biziimle olsun:KK66:

X