Işte Size Bir Formül Daha:anane Çorbasi

bizd çok sık yaparız bu çorbayı.ben amasyalıyım.yarma çorbası deriz buna.çokda kolay yapılışı var.ister soğuk yiyin ister sıcak.kaynayan sıcak suyun içine yarmayı atın ( öğütülmüş buğday olursa daha ii olur) biraz pişirin.sonra soğutun.eğer sıcak çorbanın içine katarsanız yoğurdu kesilir.yoğurdu özeyin içen katın karıştırın.başka tavada az yağı eritin içine göz kararınca naneyi çok severseniz eğer biraz nane yapın,kırmızı pul biber atın.karıştırın.afiyet olsun.ister sıcak yiyin,ister soğuk.

Sagolun Kizlar Tarif Için Dun Kendi Başima Denemiştim Oldu
dağlar kızı reyhan reyhan reyhan:dance:ne yapiyim nikini gördüm mü şarkımız aklıma geliyor:dance:ben de yarın başlıyorum bu çorba diyetine sabah kahvaltıda bilem içmeyi düşünüyorum,yarışalim mı:dance:ne dersin zaten diyet grubundayız:sm_cool::sm_cool:

dağlar kızı reyhan reyhan reyhan:dance:ne yapiyim nikini gördüm mü şarkımız aklıma geliyor:dance:ben de yarın başlıyorum bu çorba diyetine sabah kahvaltıda bilem içmeyi düşünüyorum,yarışalim mı:dance:ne dersin zaten diyet grubundayız:sm_cool::sm_cool:

ben şimdi süreklı içiyorum canım

SLM KIZLAR VALLA ÖLE KİLO VERDİRİYOSA HEMEN DENEYELİM AKSİ HALDE BU KİLOLAR GİTMİYOOOOOOOO.:1no2::1no2::1no2:

bu çorbaya isterseniz kurufasulye,nohut gibi baklagillerden de ekleme yapabilirsiniz.
karbonhidrat ağırlıklı diyet yapan arkadaşlara duyrulur..

biz Amasyalilar buna yarma corbasi deriz. ayi gibi herif anlamindaki "yarma" degil de, bütün bugday anlaminda. madem ki zayiflatiyormus, cok da severim zaten, yapip yemek lazim. gercekten de oldukca doyurucu, tok tutan bir corba...

X