İstanbullu Gelin

Bir de kadın ve erkek birlikte iş yapamaz çok gösteriyorlar hep bir taraftan aşk başlıyor
Fikret-Esra
Can-Süreyya
Faruk-Özgür
Okan-İpek
Çok iyi arkadaş da olabilirler yanı illa aşık olmak zorunda değiller
Filmde genel bir asistan karalaması da var şaka gibi ve bu durum çok normal gösterilip algılanıyor .

Fragmanda , Süreyya nın İpek ve Okan arasındaki konuşmadan haberdar olduğu ortaya çıkıyor . Ortalık duman olacak yine .
İpek i savunacağım aklıma gelmezdi ama kızın hiç bir suçu yokken kabahatli hale getirdiler .

Süreyya nın Fatma Ninenin evine ilk kez gittiğinde giydiği pantolona bayıldım . Çok şık çok yakışmış . Bir de kol çantası ne kadar da büyüktü öyle .

Sanem in sırları ortaya çıkıyor anlaşılan .

Ve Süreyya yine Alara yı sıkıntılı döneminde yalnız bıraktı . Adem ‘in Mert i öğrenip arıza çıkardığını duyan Süreyya , kızla sadece telde konuştu ve akşam kendi evine çağırdı rahat konuşalım diye . Yanına gitmedi , destek olmadı ...
Bunlat söylerken sadece rüyalarından ötürü huzursuzdu , henüz ailesi ile ilgili birşeyler öğrenmemişti .

Bu akşam ki bölümde Süreyya bunalımın kıyısından çıkıyor galiba . Fragmanlardan anlaşılan o . Bundan sonra teyzesi durumları nasıl olacak merak ediyorum . Tabii eğer gerçekleri öğrendiyse ...

bu sene 2. dönemden sonra hıc takıp edemedım dızıyı, zaten ızledıgım tek turk dızısı. Yaz tatılınde artık anca

Adem- Güneş ikilisini sevemedim , kaldı ki Adem Dilara ti çok çabuk unuttu . Yalancı aşık . Bir taraftan birleşsinler istiyordum , Dilara çok emek harcadı çok sevdi ama hepsi boşa çıktı . Güneş in çocuk mevzusu ortaya çıkınca aşklarına içimden olumsuz geçen tüm duygular nötr oldu . Yine de Adem - Dilara çifti daha güzeldi kaldı ki çocuk da var ...

final yaklaşırken heyecan daha da arttı ama bölüm kaliteleri eskisinden daha düşük gibi.

Bölümler bir anda ileri ki saracak galiba hızlandırılmış yaşam öyküleri izleyeceğiz , şu an ki durumlarla , sezonun ilk bölümü birbirinden çok uzak.

Ben son 10 dk yı izleyememiştim , şimdi baktım çok üzüldüm yaa bu şartmıydı :KK43:((((

Severek izlediğim bir dizi son iki bölüm dizinin sonunu nasıl getirecekler merak ediyorum ama çok sıkıcı olmaya başladı akıcılıgı yok hep aynı şeyler dönüp duruyor sanki

son 2 bölüm neden sorusunu çok iyi yanıtladı bence. bölüm başlıyor ilk dakikadan ben başlıyorum zaten ağlamaya, bölüm sonuna kadar. Esma ve Garip'in seneler sonraki kavuşmaları, ilk gençlik yıllarındaki heyecanla yaşadıkları o aşk, Garip'in o sessiz ölümü beni çok etkiledi. uzun zamandır kalbime bu kadar dokunan içime işleyen bir dizi olmamıştı. Babamı alzheimerdan kaybettiğim için Esma'nın yaşadıkları bana bazı şeyleri tekrar yaşattı belki de. görünen o ki bu son bölümlerde daha da artacak gözyaşları... Bu dizinin yapımcılarını Allah bildiği gibi yapsın :)

çok seviyordum.benim için çok farklı bir anlamı vardı dizinin.çok kıymet verdiğim biri için izlemeye başladım.içime iliklerime işledi.şimdide bityor.

Guzel bir diziydi, üzüldüm böyle bittiği icin .izledigim tek dizi bir bu vardı :) Fırat Tanış diyorum , başka bisey dememe gerek yok...

X