İstanbullu Gelin

Ya kizimla izleyemedjm hafif bi ozet gecebilecek olan olursa sevinirim finali. En cok yaz neden annesini sucluyor sevmiyor esmajin olumunde sureyyayla bi ilgi varmi bunu yazsaniz bile ywter

Ya kizimla izleyemedjm hafif bi ozet gecebilecek olan olursa sevinirim finali. En cok yaz neden annesini sucluyor sevmiyor esmajin olumunde sureyyayla bi ilgi varmi bunu yazsaniz bile ywter
esma ış bahcesine vafat etti sürayya ilgisi yok 7 yıl sonraya gitti dizi

Sezon baslarken sureyyanin kizi pskoloja annem babannemi oldurdu ondan nefret ediyorum filan demisti ya orayla bi baglanti yapmadilarmi
Esma durumu kötüleşince , Süreyya san kendisini öldürmesini istedi , bunu ancak ondan isteyebileceğini , başkasına boyun bükmesine izin vermemesini istedi . Süreyya çok kötü oldu kimseye anlatamadı ama rüyasında işte bize sezon başında gösterilen sahneyi gördü . Sana asla bu durumu yaşatmam kızım diyerek uyandı . Mevzu buydu yani .
Severek izlerdim yazık ki bitti :KK43: Fırsat bulursanız netten son bölümüne bakabilirsiniz . O kadar izleyince son bölümü ise izlemek gerek tabii belki de izlemişsinizdir .

Aa izlememistim en.net olarak o takildigi detayi anlattiginix icin.tesekkur ederim . Acikcasi 2. Sezonda hepp merakla bekledigim kisim oraydi .

X