istanbulda kaş ve dudak için tavsiye güzellik uzmanı&merkezi

efosunnn

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2023
78
27
Merhaba dudağım için dolgu değil de kontür ya da pigmentasyon yaptırmak istiyorum bana en uygun neyse ona karar verecek iyi kaliteli bir uzman arıyorum . Bir de iyi kaş tasarımı yapan birisi varsa tavsiye edeceğiniz çok memnun olurum

Selam tavsiye geldi mi size. Bende kaşlarımı aldirabilecegim guvenilir bir yer ariyorum belki kalici dudak makyaji da yaptirabilirim. Önceliğim kaşlarım epey uzattim ve gidecek yer bulamıyorum.

Merhaba bende kaşımı aylardır almıyorum bi güzellik uzmanı arıyorum şekil verdirip boşluklar var onları doldurtacağım ama güvenipde gisebilwceğim yer arıyorum

Ben hala bulamadim ? Ya siz? Kaş bu aldirirsak olmazsa ben cok üzülürüm. Bir sene beklerim yeniden. Bak şu hanima bakin isterseniz bana biri önerdi ama aradigim doğal kaşı bulamadim Instagram fotoğraflarinda . Ayşe Tan kaş tasarim

başak saygını tavsiye edebilirim instagram sayfasını inceleyebilirsiniz

canım kaş tasarım için önereceğim bi yer var Refika güzellik merkezi ataşehirde fiyat konusunda instgramdan bakıp fiyat alabilirsin

Merhaba dudağım için dolgu değil de kontür ya da pigmentasyon yaptırmak istiyorum bana en uygun neyse ona karar verecek iyi kaliteli bir uzman arıyorum . Bir de iyi kaş tasarımı yapan birisi varsa tavsiye edeceğiniz çok memnun olurum
Ben bütün kaş ve yüz işlemlerim için 2 yıldır pina güzellik merkezini tercih ediyorum. Sizinle birebir ilgilenerek size en uygun olacak işlemi sebepleri ile anlatarak içinizi rahatlatıyorlar ve işlerinin hakkını veriyorlar. Gidip denemenizi öneririm.

Ben bütün kaş ve yüz işlemlerim için 2 yıldır pina güzellik merkezini tercih ediyorum. Sizinle birebir ilgilenerek size en uygun olacak işlemi sebepleri ile anlatarak içinizi rahatlatıyorlar ve işlerinin hakkını veriyorlar. Gidip denemenizi öneririm.
Teşekkür ederim bakacağım

Ben hala bulamadim ? Ya siz? Kaş bu aldirirsak olmazsa ben cok üzülürüm. Bir sene beklerim yeniden. Bak şu hanima bakin isterseniz bana biri önerdi ama aradigim doğal kaşı bulamadim Instagram fotoğraflarinda . Ayşe Tan kaş tasarim
Ben de instagramdan görüp ayşe tana gittim geçen ay bu ay tekrar gideceğim birkaç ay gidip bakacağım umarım memnun kalırım

X