İstanbul'da Fal - Falcılar

Yaaaa harikasın 😍 Yiğit in numarasi olan var mıdır acaba diye yorum arattım ve sana denk geldim :) Yiğit e yıllar önce baktirmistim, o zamanlar dikkate almamıştım ama 3 yıl sonra söyledikleri çıkınca yeniden baktırmak istedim ama tüm falcilarin numaralarını silmiştim bulamıyorum. Yiğit in numarasını atar mısın bana lütfen? Bı de Burak vardi onun numarasıni bilen atabilir mi lütfen :)
Yiğitin nosu varsa paylaşabilir misiniz?

Kızlar birde bilir misiniz yıllar önce bakırköyde yiğit diye bir falcı vardı ama cafe de bakmıyordu sanırım bir ara popülerdi onu hatırlıyor musunuz? Yıldızname isteyenler içinde gül diye biri var benim emlakçı abla baktırmıştı çok memnundu numarasınıda bana vermişti ama yıldızname tercih ettirmediğim için baktırmadım. Yiğiti de hatırlayıp isterseniz onun da numarası var bu dediğim rahat 10 sene önce
Merhaba kızlar :) 2015 den sonra fal baktirmayi bıraktım bugün ilk kez yazıyorum yıllar sonra 😃 Ara ara İstanbul'daki Arap Melahata baktiriyordum, 2 yıldır ona da baktirmiyorum. Ama bu aralar kariyer konusunda fikir alma ihtiyacım var o yüzden telefonda fal bakan tavsiye edeceğiniz birileri var mı ? Ya da yıllar önce Yİgit yiğit diyip durmusum şimdi kimsenin telefonu yok bende onun numarası varsa atar mısınız ?
Yiğiti çok merak ettim nosu varsa sizlerde paylaşabilir misiniz?

Arkadaşlar çıkan fal haberiyle geldim. Ümit Koc un 1.5 yıl önce bakıp tanisacaksin dediği kişiyle tanıştım.Asmin Demet de net bildi. Ümit Koc oturduğu ilçeye kadar bildi. Bilginize..

Ya ben ümit koç konusunda ve mesela dünki kadın konusunda şunu söylemek istiyorum ikiside yaşadığım yeri net bildi ismimi bide böyle saçma bilgileri ama boşanma aşamasında olduğumu bilemediler ve ikiside beni şu seni kim ne diye kaydetti programından beni aratmıştı o yüzden güven vermediler

Ya ben ümit koç konusunda ve mesela dünki kadın konusunda şunu söylemek istiyorum ikiside yaşadığım yeri net bildi ismimi bide böyle saçma bilgileri ama boşanma aşamasında olduğumu bilemediler ve ikiside beni şu seni kim ne diye kaydetti programından beni aratmıştı o yüzden güven vermediler
sen dekont attın mı kuzu dekonttan bazen kimlik bilgilerini sorguluyorlar bence, ben ümit koçun falının cıktıgına inanmıyorum bana da o zaman yer söylemişti işte kocan şuraya gidip geliyor diye o doğruydu ama yer dısında birsey cıkmadı. ev tarif etmişti evde dogru değildi 3. kat demişti ben en üst katta oturuyorum alakasızdı bosuna takmayın bende damla çıkıyor gibi de dur bakalım

sen dekont attın mı kuzu dekonttan bazen kimlik bilgilerini sorguluyorlar bence, ben ümit koçun falının cıktıgına inanmıyorum bana da o zaman yer söylemişti işte kocan şuraya gidip geliyor diye o doğruydu ama yer dısında birsey cıkmadı. ev tarif etmişti evde dogru değildi 3. kat demişti ben en üst katta oturuyorum alakasızdı bosuna takmayın bende damla çıkıyor gibi de dur bakalım
İyiyse senin için olacak umarım çıkar bana il iki falı çıtı sonrakiler çıkmadı ümit ve bazı diğer falcılar bence bizi araştırıyor ya dün kadın diyor şurda çalışıyorsun ya o programda bin kişi yazmış beni öyle kaydetmiş bilmesi imkansız onun dışında özelde adı İngilizce olan bir yerde çalışıyorum oda faldan bunu bilecek valla bazen üzülüyorum bunlara param gidince ümitte aynıydı

ümite üc kez baktırdım tam tersi oldu nasıl çıkıyor insanlara hayret ediyorum

bir de ümit koç bana bakarken sen yüzünde birşey değiştirceksin dedi ben de o gün kaş tasarımcısı ile görüşmüştüm kaşlarımın sekli degiscekti. ben zihin okuduğunu düşünüyorum.

bir de ümit koç bana bakarken sen yüzünde birşey değiştirceksin dedi ben de o gün kaş tasarımcısı ile görüşmüştüm kaşlarımın sekli degiscekti. ben zihin okuduğunu düşünüyorum.
Yok ya kuzum bence telefon üzerinden bişey yapıyor ya zihin okusa nie uygulamadan aratsın beni aman sonuç kızlar bence boşuna para vermesin bunlara

Ne fenalar ya. Ne falı çıkan var ne de güven veren

X