İstanbul'da Fal - Falcılar

Sadece yüz yüze bakıyor diye biliyorum. Ben önce kendisine yarın sorayım telefon paylaşılmasına izin veriyor mu diye çünkü korktum biraz açıkcası başkasına anlatma falını da demişti. Kabul ederse özelden veririm isteyenlere. Ama bana sorarsanız iyi düşünün ben çok etkilendim çünkü kötü çıkan şeylere.
selamlar sıkıntı olmaz ise iletişimini paylaşabilir misiniz?

Kızlar selam, annemin bir arkadaşı fal bakıyor ve çoğunlukla da falı çıkıyor, kadın parayla bakmıyordu.bana falları çoğunlukla çıktığı için arkadaşlarım çok istedi ve parayla bakmaya başladı. isterseniz iletişimini verebilirim. Telefonda falın resmini çekip yolluyorsunuz. Günündeyse inanılmaz şekilde biliyor.

Bir başka favorim de Sibel muğla'da yaşıyor o da tarot bakıyor ama okuması farklı.

annemin arkadaşı şu an bana bakmıyor :KK43:

sibele'de yeni baktırdığım için telefonda bakan falcı arayışına girdim. Önereceğiniz biri var mı? Neval beyoğlu fındıklıda mı?

Banada falcı önerir misiniz acaba
Benim iki tane memnum kaldığım var bakırköyde Çiğdem var ama sıra bulmak çok çok çok zor
Birgül var sosyal medyadan tanıştım tüm arkadaşlarıma önerdim onlarında çıktı benimde çıktı ama Birgül tatildeydi döndü fakat yoğunluğu nedir bilmem yarın bakar mı bilmiyorum uygun fiyat olduğu için dedikleri çıktığı için memnunum
Başka önereceğiniz var mı bir kaç şey danışmak istiyorum
birgülün iletişimini alabilir iyim?

Banada falcı önerir misiniz acaba
Benim iki tane memnum kaldığım var bakırköyde Çiğdem var ama sıra bulmak çok çok çok zor
Birgül var sosyal medyadan tanıştım tüm arkadaşlarıma önerdim onlarında çıktı benimde çıktı ama Birgül tatildeydi döndü fakat yoğunluğu nedir bilmem yarın bakar mı bilmiyorum uygun fiyat olduğu için dedikleri çıktığı için memnunum
Başka önereceğiniz var mı bir kaç şey danışmak istiyorum
bu arada başlığın son postuna giderseniz 2 kişi önerdim.

Bugün eski sevgilimle buluştuk şöyle ki en doğru çıkan Duygu Deniz oldu. Onun falında kullandığı kelimeleri bana söyledi sevgilim. Diğer falcılar hep yakın tarihler verdiği halde Duygu Deniz o kadar kolay olmaz bu iş demişti haklıymış. Damla iletişim tarihini aşağı yukarı bildi ama çok pembe kaldı gelecek konusunda. O kadar kısa sürede sorunlarımızı halletmemiz imkansız.
duygu denizin iletişimini alabilir miyim?

Ben baktırmadım falda nasıl bilmiyorum ama baya meşhurmuş ünlüler de baktırıyormuş denemiş olanlar yorum yaparsa çok iyi olur fiyatı yüksekmiş çünkü
ya kesinlikle boş bi adam değil, kesinlike hissediyor ve bilgi geliyor, ama fal işinde bakan kişinin gününde olması lazım. Ama 2 kere baktırdım. Öyle çok da wooouv olmadım. 1000 lira verince woov birşey beklio insan :))

ama favorilerim arasında

songül
sibel
Fatih

Kızlar ben şerife ablaya tekrar baktırdım telefondan bakınca, yüz yüze baktırdığım için hatırlaması pek mümkün değildi telefondan da bi daha tutarlı mi diye denedim. Yani evli olduğumu 1 kızım olduğunu net söyledi, ne yüzünden böyle olduğunu vs tarif etti. Gelecekle ilgili o beklediğim şey için olumsuz konuştu ama ins çıkmaz :KK43: ne diyeyim..

X