İstanbul'da Fal - Falcılar

Yaaaa harikasın 😍 Yiğit in numarasi olan var mıdır acaba diye yorum arattım ve sana denk geldim :) Yiğit e yıllar önce baktirmistim, o zamanlar dikkate almamıştım ama 3 yıl sonra söyledikleri çıkınca yeniden baktırmak istedim ama tüm falcilarin numaralarını silmiştim bulamıyorum. Yiğit in numarasını atar mısın bana lütfen? Bı de Burak vardi onun numarasıni bilen atabilir mi lütfen :)
Yiğitin nosu varsa paylaşabilir misiniz?

Kızlar birde bilir misiniz yıllar önce bakırköyde yiğit diye bir falcı vardı ama cafe de bakmıyordu sanırım bir ara popülerdi onu hatırlıyor musunuz? Yıldızname isteyenler içinde gül diye biri var benim emlakçı abla baktırmıştı çok memnundu numarasınıda bana vermişti ama yıldızname tercih ettirmediğim için baktırmadım. Yiğiti de hatırlayıp isterseniz onun da numarası var bu dediğim rahat 10 sene önce
Merhaba kızlar :) 2015 den sonra fal baktirmayi bıraktım bugün ilk kez yazıyorum yıllar sonra 😃 Ara ara İstanbul'daki Arap Melahata baktiriyordum, 2 yıldır ona da baktirmiyorum. Ama bu aralar kariyer konusunda fikir alma ihtiyacım var o yüzden telefonda fal bakan tavsiye edeceğiniz birileri var mı ? Ya da yıllar önce Yİgit yiğit diyip durmusum şimdi kimsenin telefonu yok bende onun numarası varsa atar mısınız ?
Yiğiti çok merak ettim nosu varsa sizlerde paylaşabilir misiniz?

Arkadaşlar çıkan fal haberiyle geldim. Ümit Koc un 1.5 yıl önce bakıp tanisacaksin dediği kişiyle tanıştım.Asmin Demet de net bildi. Ümit Koc oturduğu ilçeye kadar bildi. Bilginize..

Arkadaşlar çıkan fal haberiyle geldim. Ümit Koc un 1.5 yıl önce bakıp tanisacaksin dediği kişiyle tanıştım.Asmin Demet de net bildi. Ümit Koc oturduğu ilçeye kadar bildi. Bilginize..
Ulaşabilmek adına numarasını ya da adresini bana mesaj atabilir misiniz lütfen 🙏

X