İstanbul zirkon diş yaptırıp dr tavsiyesi olanlar var mı?Aşırı korkuyorum

[QUOTE="NAZZOZZ, post: 50380274, me.
Bana zirkon ,diş çekimi,dolgu,diştaşı temizliği ,arkadaşıma ise emax ve diş beyazlatma uygulanacak.[/QUOTE]

Umarım iyi olur takipteyim sonuçlarını merakla bekliyorum

[QUOTE="NAZZOZZ, post: 50380274, me.
Bana zirkon ,diş çekimi,dolgu,diştaşı temizliği ,arkadaşıma ise emax ve diş beyazlatma uygulanacak.

Umarım iyi olur takipteyim sonuçlarını merakla bekliyorum[/QUOTE]
Teşekkür ederim paylaşacağım :) zirkonyum markası biostar ayrıca

Teşekkür ederim paylaşacağım :) zirkonyum markası biostar ayrıca

En iyisi hangisi oluyor?[/QUOTE]
Ben araştırırken birkaç dr la görüştüm bazı yerler hiç firma belirtmiyo ona dikkat ettim uzakdoğu ürünü veya zirkon diye bizler anlamadığımız için zirkonla alakası olmayan başka maddelerden de yapan yerler varmış.Birkaç marka adı geçse de en geçerli olarak Alman BioStar markası vardı.Siz de yine araştırırsınız.Sadece şifaen değil bana verilen işlem fiyatlandırma kağıdında da zirkonun yanında biostar yazıyo

Merhaba ben de bir süredir araştırıyordum arkadaşım kendiyle beraber bana da randevu almış ben korkuyorum diye,vesilesiyle ben de ilk muayeneye oturdum.

Muayene olmadan önce röntgen çekildiği için röntgen üzerinden konuştu dr bey (muayene ve röntgen ücretsiz.)

Ben aşırı korktuğum için dr bey de çok pozitif tevazu sahibi hem profesyonelce hem de aileden biri gibi rahatsız etmeyen bir enerjiyle uzun uzun ne sorarsam güleryüzle anlattığı için ben de arkadaşım da yaptırmak üzere oradan randevu kesinleştirip öyle çıktık
Mart ın son haftasında gideceğiz daha yapılmadı.
Yapıldıktan sonra da yazarım arzu ederseniz.
İstanbul'da daha önce kasım ayında telefonla bilgi alıp fiyatını uygun bulup diğer diş hekimlerini gezmekten bi türlü gidemediğim bir yerdi.
Citydent taksim şubesi dr umuzun adı da Dr Emrah Koçdur.Olumsuz bi yorum okumadım nette didiklerken :) ama tabii ki yaptırmadan önce hiçbişey diyemeyiz.
Bana zirkon ,diş çekimi,dolgu,diştaşı temizliği ,arkadaşıma ise emax ve diş beyazlatma uygulanacak.
Merhaba ben de city dent e gittim ama dediginiz doktoru goremedim ayrildi sanirim. Sizin zirkonyum islemi yapildi mi? Memnun kaldiniz mi? Internette city dent icin sadece sizin yorumunuza denk geldim o yuzden size danismak istedim

Merhaba ben de city dent e gittim ama dediginiz doktoru goremedim ayrildi sanirim. Sizin zirkonyum islemi yapildi mi? Memnun kaldiniz mi? Internette city dent icin sadece sizin yorumunuza denk geldim o yuzden size danismak istedim
Merhaba , evet emrah bey işlemime başlayamadan ayrıldı sağlık sorunu sebebiyle ve doç.dr Berç bey e ben ve arkadaşım tedavi olduk tavsiyeler üzerine onu seçtik ben aşırı korkak mızmız sürekli kafasını oynatan koltuğa oturur oturmaz kalbi ağzından çıkacak gibi olan biriyim ve baştan hepsini söyledim gerçekten de inanılmaz sabırlı güleryüzlü ilgili ve 20 yıllık hekim tavsiye ederim asistanı da çok güleryüzlü arkadaşımın bitti işlemi zirkonyum diş yaptırdı üst ön kısma hiç bi şikayeti yok gayet memnun ve çok güzel oldu (örnek foto gösterin mutlaka tarifle olmuyor)kalitesi güzel biostar marka , uyuşturucu iğneler elektronik incecik öncesinde uyuşturucu kremle iğne hissini sıfıra indirse de benim gibi pimpirikli tipler için önemli ayrıntılar.. Ben de zirkon yaptırdım gayet memnunum sadece birkaç estetik kaygılı rötuş um kaldı.8 ön üst diş yaptırdım her seferinde randevudan önce arandım randevu saatinde itinayla uzun süre ilgilenildi baştan savma bir davranış ya da iş yapılmadı herhangi bepenmediğiniz istemediğiniz birşey varsa da söylerseniz hemen teknisyeni çağırıp düzeltiyorlar ben çok memnunum Berç bey den ve kurumun hastaya gösterdiği özenden, umarım siz de seçeceğiniz dr dan her kim olursa olsun memnun kalırsınız :) Geçmiş olsun

Merhaba , evet emrah bey işlemime başlayamadan ayrıldı sağlık sorunu sebebiyle ve doç.dr Berç bey e ben ve arkadaşım tedavi olduk tavsiyeler üzerine onu seçtik ben aşırı korkak mızmız sürekli kafasını oynatan koltuğa oturur oturmaz kalbi ağzından çıkacak gibi olan biriyim ve baştan hepsini söyledim gerçekten de inanılmaz sabırlı güleryüzlü ilgili ve 20 yıllık hekim tavsiye ederim asistanı da çok güleryüzlü arkadaşımın bitti işlemi zirkonyum diş yaptırdı üst ön kısma hiç bi şikayeti yok gayet memnun ve çok güzel oldu (örnek foto gösterin mutlaka tarifle olmuyor)kalitesi güzel biostar marka , uyuşturucu iğneler elektronik incecik öncesinde uyuşturucu kremle iğne hissini sıfıra indirse de benim gibi pimpirikli tipler için önemli ayrıntılar.. Ben de zirkon yaptırdım gayet memnunum sadece birkaç estetik kaygılı rötuş um kaldı.8 ön üst diş yaptırdım her seferinde randevudan önce arandım randevu saatinde itinayla uzun süre ilgilenildi baştan savma bir davranış ya da iş yapılmadı herhangi bepenmediğiniz istemediğiniz birşey varsa da söylerseniz hemen teknisyeni çağırıp düzeltiyorlar ben çok memnunum Berç bey den ve kurumun hastaya gösterdiği özenden, umarım siz de seçeceğiniz dr dan her kim olursa olsun memnun kalırsınız :) Geçmiş olsun
Doç Dr Berç Bağcı tam adı hatta sürekli arkadaşıyla arkalı önlü randevu ayarlayıp beraber gelenNaz diye bahsederseniz hatırlayacağına eminim

Ben de dişlerimi yaptırıyorum. Full porselen diş kaplama olacak önden görünen dişler arkalarda kalan dişlerde zirkonyum kaplama. Full porseleni yaptıran ve memnun kalan var mı ? Full porselen zirkonyumdan pahalı daha hassas işlemlerden geçtiği için. Renk skalasında ne rengi tercih ediyorsunuz? Komple dişlerim değişeceği için kendi dişlerime uydurma zorunluluğu yok. OMO numara var en beyaz renk sanatçıların kullandığı ama aşırı beyaz cidden. M1 vardı oda beyaz ama diğeri kadar değil . Kararsız kaldım.

Merhaba öncelikle hayırlı olsun. Sanırım bir yanlış anlaşılma olmuş çünkü zirkonyum porselenden daha oahalı ve daha estetiktir ve genellikle yaptıranlar zirkonu ön dişlerde tercih ediyorlardı

X