İstanbul zirkon diş yaptırıp dr tavsiyesi olanlar var mı?Aşırı korkuyorum

SolitaryWitch

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2016
1.017
3.986
Yaklaşık 10 yıl önce bkoyde porselen 8 üst ön diş yaptırmıştım tabi halim harap başka sorunlarmda var iki adet boşalan dolgu gibi.Porselenlerim kendiliğinden oynuyor daha önce yapıştırtmıştım ama şimi dişetleri ve bağlantı yerlerinde metal görünüyo sanki boşalan dolguların olduğu iki diş yerim ise arada ağrıyo hepsine dayanıyorum çünkü panik atağım var dişçi koltuğunda bayılıyorum kasmaktan kendimi :KK43: bana sabırlı ve estetik kaygıyla işini yapacak bir dr lazım tabi fiyat ta çook önemli şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar bu konuda bilgi bulamadım forumda ben görmediysem şimdiden kusurabakmayın

Diş hekimi Mehmet Necati Çiçek e diş yaptıran var mı bugün görüştüm ılımlı geldi ama ilk görüştüğüm dr görüşlerinizi merak ediyorum

Beyazlatma icin yer bilen?? :110:
Merhaba ,kendi dişin olduğu sürece tüm diş hekimleri beyazlatma işlemi uyguluyor sanırım çünkü benim görüştüğüm 3 yer de uyguluyordu fiyatlar çok değişiyo yalnız merkezi bir yerdeki muayenehane ile muayenehane olmayan bi Diş merkezi arasında bile dağlar kadar fark oluyo ve bAna bi dr un özel muayenehanesinden daha güven verici geliyo sonrasındaki takip ve en azından bir kurumun yaptığı işin arkasında durabileceğinden dolayı,ben ara verdim diş araştırmama önce estetik dr bulmam gerek fakat şu ana kadar olanlar içinde citydent i mantıklı bulmuştum orada hiçbir tanıdığım diş yaptırmadı görmedim sadece internetten okuduğum yorumlar vardı artı bilgi verme aşamasındaki yaklaşımları ve makul fiyatları önceliğim yapmıştı ama araştırın şikayet sitelerine de bakın ben bakmadım nötr den bi tık olumluyum :)

yani etrafımda bikaç kişi yaptırdı kardeşim en başta kendi semtimşzdeki hastanede yaptırdık reklama girmesin özelden yazarım isteyene görüntüden gayet memnun.yüzüne göre altın orana ayarlanama yapıyorlar fiyatlarda kaliteye göre yüksek deil.zirkonn insan kendi dişine kıyıp kaplama yaptırmak istiyor

Yaklaşık 10 yıl önce bkoyde porselen 8 üst ön diş yaptırmıştım tabi halim harap başka sorunlarmda var iki adet boşalan dolgu gibi.Porselenlerim kendiliğinden oynuyor daha önce yapıştırtmıştım ama şimi dişetleri ve bağlantı yerlerinde metal görünüyo sanki boşalan dolguların olduğu iki diş yerim ise arada ağrıyo hepsine dayanıyorum çünkü panik atağım var dişçi koltuğunda bayılıyorum kasmaktan kendimi :KK43: bana sabırlı ve estetik kaygıyla işini yapacak bir dr lazım tabi fiyat ta çook önemli şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar bu konuda bilgi bulamadım forumda ben görmediysem şimdiden kusurabakmayın
Ben merdivenlerden çıkarken güzelim dişlerimi basamakta bıraktım acil yaptırmam gerekti Hospitadent şişli Münir Özkul a yaptırdım belki yardımı dokunur kızlar ✌️

Eklentiler

• IMG_9044.JPG
    IMG_9044.JPG
    26,4 KB · Görüntüleme: 568
  • IMG_9054.JPG
    IMG_9054.JPG
    50,6 KB · Görüntüleme: 567
  • IMG_9055.JPG
    IMG_9055.JPG
    44,1 KB · Görüntüleme: 612
  • IMG_9063.JPG
    IMG_9063.JPG
    36,9 KB · Görüntüleme: 519
  • IMG_9735.JPG
    IMG_9735.JPG
    22,8 KB · Görüntüleme: 529
  • IMG_9738.JPG
    IMG_9738.JPG
    25,8 KB · Görüntüleme: 570
  • IMG_9739.JPG
    IMG_9739.JPG
    33,3 KB · Görüntüleme: 548
Uzun arayışlardan sonra 3 ay önce Beylikdüzünde zirkon diş yaptırdım ve çok memnunum. Ben metal alerjisi olan biriyim bu sebeple metalsiz ve estetik olan zirkon kaplamaya yöneldim. Ve şuan çok memnunum iyiki yaptırmışım. Zirkon kaplama porselen dişe göre daha pahalı ancak benim doktorum bu konuda işini hem çok iyi yapan hem de işinde ticari amacı 2. Plana atan bir doktordu. Çok şanslıydım.

yani etrafımda bikaç kişi yaptırdı kardeşim en başta kendi semtimşzdeki hastanede yaptırdık reklama girmesin özelden yazarım isteyene görüntüden gayet memnun.yüzüne göre altın orana ayarlanama yapıyorlar fiyatlarda kaliteye göre yüksek deil.zirkonn insan kendi dişine kıyıp kaplama yaptırmak istiyor
Merhaba özelden bilgi verebilirseniz hangi hastane hangi işlem hangi dr fiyatlandırma ve zirkon markası ile ilgili çok sevinirim.Teşekkür ederim

Uzun arayışlardan sonra 3 ay önce Beylikdüzünde zirkon diş yaptırdım ve çok memnunum. Ben metal alerjisi olan biriyim bu sebeple metalsiz ve estetik olan zirkon kaplamaya yöneldim. Ve şuan çok memnunum iyiki yaptırmışım. Zirkon kaplama porselen dişe göre daha pahalı ancak benim doktorum bu konuda işini hem çok iyi yapan hem de işinde ticari amacı 2. Plana atan bir doktordu. Çok şanslıydım.
Merhaba hangi marka zirkon ve gülüş tasarımı da yapılıyor mu

Merhaba Alman olduğunu biliyorum hatta sertifikası da vardı ama şuan inanın ismini hatırlayamadım. Bitim öncesi provalar oldu başlangıçta yüz simetrisi ve ölçüsü alındı

Kizlar benimde bir sorunum var dis bakimima cok ozen gosteriyorum kendi capimda dislerim inci gibi bembeyaz her zaman gulusum falan cok guzel yani ama son zamanlarda cenemin iki yanindan dislerim zonkluyor doktora gittim kalsiyum falan neyse zamanla gecer dendi gecmedi bende zirkonyum kaplamayi arastiriyorum tum agzima uygulatacagim normal gercek disten farksiz oluyormus yaptirip memnun olan var mi

Merhaba ben de bir süredir araştırıyordum arkadaşım kendiyle beraber bana da randevu almış ben korkuyorum diye,vesilesiyle ben de ilk muayeneye oturdum.

Muayene olmadan önce röntgen çekildiği için röntgen üzerinden konuştu dr bey (muayene ve röntgen ücretsiz.)

Ben aşırı korktuğum için dr bey de çok pozitif tevazu sahibi hem profesyonelce hem de aileden biri gibi rahatsız etmeyen bir enerjiyle uzun uzun ne sorarsam güleryüzle anlattığı için ben de arkadaşım da yaptırmak üzere oradan randevu kesinleştirip öyle çıktık
Mart ın son haftasında gideceğiz daha yapılmadı.
Yapıldıktan sonra da yazarım arzu ederseniz.
İstanbul'da daha önce kasım ayında telefonla bilgi alıp fiyatını uygun bulup diğer diş hekimlerini gezmekten bi türlü gidemediğim bir yerdi.
Citydent taksim şubesi dr umuzun adı da Dr Emrah Koçdur.Olumsuz bi yorum okumadım nette didiklerken :) ama tabii ki yaptırmadan önce hiçbişey diyemeyiz.
Bana zirkon ,diş çekimi,dolgu,diştaşı temizliği ,arkadaşıma ise emax ve diş beyazlatma uygulanacak.

X