İstanbul İğneli Epilasyon Merkezi Önerebilir misiniz?

melindada

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2016
75
30
28
Selam arkadaşlar ben iğneli epilasyona başlamak istiyorum fakat iyi bir yer bulmakta sıkıntı yaşıyorum. Yani çoğu merkezin yorumlarında iz konusunda veya farklı konularda şikayetler oluyor. En son bulduğum yerde randevularının dolu olduğunu boşluk olursa arayacaklarını söylediler ama arayacaklarını sanmıyorum. Aranızda güvenilir bir yerde iğneli epilasyon yaptıran ve memnun kalan varsa paylaşırsanız, sevinirim.

Bende artık neka, süsen gibi pahali yerleri duymaktan bıktım bu işi evinde ucuza yapan, deneyimli kimse yok mu cidden

Selam arkadaşlar ben iğneli epilasyona başlamak istiyorum fakat iyi bir yer bulmakta sıkıntı yaşıyorum. Yani çoğu merkezin yorumlarında iz konusunda veya farklı konularda şikayetler oluyor. En son bulduğum yerde randevularının dolu olduğunu boşluk olursa arayacaklarını söylediler ama arayacaklarını sanmıyorum. Aranızda güvenilir bir yerde iğneli epilasyon yaptıran ve memnun kalan varsa paylaşırsanız, sevinirim.
7 yıldır yaptırıyorum iz falan kalmıyor korkmayın ben bıyıklarıma yaptırdım kollarıma genetal bölgeme göbeğime bacağıma her yerime yaptırdım yüze yaptırırsanız çok iyi korumanız lazım ilk günler evde olma imkanınız varsa evde durun ben cuma akşamı yaptırıp pazartesi ye kadar evden çıkmıyordum sürekli bebek pudrasu sürdğm kabuklanma oldu kabuklara dokunmayacaksınız 2. Gün kaşına bilir kabuklar baya sertlelince nemlendirici sürün kaşıntı geçer ama lütfen kabuklara dokunmayın sonrası muhteşem

7 yıldır yaptırıyorum iz falan kalmıyor korkmayın ben bıyıklarıma yaptırdım kollarıma genetal bölgeme göbeğime bacağıma her yerime yaptırdım yüze yaptırırsanız çok iyi korumanız lazım ilk günler evde olma imkanınız varsa evde durun ben cuma akşamı yaptırıp pazartesi ye kadar evden çıkmıyordum sürekli bebek pudrasu sürdğm kabuklanma oldu kabuklara dokunmayacaksınız 2. Gün kaşına bilir kabuklar baya sertlelince nemlendirici sürün kaşıntı geçer ama lütfen kabuklara dokunmayın sonrası muhteşem
Göbeğiniz ve bikini bölgeniz kaç seansta bitti?
6aylik bir sürem var Türkiye'de, bu sürede bitme şansı var mi sizce yoksa hiç başlamamali miyim?

Göbeğiniz ve bikini bölgeniz kaç seansta bitti?
6aylik bir sürem var Türkiye'de, bu sürede bitme şansı var mi sizce yoksa hiç başlamamali miyim?
Bence başlayın bir kaç tel kalır ilk seansta büyük oranda bitiriyor uzun saat alın her yeri yaptırın 2. Gittiğinizde %95 biter parça parça yaptırmayın tabi bu paraya bakıyor ama sonuç almak için uzun süre almalısınız mesela ben geçen ay alt bacağıma başladım örnek olsun size çıkan kıl sayısı 25 belki 30 dur

Merhaba kırmızı izler kaldı nasıl geçer acaba aynı merkeze devam etmeli miyim

Sonuç alan arkadaşlar yorum yapın düşünen arkadaşlara fikir olsun ben iyi bir yer bulana kadar çok param gitti başkasının gitmesin sonuçları paylaşın kızlar

Var canım Kadıköy de yurda hanım var Maltepe de handan hanım var bağcılarda ebru hanım var
handan hanım ve yurda hanım ile ilgili yorum paylaşabilecek var mı? adres ve iletişim numarası da paylaşırsanız sevinirim. artık ben de güvenilir, iyi bir yer bulmak istiyorum.

X