İstanbul Avrupa yakası lazer epilasyon merkezi yardım

berkcag

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2018
96
127
Merhaba hanımlar, aranıza yeni katıldım. İstanbul Avrupa yakasında , güvenli hijyenik ve uygun önerebileceğiniz epilasyon merkezi var mı ? İnternetten araştırıyorum çok yer var ama şikayet var a baktığımda oradan vazgeçiyorum..Yorumlarınızı bekliyorum.

Merhaba hanımlar, aranıza yeni katıldım. İstanbul Avrupa yakasında , güvenli hijyenik ve uygun önerebileceğiniz epilasyon merkezi var mı ? İnternetten araştırıyorum çok yer var ama şikayet var a baktığımda oradan vazgeçiyorum..Yorumlarınızı bekliyorum.
nerde ikamet edıosn canm bende arastrıorm ama karar veremıorm

Merhaba , eyüp, gaziosmanpaşa ,bayrampaşa tarafı olabilir ama araştırmalarıma göre bakırköy deki merkezler iyi..Bakırköy epiderm lazer i öneren yorumlar var, yeren yorumlar da var ..insan kararsız kalıyor. sağlam bir yer bulursanız bana da yazar mısınız :KK9:

Merhaba , eyüp, gaziosmanpaşa ,bayrampaşa tarafı olabilir ama araştırmalarıma göre bakırköy deki merkezler iyi..Bakırköy epiderm lazer i öneren yorumlar var, yeren yorumlar da var ..insan kararsız kalıyor. sağlam bir yer bulursanız bana da yazar mısınız :KK9:
bende beylikdüzünde ikamet eedıorm evet benm arkadaslarım hepsi hemen hemen bakırkoyde yaptrmıs ama daha oraya gidemem :KK43: beylikdüzünde medilife hastanesinde yaptıracağım gibi gözüküo hastane ortamı olması iyi bence

manco92 evet hastane ortamı da düşünülebilir aslında.. biraz daha araştıralım :)

kolay gelsin canım..hakkında hayırlısı olsun inşallah.. epilasyona gidip, memnun kalırsanız, yorumlarınızı bekliyorum :) mutlu günler

X