Gelinbaşı ve Gelin Tacı Istanbul Anadolu Yakasi Gelin Kuafor

merhaba, şimdiden hayırlı olsun tebrik ederim.. benim kuaförüm bağdat caddesi göztepede MEK kuaför, gelin için hem saç hem de makyaj konusunda kesinlikle tavsiye edebilirim :KK16:

ben iki yil once evlendim, sac/makyajimi 'as hasan yoldas' kuafor yapti, hasan bey'in kendisini siddetle tavsiye ederim (salonunda calisan cok ama siz ozellikle hasan bey'le gorusun dusunurseniz). yanliz hasan bey'in devamli kendisine gitmek biraz fazla pahali (normal topuz veya kesim icin bile)... makyaj ekibide cok profesyonel. ben paket anlasmistim, dugun mekanina gelip sac/makyaj yapmislardi ve ciddi bir para vermistik (ama inanilmaz memnun kaldim).

flowerb, goztepe'de tavsiye ettigin kuafore oldukca yakin oturuyorum. websitesine girdim ve fiyat listesini inceledim. caddeye gore fiyatlari normal. arasira katildigim dugun/davetlere sac/makyaj gerektikce gitmeyi dusunuyorum. ancak topuz icin bu salondaki kuaforlerden hangisini tavsiye edersin? benim tecrubelerime gore hicbi kuafor salonunda 'tum' ekip iyi olmuyo, biri bi iste (ya kesim ya topuz v.s.) daha iyi oluyo. o yuzden sormak istedim. sen ve tanidiklarin topuzu ozellikle hangi kuafore yaptirdiniz mesela? makyajda da birden fazla makyoz varsa mek'te, gene hangisini tavsiye edersin?

simdiden tesekkurler...

herkese selamlar,

istanbulda profesyonel makyaj araştırmalarınıza yardımcı olabilirm

sevgiler

merhaba, şimdiden hayırlı olsun tebrik ederim.. benim kuaförüm bağdat caddesi göztepede MEK kuaför, gelin için hem saç hem de makyaj konusunda kesinlikle tavsiye edebilirim :KK16:

umarim bu foruma giriyosun hala... yorumlarini ustteki mesajima merakla bekliyorum...

Bu düğün paketi nişan paketi adı altında bildiğiniz topuz ve porselen makyaj için uçuk fiyatlar söyleniyor. yazık günah ya bazı düğün salonları paketin içinde nişan saçını da hediye ediyor. benim nişanım öyle. İnşallah güzel birşey olur. tedirginim yaniiiii.....

Benim esim yabanci oldugu icin iki tane olacak. Yani bir dugunle ugrasamazken iki tanesi kabus gibi:18:
Portekizdeki 27 Agustosta Turkiyedeki ise bir hafta sonra 3 Eylulde olacak. Isterseniz size benim konustugum ve internette iyi yorumlarini okudugum birkac kuaforu yazayim. Karar size kalmis kolay gelsin:KK1:

AS Hasan Yoldas Kuafor: 850 lira
Sayanora kuafor: Subeye gore degisiyor 350 veya 400 lira
Saloon Black: Sadece sac makyaj yani manikur pedikur falan yok 550 lira(ama en cok buranin methini duydum)
Cadde Kuafor ise kampanyasiz normal fiyati 700 lira
hepinizi saloon black a davet ediyorum

arkadaşlar güzel kızlar ve gelin adayları muhteşem saçlar harika gelin saçları için kessinlikle saloon black kozyatağı atatürk caddesine uğrayın hatta instagram dan daha detaylı bakabilirsiniz @saloonblack

X