İştahsızlık, kilo alamiyorum...

btxx

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2017
408
315
Arkadaslar ben de malesef kilo alamayanlardanim, istahsiz oldugum icin cok yemek yemiyorum da yani herhangi bir saglik sorunum yok. Nasil kilo alabilirim inanin hic bi fikrim yok. Bir lokma yemek yiyorum doyuyorum ve cabuk acikiyorum ama yine cok az yiyorum.
Kilo alan arkadaslar yardimci olabilirler mi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
resmen kendimi sende gördüm aynı dertten bende mustaribim bende de iştah yok bi insan yemek yemeği sevmez mi ya :KK43: ne yapmamız lazım yavaştan yavaştan lokmaları büyutmemiz lazım sık sık yemek yemeliyiz özellikle geceleri yani git gide mideyi büyütmek lazım .sürekli yememiz lzım yemeden de kilo alamayız.

resmen kendimi sende gördüm aynı dertten bende mustaribim bende de iştah yok bi insan yemek yemeği sevmez mi ya :KK43: ne yapmamız lazım yavaştan yavaştan lokmaları büyutmemiz lazım sık sık yemek yemeliyiz özellikle geceleri yani git gide mideyi büyütmek lazım .sürekli yememiz lzım yemeden de kilo alamayız.

Cogu kisi böyle düsünmese de kilo alamamak kilo vermek gibi cok zor hatta daha zor. Ben kücüklükten beri böyleyim bünyem böyle malesef :KK43: Shake icmeyi düsündün mü hic cnm

bende kendimi bildim bileli 42- 44 kilodayım ama bira alerji şurubu şu iştah acanlardan kullanmıstım iki,uç hafta içinde 48 kiloya kadar çıktım ama bu arada sürekli yiyodum ağzım hiç boş durmuyodu yiyip tartınıyodum .ama stresten tekrar 42 kiloya düştüm. yine bu aralar yemek yemeği biraz arrtırdım umarım 50 kilo olurum :) malum yaza geliyo:):)
shake içmeyi düşünmedim sen kullanıyo musun

bende kendimi bildim bileli 42- 44 kilodayım ama bira alerji şurubu şu iştah acanlardan kullanmıstım iki,uç hafta içinde 48 kiloya kadar çıktım ama bu arada sürekli yiyodum ağzım hiç boş durmuyodu yiyip tartınıyodum .ama stresten tekrar 42 kiloya düştüm. yine bu aralar yemek yemeği biraz arrtırdım umarım 50 kilo olurum :) malum yaza geliyo:):)
Bende 70 kiloydum beş ayda yaşadığım stresten dolayi ve yemek yiyemekten dolayi 59 kilo oldum ve gören herkes çok zayifladin yüzün çökmüş resmen deniliyor. Istah şurubu bende mi kullansam hiç denemedim

Bende istah acici surup aldim ama hic fayda etmedi, en yüksek kilom 47ydi ama ne zaman strese girsem resmen yemek yemeyi unutuyorum. Simdi yine 41e düstüm, cok sinirimi bozuyor. Kalorisi yüksek olan shakeler varmis her aksam ondan icsek faydasi olur aslinda ama bendeki sıkıntı hergün icmek zor geliyor bi gün unutuyorum diger gün icerim diyorum yine unutup icmiyorum nolcak halim böyle:KK43:

Bende 70 kiloydum beş ayda yaşadığım stresten dolayi ve yemek yiyemekten dolayi 59 kilo oldum ve gören herkes çok zayifladin yüzün çökmüş resmen deniliyor. Istah şurubu bende mi kullansam hiç denemedim

Boyun kac cnm? Bilmiyorum ama ben istah acici suruplarin ise yaradigini sanmiyorum, piskolojiktir bence en iyisi uyumadan önce yüksek kalorisi olan shakeler icmek

Arkadaslar ben de malesef kilo alamayanlardanim, istahsiz oldugum icin cok yemek yemiyorum da yani herhangi bir saglik sorunum yok. Nasil kilo alabilirim inanin hic bi fikrim yok. Bir lokma yemek yiyorum doyuyorum ve cabuk acikiyorum ama yine cok az yiyorum.

Bana takıl hayatını yaşa :halay:ben sana kilo aldırırım. Ama bir şartım var sende iştahsızlık nasıl birşey sende onu ögret:kk77::KK48:

Bana takıl hayatını yaşa :halay:ben sana kilo aldırırım. Ama bir şartım var sende iştahsızlık nasıl birşey sende bana onu ögret:kk77::KK48:

Nerdesin yengecanne hemeeen geliyorum :KK70: Kücüklükten beri böyleyim, annem anlatir sabahlari uyanip ilk sordugum sey anne bugün yemek yemek zorundamiyim mış :KK48:

Bana takıl hayatını yaşa :halay:ben sana kilo aldırırım. Ama bir şartım var sende iştahsızlık nasıl birşey sende onu ögret:kk77::KK48:

Ben cok cabuk doyuyorum mesela 3 kasik yemek yetiyor bana ama cabuk acikiyorum ve hâla tekrar az yiyorum, cözemedim gercekten. Cok istahli yemek yedigimi hic hatirlamiyorum :110:

Nerdesin yengecanne hemeeen geliyorum :KK70: Kücüklükten beri böyleyim, annem anlatir sabahlari uyanip ilk sordugum sey anne bugün yemek yemek zorundamiyim mış :KK48:

Bende hep öyle olmak istemişimdir :KK17::KK17:
Ama nedense birturlu başaramıyorum. Zayıf omak ayrı dert kilolu okmak ayrı dert bayan olmak zor azizim :rapci:
Adanadayım canm gel pastalar borekler eksik olmaz. Misaifirde misafir agırlamayıda severim . Seve seve kilo aldırırım. Yemek yemegi kendine huy edin sekerli seyler yee surekli yada hamur işi bir süre sonra almaya baslayacaksın doydum diyip kalkma zorla miden bulanana kadar yee:KK66:

Ben cok cabuk doyuyorum mesela 3 kasik yemek yetiyor bana ama cabuk acikiyorum ve hâla tekrar az yiyorum, cözemedim gercekten. Cok istahli yemek yedigimi hic hatirlamiyorum :110:

Ahh ahh birde beni görmen lazim seninle birlik yemek yemeliyiz ozaman, yemek yemekten zevk alıyorum. Eşim bir insan yemek yerken bukadar mutlu olur diyor. Istemsiz gülümsüyormuşum. Gercekten ama yemek yerken mutlu oluyorum aslinda oyle aman aman kilomda yok 70 kiloyum ama veremiyorumda vermek istiyorum.

Bende hep öyle olmak istemişimdir :KK17::KK17:
Ama nedense birturlu başaramıyorum. Zayıf omak ayrı dert kilolu okmak ayrı dert bayan olmak zor azizim :rapci:
Adanadayım canm gel pastalar borekler eksik olmaz. Misaifirde misafir agırlamayıda severim . Seve seve kilo aldırırım. Yemek yemegi kendine huy edin sekerli seyler yee surekli yada hamur işi bir süre sonra almaya baslayacaksın doydum diyip kalkma zorla miden bulanana kadar yee:KK66:

Ne kadar samimi, temiz kalplisin ya okurken siritip durdum :)) Cok tesekkür ediyorum, imkanim olsa kosa kosa gelirim hemde :KK70: Ben anadoluyum, bizde hamur isi, sekerli tatlilar, etler hiic eksik olmaz ama o istah varya o istah, bi gelseee. Inanmiyorlar ama ben gercekten istahla yemek yiyen insanlari kiskaniyorum, annem de öyle, babam da hep der sen yemek yerken ciddi anlamda mutlu oluyorsun :KK70:
Bana da hep der böyle anan varken senin nasil istahin olmaz hayret ediyorum :KK70: Evlendikten sonra kilo alirsin diyorlar artik, ne kadar dogru bilemicem:KK33:

Boyun kac cnm? Bilmiyorum ama ben istah acici suruplarin ise yaradigini sanmiyorum, piskolojiktir bence en iyisi uyumadan önce yüksek kalorisi olan shakeler icmek
Boyum 1.65 canım iştah surubunu çok söyleyen oldu ama hiç kullanmadım sanırım psikolojik kendinle alakali hersey

Yalnız ben değilmişim ya şimdi napıcaz??

tatlım benim kuzenimde böyleydi biraz vücüdun yağ ihtiyacı olduğu ve anlaşıldı diyetisyene gitti yağlı beslenmeye başladı sonrasında biraz kilo olmaya başladı bence sende denemelisin :) bol şanssss kuzuuumm

X