İştah kesen aynı zamanda sakinleştirici özelliği olan bir bitki var mı?

cemretoprak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2009
85
1
Merhaba intte araştırdım ama bulamadım hem iştah kesen hem de sakinleştirme özelliği olan bir bitki var mı? Civan perçemi bir yerde iştah kesen bi yerde iştah açan diye tanımlanmış kesin bilgisi olan var mı?

nane diye duydum.ac karna nane .yemeklerden önce de naneyi yiyebilirsin.ne duyarsak onu deniyoruz.bir de ben cörek otu yiyorum

rezene sakinlestirir bir de acayip istah acar.ben cocuguma iciriyom. rahat uyusun istahi acilsin diye

sakinleştirici olarak sarı kantaron kullanabilirsin. kesin çözüm. hatta kapsül haline de getirilmiş. iştah kesici olarak bilmiyorum. aslında çok şey var ama bana hiçbiri fayda etmedi cnm. ben şu an keten tohumuna başladım. yemeklere karıştırıyorum. gelişme olursa bilgi veririm.

Çörek otu yediğini yazmışsın bende duymuştum aldım ama denemedim. Nasıl tüketiyorsun ve yararını gördün mü ??

evet .devam ediyorum .ben ac karna yedigimde dokunuyo.ögleden sonra,ögle yemeginden sonra bir tatli kasigi .,dövülmüs cörek otu aliyorum.bütün olarak alma .

evet .devam ediyorum .ben ac karna yedigimde dokunuyo.ögleden sonra,ögle yemeginden sonra bir tatli kasigi .,dövülmüs cörek otu aliyorum.bütün olarak alma .

bende 1 ay önce dövülmüş çörek otu aldım ama tembellikten bir türlü başlayamadım gerçekten bir etkisi oluyor mu yani bunu diyetle birlikte mi uyguladınız yoksa normal bir şekilde devam edip günde 3 defa 1 kaşık aldınızmı ok soru sordum ama 1 ayda ne kadar kilo verdiniz:)

Son düzenleme:
Ben ıhlamır elma kabuğu ve kabuk tarçını bir arada katnatıp içiyorum heö çok lezzetli hemde rahatlatıyor hemde iştah kesiyor bir dene bakalım :KK70:

X