Tüp Bebek Merkezleri Isparta Prof.Dr. Gökhan Bayhan hastasi Tüp Bebek tedavisi görenler birlikte motive olalim

benim değiştirmek hakkımdır. Sözleşmede yazsa da, o zaman herkes kafasına göre sözleşme yazsın uygulasın. Benim yorumumu değiştirme hakkım en doğalıdır eksik yada fazla yazmış olabilir. Sitelerin kuralları kişilik hakların önüne geçemez.
Hakkin falan yok anlamiyor musun? Senin hakkin falan yok! 🤣
Mesaji degistirme suresi var zaten, siz onu geçmişsiniz. Silme ise yok!

Hakkin falan yok anlamiyor musun? Senin hakkin falan yok! 🤣
Mesaji degistirme suresi var zaten, siz onu geçmişsiniz. Silme ise yok!
Lütfen seviyeyi koruyalım iftira yalan falan diyorsunuz benim yaşadığım neyi bilerek söyleyebiliyorsunuz, ben yazdıklarımı düzenleyeceğim diye istiyorum bu hakkı.

benim değiştirmek hakkımdır. Sözleşmede yazsa da, o zaman herkes kafasına göre sözleşme yazsın uygulasın. Benim yorumumu değiştirme hakkım en doğalıdır eksik yada fazla yazmış olabilir. Sitelerin kuralları kişilik hakların önüne geçemez.
Peki bundan şeyin haberi var mı, Kazen’in ahsjsjs

Lütfen seviyeyi koruyalım iftira yalan falan diyorsunuz benim yaşadığım neyi bilerek söyleyebiliyorsunuz, ben yazdıklarımı düzenleyeceğim diye istiyorum bu hakkı.
Yazdıklarım eksik demediniz, gerçeği yansıtmiyor dediniz, ben de gerçeği yansitmiyorsa yalandir dedim. Ne var bunda?

ben söyleyeceğimi söyledim düzenlemem gerekiyor buna izin vermiyorsa sorumluluk benden çıkar. Şart şurt okutmakla olmaz.

Muz cumhuriyetinde yaşamadığımız için yazdığınız şeylerden bizzat siz sorumlusunuz. Sitede aklımıza geleni yazmıyoruz, çünkü silinmediğini bilip kabul ediyoruz. Keşke okusaydınız üye olurken, maalesef silinmiyor..

Yanlışınız var, size uymuyorsa üye olmayacaktınız. Site kimseyi zorla kolundan çekip sokmuyor ya buraya.

Hassas bir dönemden geçiyorsunuz, rabbim hayırla evlat nasip etsin inşallah ama üyelerle tartışarak bir yere varamazsınız.

Okan hoca bu hocayı tavsiye etti bende bu hafta başlayacaktım. Sizin yorumunuzdan sonra ikilemde kaldım. Sonra ne yaptınız peki nerde devam ettiniz? Öneriniz var mı?
İyi günler ben sdü Gökhan Baysal
Merhaba
Tüp bebek tedavisi için çok araştirma yaptik eşim ve ben birçok özel hasteneye gittik hiçbiri bize güven vermedi. Hastanelerin ticari bir isletme, bizi de tedavi olmaya gelmiş insanlar değil müşteri gibi görmelerinden çok rahatsiz olduk. Burdur ilinde oturmamiza ragmen Antalya daki merkezlerin çoğunu arastirdik. Sonunda bir arkadaş tavsiyesiyle Isparta Süleyman Demirel Araştirma Hastanesinde Prof. Dr. Gökhan Bayhan bey ile taniştik. Kendisi bu alanda gelişmiş, yutdışında yayinlari olan ve bir o kadar mütevazi bir insan. Bize herşeyi tane tane anlatti, ayrica üniversite hastanesi olarak embriyologlarinin başarili olduğunu söyledi. Renkli rahim filmim çekildi ve hiç ağrim sızım olmadi çok rahattim, zaten hastane de özel hastaneler kadar temiz ve düzenli.Nasipse ekim ayinda tüp bebek tedavisine başlayacağiz. Size Gökhan beyin hastasi iseniz buyrun burda birimizi motive edelim ve bebişlerimizi bekleyelim :)
Doğru karar vermişsiniz bende siz gibi Burdur Antalya çoğu hastane ye gittim . Şuan Gökhan bayhan hoca sayesinde 5 aylık hamileyim.

X