İSMİNİ DEĞİŞTİRİP KAYDETMİŞ

Suna _gunlugu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2024
43
16
34
Arkadaşlarım daha önce söylemiştim eşimin arkadaşı var, gerekli gereksiz arıyor ailesi uzakta olduğu için bekar gibi yaşıyor diye adam çok lakayıt bir tip sevmiyorum ve eşimi sürekli araması akşam gündüz rahatsız ediyor beni bunu da çok belirttim ve garip bişey oldu telefonunu farklı bir arkadaşının ismiyle kaydetmiş ve ben bunu hemen çözdüm, bunu çözmüş olmam eşimi aşırı şekilde gerdi elindeki telefonu attı resmen... Sadece ona bunu anladığımı belirttim ama çok yüksek bir tepki ile karşılaştım

Arkadaşlarım daha önce söylemiştim eşimin arkadaşı var, gerekli gereksiz arıyor ailesi uzakta olduğu için bekar gibi yaşıyor diye adam çok lakayıt bir tip sevmiyorum ve eşimi sürekli araması akşam gündüz rahatsız ediyor beni bunu da çok belirttim ve garip bişey oldu telefonunu farklı bir arkadaşının ismiyle kaydetmiş ve ben bunu hemen çözdüm, bunu çözmüş olmam eşimi aşırı şekilde gerdi elindeki telefonu attı resmen... Sadece ona bunu anladığımı belirttim ama çok yüksek bir tepki ile karşılaştım
Erkek olduğundan emin misin ? Bu konu için sürekli kavga ediyorsanız ona tepki vermistir. Artık savunacak tarafı da kalmadıysa.

Buluşunca ne yapiyorlar , ne kadar sıklıkla görüşüyor ?

sen anlamayasın diye mi farklı isimle kaydetmiş. ay hiç anlamıyorum böyle erkekleri, arkadaşı kadar değerin yok mu da kandırmaya çalışıyor.. bir de onları daha çok kızıp bastırmazsan tepene çıkıyorlar. bence ondan önce yükselmeliydin bu duruma

Ben bu kişiyi sevmiyorum, ailesi uzakta çok lakayıt bir tip meşgule alır eşim tekrar arar, akşam vakti arar gündüz arar ben de tepki verdim bu adamın tarzını sevmiyorum onunla buluşunca geç geliyorsun vs uzun zaman yoktu döndü eşim yine sık sık dışarı çıkıyor bende dedim ki o olunca çıkıyorsun ve geç geliyorsun ya da neden arayıp duruyor yine mi Ali diyorum Bi baktım bugün biri aradı akşam yemekteyiz eşimin konuşma tarzından o olduğunu anladım, Ali mi dedim yok dedi ismi gösterdi iş arkadaşının ismi ama benim içime kurt düştü, sırf yalanını anladığımı anladın diye telefonuna baktım dedim ki Alinin numarası neden yok neden? Birden yükseldi elinde ki teli fırlattı

Erkek olduğundan emin misin ? Bu konu için sürekli kavga ediyorsanız ona tepki vermistir. Artık savunacak tarafı da kalmadıysa.

Buluşunca ne yapiyorlar , ne kadar sıklıkla görüşüyor ?
Eminim erkek yanımda da çok kez arar meşgule alır tekrar arar çok lakayıt kaba bir tip. Eşim o yokken çok takılmaz o gelince yani buradayken genelde sıklıkla dışarı çıkar,

Whatsapptan fotoğrafına da baksaydınız keşke gerçekten o mu diye. değilse belki ondan da sinirlenmiş olabilir gibi geldi. Laubali tiplerden ben de hoşlanmıyorum o yüzden anlıyorum ne gerek var bence bekarlar evli insanların yanında bu denli rahat olmamalı

Kadın olsa bir dert erkek olsa da başka dert...
Erkek için telefon fırlatmak aşırı bir davranış geldi
Sanki adam sevgilisi de yakaladınız? İnşallah değildir 😅 tövbe estağfurullah insanın aklına kötü kötü şeyler geliyor

Kadın olsa bir dert erkek olsa da başka dert...
Erkek için telefon fırlatmak aşırı bir davranış geldi
Sanki adam sevgilisi de yakaladınız? İnşallah değildir 😅 tövbe estağfurullah insanın aklına kötü kötü şeyler geliyor
Sadece telefon değil elinde ki bardağı da attı.. An şu.. Ben telefonunu aldım ve Alinin ismine baktım yok son arayan kişiye baktım, iş arkadaşının ismi ama numara Alinin, bunu anladığımı söyledim ona gayet normal bir ton ile.. Ama birden değişik tepkiler geldi

Sadece telefon değil elinde ki bardağı da attı.. An şu.. Ben telefonunu aldım ve Alinin ismine baktım yok son arayan kişiye baktım, iş arkadaşının ismi ama numara Alinin, bunu anladığımı söyledim ona gayet normal bir ton ile.. Ama birden değişik tepkiler geldi
Bir erkek arkadaş veya dost için bana abartılı geldi metresi ile yakalanan erkek gibi 🤷🏻‍♀️

Sizce neden böyle isim değiştirme gereği duydu
Siz aliyle uzun uzun konuşmasından hoşlanmıyorsunuz diye veli diye kaydetmiş kendini zeka küpü sanıp sonra bu basit ötesi planı ortaya çıkınca zekasının ne kadar düşük olduğunu anlamış ve ona kızmış bence.

Aliyle extra bir şey olduğunu düşünecek bir şey okumadım yazdıklarınızda. Bence sırf size ali değil veli demek için farklı isimle kaydetmiş

Adamı bu konuda o kadar darladınız ki çözüm aramış kendince sorun çıkarmayın diye.

Size diğer konunuzda da söylendi, mesele arkadaşı değil. Asıl sorun eşiniz. Adam bu arkadaşını seviyor, görüşmek istiyor, iyi anlaşıyor. Adamı burada ne kadar kötülerseniz kötüleyin eşinizin de onun aynısı olduğu gerçeği değişmiyor.

X