İsmail Hacıoğlu ile Duygu Kaya Kumarki Evlendi

SheZofren

.....
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2011
6.112
6.882
Geçtiğimiz sene Vildan Atasever’le boşanan İsmail Hacıoğlu yalnızlığa 381 gün dayanabildi. Ünlü oyuncu, önceki akşam Duygu Kaya ile Sait Halim Paşa Yalısı’nda evlendi.
56b5c78cc03c0e5ee49f204f.jpg

VİLDAN Atasever’le 4 buçuk yıllık evliliğini 21 Ocak 2015’te sonlandıran İsmail Hacıoğlu, yeniden nikâh masasına oturdu. Ünlü oyuncu bir süredir beraber olduğu dans eğitmeni Duygu Kaya ile geçtiğimiz cuma Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleşen düğün töreniyle dünya evine girdi. Düğün boyunca heyecanlı olduğu gözlenen Hacıoğlu, nikâh memurunun sorusuna “Tüm yalnızlığımla evet” cevabını verdi.

56b5c6fcc03c0e5ee49f203e

AŞK SANA FİGANDIR

Çift düğün danslarını Candan Erçetin’in “Sevdan Olmasa” adlı şarkısında yaptı. Eğlence gecenin geç saatlerine kadar sürdü. Düğünün ertesi sabahı Duygu Kaya Instagram hesabından düğün fotoğrafının altına alıntı yaptığı şu sözleri paylaştı: “Arza hacet yok, halim sana ayandır. Dile gerek yok, sessizliğim sana beyandır. Söze lüzum yok, susuşum sana kelamdır. Kelama ihtiyaç yok, aşk sana figandır”

56b5cfebc03c0e5ee49f209f

56b5c70bc03c0e5ee49f2040

http://www.hurriyet.com.tr/ismail-hacioglu-ile-duygu-kaya-kumarki-evlendi-40050242

Cift olarak hic uyumlu bulamadim ne yazik ki..
Gelinligin askilarini kasten omzundan siyirmis gibi duruyor..
Taci cok abarti, o abarti taca bir okadar basit bir sac..
Makyaj gece kulubu makyaji gibi...
Damadin yaninda kocaman duruyor..
Allah mesut etsin tabi o ayri ama kilik kiyafetlerini begenemedim.

Kiz daha buyuk duruyor sanki.
Damat toy duruyor.
Yaslari kacki?

Nerede Vildan nerede bu kadın. Tacında makyajında hayır yok abartabildiği kadar abartmış. İncelik sıfır. Vildan Atasever çok zarif biriydi nereden nereye.

Ben de iki gündür bu konunun açılmasını bekliyorum Cidden vildan ataseverle evlenen adamla bu adam aynı mı? Bir insan nasıl bu kadar farklı tercihler yapabilir? Kadın dans eğitmenliği de yapıyor mu bilmem ama bildiğiniz clup dansçısı. Hayatta neydim değil ne olacağım diyeceksin diye boşa söylememişler demek ki

Gelinlik güzelmiş, memintolar maşallah dekolteli meme taşıran gelinlikler de moda oldu. Ama o taç ne be öyle :KK70: miss turkey tacı gibi. Komik olmuş.
Ayrıca vildancım daha güzel. :KK12:

O koca tacı görünce miss turkey güzellerinden biriyle evlendi sandım :KK70:
Ne o öyle ya :KK70:

Vildannın yaşam enerjisini emen bi tavrı oldugunu dusunuorum hep
ayrıca yuzu cok kuru yaşlı gibiydi
neyse almış enine boyuna dolguluyu sarılır sarılır öper artık
begendim ben gelinliği sacı bası değil tabş

X