İşletme, parası peşin ödenen lazer seanslarıma ara verdiğim için kalan seanslarımı alamayacağımı söylüyor

Aleynadngz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2023
2
1
25
Lazer Seanslarıma işim dolayısıyla 1 yıl kadar ara verdiğim için işletme kalan seanslarımı alamayacağımı söylüyor böyle bir hakka sahipler mi öğrenmek istiyorum. 12 seans alıp 7 seansına gidebilmişim daha 5 seansım var parasının ödediğim hizmeti alamamak bana çok saçma geldi.

Lazer Seanslarıma işim dolayısıyla 1 yıl kadar ara verdiğim için işletme kalan seanslarımı alamayacağımı söylüyor böyle bir hakka sahipler mi öğrenmek istiyorum. 12 seans alıp 7 seansına gidebilmişim daha 5 seansım var parasının ödediğim hizmeti alamamak bana çok saçma geldi.

Sözleşmenizde ne yazıyor ?

Herhangi bir sözleşme imzalamadım başlangıçta, sadece seanslarımı aldıkça aldığım seanslar ve tarihle birlikte imza attım

İçeriğinde kaç seans ve ödenecek ücretin de yazılı olduğu, genel hizmet sözleşmesi veya bir anlaşma metni verilmedi mi size ?

Kurumdan fatura ve sözleşmenizi talep edin; detaylar orada yer alıyordur.

Uyanıklık yapıyorlar öyle bir hakları yok aradan 3-4 yıl geçse yine anlarım ama parasını peşin almayı biliyorlar. Güzel güzel konuşun olmadı haklarında kötü yorum yazın geçin.

X