Işık dolgusu eritme işlemi yaptıranlar ( hyaluronidaz enzimi)

Ah gercekten cok uzuldum :KK43: Baska bir yerde yazmisti. Orhan Murat Ozdemir’di saniyorum eritme islemini yapan doktor.

Benim de 4 ay once yaptirdigim teosyal isik dolgum fazla gelmisti, birkac gundur sizlama ve agri yapmaya basladi. Bu arada dolgum biraz eridi bence. Yine de doktor dolguyla ilgili bir sey olamayacagini soyluyor. Acikcasi cosmos ile benzer bir durum oldugu icin cok ama cok korkuyorum. Fikri olan yonlendirebilirse cok sevinirim.
Lütfen bana ulaşırmısınız özelden acil❤️❤️

Eritme icin kullanilan enzim vucudunda farkli bir reaksiyona neden olmus. Ama dolgusu da ates, agri vs. yapiyordu diye biliyorum. Bu yuzden eritmek durumunda kalmisti.

Benim de isik dolgum fazla yapildi, benzer sekilde sinirlerime baski yapiyor. Eritelim diyecek doktorlar ama cok korkuyorum. Artik daha da korkuyorum.
Merhaba siz neyaptiniz merak ettim erittinizmi yoksa kendiliginden duzeldimi benim dolgumda fazla yapildi

Eritme icin kullanilan enzim vucudunda farkli bir reaksiyona neden olmus. Ama dolgusu da ates, agri vs. yapiyordu diye biliyorum. Bu yuzden eritmek durumunda kalmisti.

Benim de isik dolgum fazla yapildi, benzer sekilde sinirlerime baski yapiyor. Eritelim diyecek doktorlar ama cok korkuyorum. Artik daha da korkuyorum.
Merhaba çözüm bulabildiniz mi lütfen yazın 😕

X