İsabella'nın Mutfağı

Ev Yapımı Acı Pul Biber

20191030_131215 (1).jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunlari gorunce gece gece karnim acıktı 😪😪 ben hic tatli yapamiyorum yahu hep kotu oluyor ne guzelde yapmis ablamiz

Bir öneri almak istiyorum, kelepçeli kalıp mı yoksa ayarlanabilir kalıplar mı daha kullanışlı ve pratik ? Hangisini alacağıma karar veremedim . Bir de şu markanın şu ürünü süper diyebileceğiniz var mı 😊

Son düzenleme:
Bunlari gorunce gece gece karnim acıktı 😪😪 ben hic tatli yapamiyorum yahu hep kotu oluyor ne guzelde yapmis ablamiz

Deneyerek ancak iyi sonuçlara ulaşabilirsiniz.Denenmiş,başarılı olmuş tarifleri deneyin.İnternette tariflerine güvendiğiniz sayfaların tariflerini deneyin.Bende hala başarılı olamadığım çoook tarif var.Attığımda çok oldu.Vazgeçmeyin.. :KK39:

Deneyerek ancak iyi sonuçlara ulaşabilirsiniz.Denenmiş,başarılı olmuş tarifleri deneyin.İnternette tariflerine güvendiğiniz sayfaların tariflerini deneyin.Bende hala başarılı olamadığım çoook tarif var.Attığımda çok oldu.Vazgeçmeyin.. :KK39:
Tesekkur ederim haklısınız deneyerek inşallah bende guzel yaparim sizin tarifler cpk guzel gorunuyor 🤗

X