Günlük Kombinler İş yerindeki kombinler

Kombin yarat, stilini oluştur, trendleri belirle, trendleri keşfet, stilini tasarla, tarzını paylaş, setlerini yarat, markaları takip et, kreasyonları keşfet, kombinlerini paylaş, moda grubunu oluştur, moda önerileri al, moda önerileri paylaş...

Melekcan77

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2019
50
29
Herkese merhaba ;
Buraya üye oldum ve okuduklarimdan cesaret alarak iş yerindeki arkadaşıma ( çok samimi degilim ) giyimi hakkında ufak bir uyarıda bulundum ama tepkisi beni benden aldı kızardım bozardim..
6 aydır bizim şirkette kendisi ve geldiği günden beri dekolteden miniden vazgeçemiyor. İç çamaşırıni görmediğimiz gün önce yok. Bende bugün dedim ki Aslı çok kısa ve açık giyiyorsun sıkıntı olmasın bak dedim gülerek.. cevabı: bu fizikle elimden başka bişey gelmiyor var ki açıyorum dedi imali imali.. o an dedim ki tekmeyi alnına çatlat :) neden AA çok sağol diye insanî bi cevap vermedi ki bana.. ben kötü birşey mi dedim ki.. bu arada giyimle ilgili kimseyi yargılamam sadece dekolte yap ama frikik verme bunun için dedim

Eleştirmek size düşmezdi ama bir işyerinde iç çamaşırlarının gözükmesi mide bulandırıcı.
Tabi fotomodel değilse:KK66:

Herkese merhaba ;
Buraya üye oldum ve okuduklarimdan cesaret alarak iş yerindeki arkadaşıma ( çok samimi degilim ) giyimi hakkında ufak bir uyarıda bulundum ama tepkisi beni benden aldı kızardım bozardim..
6 aydır bizim şirkette kendisi ve geldiği günden beri dekolteden miniden vazgeçemiyor. İç çamaşırıni görmediğimiz gün önce yok. Bende bugün dedim ki Aslı çok kısa ve açık giyiyorsun sıkıntı olmasın bak dedim gülerek.. cevabı: bu fizikle elimden başka bişey gelmiyor var ki açıyorum dedi imali imali.. o an dedim ki tekmeyi alnına çatlat :) neden AA çok sağol diye insanî bi cevap vermedi ki bana.. ben kötü birşey mi dedim ki.. bu arada giyimle ilgili kimseyi yargılamam sadece dekolte yap ama frikik verme bunun için dedim
En nefret ettigim tipler akliyla akilda kalamayan ... kaliyor maalesefff

Aaa az once bir konu okudum calistigim isyerindeki bayan arkadasim giyimim acik buldugu icin beni uyardi diye. 21 yasindaymis. O uyaran bayan sizmisiniz acaba?

X