İş buldum ama çalışsam mı çalışmasam mı bilemiyorum😔

Haftaiçi 08.30-18.30, haftasonu cumartesi de çalışılacak şekilde iş buldum. 25k veriyorlar ve ticket veriyorlar yemek için 170tl bir gün için.

Şimdi ben bu işe mi başlasam yoksa kendim mi bir şeyler yapmaya çalışsam çünkü aklımda da bir şeyler yapmak vardı. Haftasonu da çalışılması biraz problem benim için. Maaş nasıl sizce? Satış pazarlama yapacağım bu arada

Bir de ticket vericekler ben ticketi az kullansam bana kalan parayı verirler mi?
Haftada 6 gün çalışmayı insanlık dışı buluyorum. Kalan 1 günü kendine mi ayıracaksın sorumluluklarına mı ayıracaksın dinlenecek misin… bir çok kişi bu şartlarda çalışıyor maalesef ama ilerde bence insanlar hayretle bahsedecek bu durumdan

Haftaiçi 08.30-18.30, haftasonu cumartesi de çalışılacak şekilde iş buldum. 25k veriyorlar ve ticket veriyorlar yemek için 170tl bir gün için.

Şimdi ben bu işe mi başlasam yoksa kendim mi bir şeyler yapmaya çalışsam çünkü aklımda da bir şeyler yapmak vardı. Haftasonu da çalışılması biraz problem benim için. Maaş nasıl sizce? Satış pazarlama yapacağım bu arada

Bir de ticket vericekler ben ticketi az kullansam bana kalan parayı verirler mi?
ticket geçen marketler var kalanını oralarda harcayabilirsin

25 k çok az.
Bir kilo kıyma, bir kilo parça ete 1000 tl verip geldim az önce…

Kendi isini yapacak isen hic girip kendini strese sokma.

Bir de ben mi yanlis hesapliyorum ama haftalik 45 saati geciyor bu sartlar. Yani yasal siniri da asiyor. Ucret konusunda yorumum yok ama calisma saatleri ve gunleri bence cok kotu. Evden cik eve gir fln derken kendinize 0 zaman kalacak.

Haftada 6 gün çalışmayı insanlık dışı buluyorum. Kalan 1 günü kendine mi ayıracaksın sorumluluklarına mı ayıracaksın dinlenecek misin… bir çok kişi bu şartlarda çalışıyor maalesef ama ilerde bence insanlar hayretle bahsedecek bu durumdan
Türkiye'de Devlet kurumları dışında Cumartesi günü tatil olan çok az işyeri vardır.

Calisin bence

Ticket icin evden getiririm falan demedim ben, onu nasıl düzeltebilirim? Önceden mi söylemem gerekiyordu evden götürmek istiyorum zaten diyet de yapıyorum

Çalışmaya başlasam mı diye sorduğunuza göre paraya acil ihtiyacınız yok.Çünkü çalışmak durumunda olan sorgusunu bile yapmadan işi kabul ederdi.Bilmem kaç yıl deneyimli üniversite mezunları o paraları yeni görmeye başladı bir çok memlekette.Ha Param var zaten o parayı ben her ay görüyorum bunu ekstra söylüyorum diyorsan çalışma, evde dursan daha karlı olur. param yok ama çalışsasım da yok diyorsan ve zaten çok sorguluyorsan boşver.ihtiyaç sahibi biri girsin o pozisyona.

Çalışmaya başlasam mı diye sorduğunuza göre paraya acil ihtiyacınız yok.Çünkü çalışmak durumunda olan sorgusunu bile yapmadan işi kabul ederdi.Bilmem kaç deneyimli üniversite mezunları o paraları yeni görmeye başladı bir çok memlekette.Ha Param var zaten o parayı ben her ay görüyorum bunu ekstra söylüyorum diyorsan çalışma, evde dursan daha karlı olur. param yok ama çalışsasım da yok diyorsan ve zaten çok sorguluyorsan boşver.ihtiyaç sahibi biri girsin o pozisyona
Evde durmak nasıl daha karlı oluyor

İşe ilk girdiğim gün tickettan yesem sonraki günler kendim götürsem oluyor mu ticket nasıl bir şey aylık mı ayarlıyorlar onu?

X