Göz Makyajı Ipek Kirpik Ve Aninda Uzun Kirpikler!!!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Ben süsüne püsüne çok düşkün bir insanım, güzellik için her türlü zorluğa da katlanırım. Öyle çok huylu, çok sinameke bir tip değilim. Buna rağmen asla ve asla tavsiye etmiyorum. Yaptırmadan önce yorumları okudum, illaki yaptıracağım ya inanasım gelmedi, Hayatımın en büyük hatasını yorumlara inanmamakla yaptım. Öncelikle uç dip kısımları batıyor, döküldüğü zaman ara ara boşluk komik duruyor, zaten hemende boşalıyor. Üç hafta komik bir şekilde kullandım. Bugün çıkarttım iki üç tane kalmıştı. Ama kirpiklerim bitmiş, araları kel. Hepsi kısacık, sanırım uzun olanlar dökülmüş. Çok komik ağlamak istiyorum. Şimdi bakım yağları alıcam beslemeye çalışıcam, ama kirpik çok gec uzar ve çıkar ne yapıcam bilmiyorum :KK43:(((

Burzeya sakin ol.o duyguyu çok iyi biliyorum.üzülmek hiç birseyi çözmüyor. kirpik geç uzar evet hatta bana ipek kirpiği yapan yer üç ayda toparlar dedi.bakım yağları ve serumlar ile bir aya toparladı.ama Üzgünüm ilk on beş gün biraz kötü geçiyor.ben hiç dışarı çıkamamıştim.biraz sabırlı olmak lazım :KK43:(

Merhaba Arkadaşlar,

İpek kirpik yaptırmak istediğiniz yer çok çok önemli. Ben 2 kere böyle bir girişimde bulundum. İlkinde inanılmaz ucuz hatta ne ipeği bildiğiniz naylon karışımı bir şey takıldı. Sabah kalktığımda bütün kirpiklerim birbirine girmiş halde ve dökülme oldu. (uygun olduğunu düşünüp fırsat sitesinden almıştım) sakın aldanmayın, yaptıracaksanız neyse parası verin sonuçta güzellik bu.

ikincisinde ise tabi iyi bir yer tercih ettim. Bana yaklaşık 1- 1,5 ay dayanır dediler. Aynen öyle oldu :)

Sevgiler, Mutlu kalın,

Palmiye Şekeri

ben de yaptırmayı düşünüyorum ama ank da bu konuda iyi bir yer bulamadım. ki yorumlardan da pek iyi seyler çıkarmadım:KK43:

Ben bu konuyu arastirirken forumunuzu gordum uye olmak bugune kismetmis 😌😌 genellikle olumsuz seyler soylendigi icin yaptirmaktan vazgectim fakat baska bir alternatifi var mi bu isin bilen varsa cevap verebilir mi??

Bende uzun zamndir ipek kirpik takmak yada yapay kirpik almak istedim. Bu formuda okudum. Buyuzden takma kirpik alicaktimki, alacagim yerin sorumlusu bana bnce hic bunlarla ugrasmayin direk ipek kirpik takin cok kullanisli diyene kadar. Yakin arkadasimda taktirdi. Ve gayet memnun kalmis. Guzel bakinca problem olmuyor dedi. Yani mesela gozunu ovusturmayacakmissin, yuzunu yukarken dikkat etmek, yuz ustu yatmamak gibi. Bnde bugun firsattan yararlanarak kupon aldim. Bakalim 1-2hafta icerisinde yaptiracam :KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba Arkadaşlar,

İpek kirpik yaptırmak istediğiniz yer çok çok önemli. Ben 2 kere böyle bir girişimde bulundum. İlkinde inanılmaz ucuz hatta ne ipeği bildiğiniz naylon karışımı bir şey takıldı. Sabah kalktığımda bütün kirpiklerim birbirine girmiş halde ve dökülme oldu. (uygun olduğunu düşünüp fırsat sitesinden almıştım) sakın aldanmayın, yaptıracaksanız neyse parası verin sonuçta güzellik bu.

ikincisinde ise tabi iyi bir yer tercih ettim. Bana yaklaşık 1- 1,5 ay dayanır dediler. Aynen öyle oldu :)

Sevgiler, Mutlu kalın,

Palmiye Şekeri​

Aaa bende aldım fırsat sitesinden ama çok ünlü bi yer suna tunca denemek için aldım inşallah pişman olmam yorumlardan korktum

İnstagramda yapan ünlüleri görüp niye bende yaptırmıyorum diyorum fakat yorumlarin hepsi olumsuz. Cesaretimde yok. Pirince giderken eldeki bulgurdan olmak istemem açıkcası. Aydınlattığınız için teşekkürler

Bu işi bizzat deneyen ve yapan biri olarak okadar da olumsuz sonuçlar olmadığını söyleyebilirim.3 senedir Estetisyenim ve bunun temelini öğrendim diyebilirim.Dikkatli bakacaksınız nihayetinde vücut dışarıdan serum iğnesini bile bazen kabul etmeyebiliyor.Dolayısıyla ipekte olsa dışarıdan bir ekleme yapılıyor,her gün taranacak normal kirpik gibi ovuşturulmayacak vs vs..Detayları öğrenmek isteyen olursa seve seve paylaşabilirim.

İncim güzellikmerkezi Bursa'da ipek kirik yaptırdım. Son derece kullanışlı ve rahat. hiç makyaj yapmadan bile gözler harika gözüküyor.

Bu işi bizzat deneyen ve yapan biri olarak okadar da olumsuz sonuçlar olmadığını söyleyebilirim.3 senedir Estetisyenim ve bunun temelini öğrendim diyebilirim.Dikkatli bakacaksınız nihayetinde vücut dışarıdan serum iğnesini bile bazen kabul etmeyebiliyor.Dolayısıyla ipekte olsa dışarıdan bir ekleme yapılıyor,her gün taranacak normal kirpik gibi ovuşturulmayacak vs vs..Detayları öğrenmek isteyen olursa seve seve paylaşabilirim.
Üstünden baya zaman geçmiş ama, ben detayları öğrenmek istiyorum

KESİNLİKLE önermiorm. 1,5 ay öncesine kadar rimel sürdüğümde kaşlarıma değen kirpiklerm, şmdi yarım cm. Den kısa ve tüğ şeklnde kaldı. İlk üç gün güzeldi. Herşeye dikkat etmeme rağmen (uyumadm günlerce bozulmasnlar die :) yinede yamuk yumuk oluolar Zaman'la. Şmdi badem yağı kullanıorm. Eski orginal kirpiklerm takmalardan güzelmş kıymetini bilemedim. İnşallah eski haline gelir :KK43: lütfen dikkate alın Yaptırmayın. Hergün rimel sürüp yıkamaya razıyım.

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    20,1 KB · Görüntüleme: 1.460
bende bi karar veremedim. yaptıranları görünce bayılıyorum cok güzel duruyor ama kötü sonuç alanları da görüyoruz:/ off bilemedim..

İstanbul'da çok ünlü bir kuaförde ipek kirpiğe benzer bir uygulama ile kirpik taktırdım. Tek tek değil de 5erli 10arlı kirpikler şeklindeydi. 3haftadır gözümdelerdi. Herkes hayran ben hayran. Dedim ömür boyu yaptırırım ben bunu varsın hiç çıkartmıyım. Çünkü makyaja gerek kalmıyo ruju sür çık. Yan yatarken kenardakiler hafif kalktıkça gördüm ki o yapıştırılan toplu kirpiklerin altında benim bir tomar kendi kirpiğim:KK43:((( bütün kirpiklerim kopmuş velhasıl. İstanbul'da yaşıyor olsam gider yine taktırırım her 3haftada 1 yeniletirim uğraşmam hiç. Ama her zaman yaptıramayacaksınız kendi kirpiklerinizin kıymetini bilin. Ücreti de 50liraydı bu arada. Uzak fotoğraflarda bile belli olması çok güzel. Bi bakan Bi daha bakıyor o derece. Ama kirpikleriniz dökülüyor.

Merhaba arkadaşlar bende ipek kirpik yaptırmayı düşünüyordum bunu düşünmeme sebep olan yer ise (isim vermem ne kadar doğru bilmiyorum ama ünlü bir yer) estelit medikal İstanbul'da çalışmaları çok güzel instagramdan da takip ediyorum bu sayfayı. Ama bu yorumları okuyunca farklı açıdan baktım. Ankara'da oturuyorum. Burda öle kaliteli bir yer duymadım varsa da bilmiyorum bilen varsa lütfen söyleyebilir mi? Hiç mi memnun olan yok Ankara'da yaptırıp kaliteli ve gerçek İpek kirpik yaptıran?

MERHABA KIZLAR lütfen ipek kirpik yaptırmayın benim kirpiklerimin yarısı döküldü ve psikolojim bozuldu. Kirpik konusunda takıntılıyım 1 ay önce yepyeni birşeyle tanıştım kendi kirpiklerinize keratin yükleyip doğal biçimde uzatıyor muhteşem kıvırıyor iki ay kalıcı. Benim 1 ay oldu henüz ve çok memnunum. Adı Yumilashes. İzmirde yaptırmak isteyenler bana ulaşabilirler yardımcı olurum

İncim güzellikmerkezi Bursa'da ipek kirik yaptırdım. Son derece kullanışlı ve rahat. hiç makyaj yapmadan bile gözler harika gözüküyor.
merhaba bende bursada yasiyorum bana detayli bilgi verebilirmisiniz incim guzellik merkezinde yaptirmissiniz her hangi bi dokulme agirlik yanma olmadi mi ismi neydi takan kişinin

Meraba ben Ukraine da yaptırdım orda çoğu şey uygun normaldir diye fiyatta uygun geldi 60 tl gibi bir rakama taktırdım 2 saat sürdü herkesin dediği gibi ilk gün süper sonrasında fırçasıyla taramanız gerekiyor çabuk döküldü hatta il gece 2 kirpiğimi kaybettim batma olmadı fakat 1 ay zor kullandım hepsi döküldü bakıma yaşadığım şehirdede gidemedim hepsi çıkana kadar uzun kısa görünümle dolaştım. Bursa'da güzel ve kaliteli yapan yer arıyorum bulduğumda tekrar tecrübe edinicem:)

X