Göz Makyajı İpek kirpik pişmanlığım :)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Smysmysmy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2017
24
1
27
Merhaba hep şu ipek kirpiği merak etmişimdir bigün kafama taktım ve gidip taktırdım aslında kirpiklerimden memnundum ama merakımdan işte :) işlem 1 buçuk saat sürdü ama tabi aynaya baktığımda bi tuhaf geldi gözüme pek hoşlanmadım doğal istiyodum çünkü ama oldukça yoğun birşey oldu. Rimel kullanmama gerek yokmuş boylelikle sadece alt kirpiklere kullanmak istersem yapacakmışım. Eğer kullanırsam geri temizlemede zorlanırmışım ve kirpikler çıkarmış. Aradan 2 gün geçti ama hiç memnun değilim kendi kirpiklerimi özledim sürekli elim gidiyo hiç rahat edemiyorum elimi değdiğimde kendi kirpiğim geldi dökülmede yapıyo :KK43: bu arada 150 tlye taktırdım ama hiç gereği yokmuş okadar gereksiz bişeyki sert duruyo bide hiş sevmedim 10 gün sonra kontrole gel dedi bayan ama ben tabi gitmek bile istemiyorum kendim çıkarmak istiyorum bian önce acaba nasıl çıkarabilirim bilgisi olan varmı?

kendiniz çıkaramazsınız, yolmaya çalışırsanız da kendi kirpileriniz de dökülür. yaptırdığı
niz yerde çıkarttrın. ya da ankaradaysaniz ben size yardımcı olabilirim.

Bugün çok uğraştım ama çıkaramadım kendi kirpiklerim geldi azcıkta :KK43: yarın gitcem taktırdığım yere mecbur.. Evet bende Ankaradayım :)

X