İp Atlamak Zayıflatır mı?

Bende bugün 90 tane atladım. 100 ü tamamlamaya nefesim yetmedi. Vucudum yorulmadı ama.. nefes alamayınca baş8ma agrı girdi.. ilk başta yaparken herkese de böyle oluyormu.. yoksa benimmi nefes alışlarım düzensiz. Yarın tekrar deneyeceğim.
50 yapıp az yüruyüş yapıp tekrar atlayın birden zorlamayın bence..spor salonunda hocam bana öyle başlatmıştı her gün az az artırarak

Çok teşekkür ederim başlıyorum bende bugün haberleselim devamli benimde basen popo sıkıntım var inşallah ise yarar ya
Bendede aynı sorun var yaa..leslie 5 mile yapyorum 2 gündür iyi ter atıyorum komple vücut çalşıyor ip atlama da toparlıyor baya vücudu aslnda ama düzenli yapmak gerek hepsinide.

1. Gun: 90
2. Gun: 400
3: Gun: 500
4. Gün: 500
5. Gün: dinlenme
6. Gün: 600
7. Gün: 700
8: Gün: 150
9. Gün: 0
Bugun: 800

hicbiryerimde degisiklik olmadi acaba düz atladıgım içinmi.. :KK43: sadece zıplıyorum..

Kızlar ipi çevirirken ayağım takılıyor sinir oluyorum tekrar tekrar acaba ipsiz aynı tempoda zıplasamda olurmu

Merhabalar ben yeni üye oldum 17 yaşında 168 boyunda 71 kiloyum. 4 yıl atletizm yaptığım için bacaklarım ince ama sadece göbek ve kol sorunum var ve sıkılaşmak istiyorum sizce faydası olur mu?

Arkadasımin 16 yaşındaki kızı hergun 600 kere ip atlayarak bir ayda 6 kilo verdi..ama görüntü olarak 6 kilodan fazla vermiş gibi duruyordu

Çok iyiymiş o zaman. Kıl dönmesi ameliyatı oldum dikişler alınır alınmaz başlayayım. Hatta bugün gidip sayaçlı ip de almıştım süper oldu :) peki arkadaşınızın kızı diyet yapmış miydi sadece ip mi atladı

Açıkçası onlar aile olarak çok fazla yemek yiyen bir aileydi..diyet yapıp yapmadığını sorduğumda, diyet yapmadı ama sadece kola cips gibi yiyecekleri azalttığını söyledi(cips ve kolayı da çok fazla tüketirdi)

Süpermiş o zaman dikişler alınınca başlayayım :) düzenli yapan varsa motivasyon açısından günlük gibi bir şey oluşturalım mi?

Arkadaslar ben yeni uyeyim. Ip atlayarak zayiflamayi arastirirken buldum sizi. Neden mesajlasmayi biraktiniz?En son gunluk yapalim demissiniz motive icin. Cok guzel fikir bencede
Ben 32 yasinda 1.65 boyunda 67 kiloyum. Diyet isinde basarisizim. Ip atlayarak zayiflamayi deneyecegim. Hedefim 60 olmak. Benimle baslayanlariniz olursa cok sevinirim.
Bugun ip atlamada 3.gunum.
1.gun 400
2.gun 450
3.gun 500 atladim.

Arkadaslar ben yeni uyeyim. Ip atlayarak zayiflamayi arastirirken buldum sizi. Neden mesajlasmayi biraktiniz?En son gunluk yapalim demissiniz motive icin. Cok guzel fikir bencede
Ben 32 yasinda 1.65 boyunda 67 kiloyum. Diyet isinde basarisizim. Ip atlayarak zayiflamayi deneyecegim. Hedefim 60 olmak. Benimle baslayanlariniz olursa cok sevinirim.
1.gun 400
2.gun 450
3.gun 500 atladim.
aynı yaş aynı boy ve aynı kilodayız :)
ben de zayıflamak istiyorum artık ipin ucu çok fena kaçtı her geçen gün bi kıyafetime daha giremiyorum :KK43:
1. gün için 400 yormadı mı nasıl atladın ne kadar sürdü?

1.gun 400
2.gun 450
3.gun 500 atladim.
Merhaba aslında ben hergün yazıyordum buraya yazan olmayınca bende bıraktım yazmayı. ben ip atlayarak baya zayifladim 60.2 kilo boy 1 65 doğum sonrası kiloları verdim şimdi sikilasmak istiyorum. önce günde 1000 ip atliyordum artık sadece 500 atliyotum. birgün ip birgün koşu bandında yürümeye çalışıp 6 7 tane karın hareketi var onları yapmaya çalışıyorum.

Merhaba aslında ben hergün yazıyordum buraya yazan olmayınca bende bıraktım yazmayı. ben ip atlayarak baya zayifladim 60.2 kilo boy 1 65 doğum sonrası kiloları verdim şimdi sikilasmak istiyorum. önce günde 1000 ip atliyordum artık sadece 500 atliyotum. birgün ip birgün koşu bandında yürümeye çalışıp 6 7 tane karın hareketi var onları yapmaya çalışıyorum.
merhaba
kaç kilo kaç ayda verdin acaba?
bi de sabahları mı akşamları mı atladın
günde kaç saat sürdü?

Merhaba ben ra
merhaba
kaç kilo kaç ayda verdin acaba?
bi de sabahları mı akşamları mı atladın
günde kaç saat sürdü?
Merhaba ben ramazan girmeden bsladim 1 ay boyunca 1000 tane hergün atladim sabahları. kaç dakika sürüyordu bakmadım sadece yorulfikca 5 10 saniye dienip bir seferde bitirmeye çalışıyordum. ama sen sabah 500 akşam 500 atlayabilursin. bacaklarimda ve karnimda kollarimda fark etti. tabi yediklerime de dikkat ettim

aynı yaş aynı boy ve aynı kilodayız :)
ben de zayıflamak istiyorum artık ipin ucu çok fena kaçtı her geçen gün bi kıyafetime daha giremiyorum :KK43:
1. gün için 400 yormadı mı nasıl atladın ne kadar sürdü?
Facede bi grupta bi bayanin resmini gordum canim ip atlayarak 2.5 ayda 12 kilo vermis 3 lt su ve yediklerime de dikkat ettim diyet gibi degil azalttim yazmis. O zaman basladi bende ip atlama sevdasi
Arkadas o kadar degismis ki muthisti...ilk gunler 400 ile basladim sonra 1000e cikardim 1000in altina hic dusmedim yazmis. Ben de ondan heveslenip 400 ile basladim. Dun falan agridi baya bacaklarim.ama bugun daha iyiyim. 500 atladim bugun

Evet canim ben kaydolmadan once mesajlarin cogunu okudum.seni de hatirladim .ne guzel sen benim olmak istedigim kiloya ulasmissin. Selulite falan yararmi ki bizim bu atlamalarimiz.kilo verirken selulitim de azalir mi acaba. Ben de o sikinti da var da...

Kimse yazmiyor ama ben yine de yazayim.belki biri gorur ve bana katilir dun 700 atladim yani sira youtube da squatgirl diye bi bayanin videolarini takip edip bazilarini yapmaya calisiyorum. Her pazartesi tartilip gelismeleei yazayim diyordum ama dayanamadim bugun tartildim. Sonuc gecen cuma ip atlama ve harekete basladim 67.1 kilo idim. Bu sabah tartildim 66.1 olmusum✌ spora devam ozellikle de ziplamaya ve bol suya tabi

Bugun kaslari dinlendirme gunu. Surekli calistirmak da ise yaramiyormus. O yuzden bugun ip atlamadim. Insaallah yarin devam

X