Makyaj Ürünleri İnternetten Kozmetik Alışverişi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

fataldanger

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
4.502
1.076
Arkadaşlar selamlar... Size danışmak istediğim bir mesele var. Ben lorealin bir göz kalemini almak istiyorum fakat hiçbir kozmetik mağazasında bulamadım, sadece internette var. İnternetten almaya şu sebeple çekiniyorum; biliyorsunuz popüler markaların sahtesini yapıyorlar. Tamam loreal, chanel veya mac gibi taklidi yapılacak kadar lüks bir marka değil fakat duyduğuma göre onu bile yapıyorlarmış. Bu yüzden tereddütte kaldım. Sizce lorealin bu kaleminin internette satılanlarının sahte olması ihtimali var mı? Teşekkürler...

Son düzenleme:
Onu duymadım hiç ... deterjan giyim her alışverişi internetten yaparım ama bilindik sayfalardan . Yorumlara bakabilirsin minisepet şikayet falan yazıp

şimdi baktım site hakkında bayağı olumsuz eleştiri var. şikayetlerde sıklıkla tekrarlanan nokta çok ilgisiz, alakasız olmaları ve iletişimlerinin sıfır olması. İki farklı şikayet sitesine baktım, ikisinde de benzer yorumlar var. Hatta çok iğrenç bir firma olduğunu söyleyen yorumlar bile var. Telefonlara falan da bakmıyormuş. Ürün orijinal olsa bile bu siteden alınmaz gibi geldi bana açıkçası.

şimdi baktım site hakkında bayağı olumsuz eleştiri var. şikayetlerde sıklıkla tekrarlanan nokta çok ilgisiz, alakasız olmaları ve iletişimlerinin sıfır olması. İki farklı şikayet sitesine baktım, ikisinde de benzer yorumlar var. Hatta çok iğrenç bir firma olduğunu söyleyen yorumlar bile var. Telefonlara falan da bakmıyormuş. Ürün orijinal olsa bile bu siteden alınmaz gibi geldi bana açıkçası.
Hım aynen öyle ozaman ,orijinal olsa bile başka sıkıntılar yaşayacaksın belliki ... Morhipo,trendyol,madam10 tavsiye edebilirim , baktınmı bilmiyorum bunlara

Pastel in göz kalemini denemeni tavsiye ederim ucu yumuşak ve kalemle açılıyor yani bittikçe
Bir alternatif olarak. Madem bulamamışsın. Eyeliner gibi duruyor akmiyor da

siteyi ben de duymadım. diğer sitelerde görüşlerine bak. görüş belirten yoksa da zaten risklidir alma.

X