İnstgramdan yada Twitter hesabından fal

Miyav_su

Nirvana
Pro Üye
16 Şubat 2009
34.816
123.236
Merhaba arkadaşlar instgram yada Twitter hesabından bulduğunuz falcılara hiç fal baktırdınız mı ? Ben instgramdan tarotselini buldum ona baktıran oldu mu ?

Twitter hesabından birisine baktırdım ama henüz bir iki olay dışında gerçekleşen olmadı

Twitter hesabından birisine baktırdım ama henüz bir iki olay dışında gerçekleşen olmadı
Bende bu konuda çok yakınıyordum. Baktırmadığjm kalmadı Twitter da @asteriafali denk geldim dün baktırdım geçmiş şimdiki için söyledikleri tutarlıydı harfler falanda verdi doğruydu bakalım geleceği beklemekteyim

Instagramda falcimirac var.bende takibe aldim.yorumlar cok olumlu herkes cok memnun.bir arastirin isterseniz ilk fali bedava ya bakiyor kisilik analizi falan yapiyor.snra sizin istediginiz bir fala ucretli bakiyor 😉

Instagramda falcimirac var.bende takibe aldim.yorumlar cok olumlu herkes cok memnun.bir arastirin isterseniz ilk fali bedava ya bakiyor kisilik analizi falan yapiyor.snra sizin istediginiz bir fala ucretli bakiyor 😉
Ben ücretli baktirdim su an bir hafta oldu çıkan bir şey yok bakalm çıkacak mı dedikleri

Eger bi gelisme olursa burdan yazar misin canım.bende merak ediyorum :KK66: peki yorumlamasi nasil icine sindimi ?
İndirim yapmış ben baktırdigimda çok uzun bir fal değildi ve bir de ilk başta yazdıklarınıza göre yorumluyor faldan sonra soru soramiyorsunuz

Ben de instagramda İlknur kahve analiz e baktırdım çoğu tutuyor geleceği bilemem ama memnun kaldım ama sadece iki çocuğun var diyor ben yok diyorum ama görüyorum olacak o zaman dedi😂

Kaave-Fali diye birisidir de baktırdım instagramda,geçmişle ilgili birşey söylemedi karakter analizi biraz ve bugünü bildi gelecekle ilgili söyledikleri şey de biraz oluyor ama çok tatmin edici değil yinede.😂

Kaave-Fali diye birisidir de baktırdım instagramda,geçmişle ilgili birşey söylemedi karakter analizi biraz ve bugünü bildi gelecekle ilgili söyledikleri şey de biraz oluyor ama çok tatmin edici değil yinede.😂

Falcı ahsene baktırdınız mı acaba? ben bktırdım hiç beğenmedim

Ewet Falcibilgehanuluya baktırdım çok pozitif birisi seside genç zaten gördüklerini söylüyor çoğu doğr,memnun kaldım.

Birde çagla33596 ya baktırdım kahve falı zannediyordum ama sadece fotoğrafımı istedi,moralimi bozdu açıkçası birazbilseydim baktırmazdım😪

X