Instagram'daki Tester Parfüm satıcıları hakkındaki düşünceleriniz ?

instagramdan çok güvendiğim birkaç satıcı var hem tester hemde kapalı jelatinli ürün satıyorlar. zaten sadece tester satanlar sahte oluyor. o kadar çok tester parfümü nerden buluyorlar? Tester parfümler bir koli kapalı kutulu parfümün içinden sadece bir tane çıkıyor.
Güvendiğim hesaplar ise

pitaneparfum
parfumevrenim
parfumedair
kozmetikcim1

nemutlucosmetic var birde. bunun ankarada mağazasıda var karum avm de
kendi yerlerine gidip bizzat gördüm. hem tester parfümleri var tabi sayılı şekilde her parfümden 1 tane. hemde kapalı kutulu jelatinli barkodlu parfümleri var.

diğer yazdığınız sayfaları inceledim kesinlikle sahteler. 5 tane parfüm 189 lira. 3 al 1 öde gibi saçmalıklara kanmayın.

Hiç kimse de Sevil'in, Boyner'in ekstra ekstra bulamadığı tester parfümleri ne olduğu belirsiz Insta sayfalarının yirmişer yirmişer nasıl bulduğunu düşünmemiş. Gerçek olmadığı için olabilir mi acaba?
Ayrıca ismi verilen bu Insta sayfalarına baktığınızda yorum yapmanın hemen hemen hepsinde kapalı olduğunu görürsünüz çünkü dolandırıcıdırlar. Dürüst satıcı yorumları açık bırakır ki soru sorulsun, alanlar yorum yapsın... vs.
Bunlara para kaptırana kadar D&P alın, Muscent alın, hatta Muscent açık ara önde yani.

Tavsiye isterseniz, ben kendim ve sevgilim için instagramda yabancı bir adamı takip ediyorum. nick: jeremy fragrance komik adam, parfüm önerileri de güzel. (satış yapmıyor)

Ben instagramdan muscent parfümden alıyorum artık birebir kokuyor hatta daha kalıcı kesinlikle alkol kokusu yok bence alacaksanız oradan alın benim ordan alıp kullandığım parfümleri soruyor herkes.

X