İnşirah Suresi Okuyalım

Okudum, kızlar geç oldu kusura bakmayın hakkınızı helal edin.
Rabbim dualarımızı kabul buyursun 🌿

• Beğen
Reactions: H M
Kizlar okuyucam daha baslayamadim son kaldi zaten. Haber veririm 😘 sona kalmayi sevmiyorum ama bugun boyle oldu H M H M

• Muhteşem
BereliPenguen BereliPenguen Dil-i bitab Dil-i bitab Cilekkokusuu Cilekkokusuu NilMeSeKer NilMeSeKer P Pemberenkli66 için de okumuştum bildirimi şimdi yapmak nasip oldu Rabbim kabul etsin. Benim hakkım herkese helal olsun 🤗 Allah her birimizin niyetini hayırlısıyla kabul etsin inşirah ferahlığı versin🤲🏻💕 H M H M bitanem vesile olduğun için Allah senden razı olsun kat kat karşına çıkarsın 😌♥️♥️

BereliPenguen BereliPenguen Dil-i bitab Dil-i bitab Cilekkokusuu Cilekkokusuu NilMeSeKer NilMeSeKer P Pemberenkli66 için de okumuştum bildirimi şimdi yapmak nasip oldu Rabbim kabul etsin. Benim hakkım herkese helal olsun 🤗 Allah her birimizin niyetini hayırlısıyla kabul etsin inşirah ferahlığı versin🤲🏻💕 H M H M bitanem vesile olduğun için Allah senden razı olsun kat kat karşına çıkarsın 😌♥️♥️

H M H M Allah razı olsun vesile olduğun icin iyiki varsın 💖💚

Son 5 arkadas icin okudum biraz gec oldu kusura bakmayin herkes hakkini helal etsin. Allah razi olsun hepimizden. Rabbim insirah ferahligi versin kim ne derdi varsa alsin gotursun ❤️ H M H M Allah senden de razi olsun canim vesile oldugun icin.

47-48-49-50-51 noku arkadaslarada okudum allah kabul etsin hepimizin dualarını senınde emeklerine saglık allah razı olsun kuzucum H M H M 😍😍💜
Sizde iyiki varsınız kızlar 🌸🌸🌸

Canim bende mazeretliyim bayramin ikinci gunu ancak baslayabilirim

kurban bayramı mı ?

9 mayıs nere? 23 Mayıs nere? tam 2 hafta olmuş ne ses var ne seda ?

Tamam bildirin yeterki eksiklik olmasın🤗

ablam sen çekirdek kadroyu koru yeter, dua başlığında bile böyle yarı yolda bırakmalar oluyorsa vay halimize...

benden bir üyemiz rica etti eşi tedavi oluyor sayıyı tutturamamış ama geçen hafta yaşadığım tatsızlık sebebi ile dua bölümünde bildirim yollamama kararı aldım şu konuda yardımcı olur musunuz ?

konu dışı yazdım kusura bakmayın ama konu şu ; Dualarınıza

kurban bayramı mı ?

9 mayıs nere? 23 Mayıs nere? tam 2 hafta olmuş ne ses var ne seda ?

ablam sen çekirdek kadroyu koru yeter, dua başlığında bile böyle yarı yolda bırakmalar oluyorsa vay halimize...

benden bir üyemiz rica etti eşi tedavi oluyor sayıyı tutturamamış ama geçen hafta yaşadığım tatsızlık sebebi ile dua bölümünde bildirim yollamama kararı aldım şu konuda yardımcı olur musunuz ?

konu dışı yazdım kusura bakmayın ama konu şu ; Dualarınıza
Tamam abi inşallah.. etiketleyeyim🤗

İNŞİRAH GRUBU BİR BAKARMISINIZ 🌺❤️😘😍🌼🤲🤲🤲

• Beğen
İNŞİRAH GRUBU BİR BAKARMISINIZ 🌺❤️😘😍🌼🤲🤲🤲
Ya sen hepsini etiketlemissin diğer arkadaşlarda o yüzden ben ayrıca etiketlemedim yazdı bı tanidiklarima inşallah 🤗

Ya sen hepsini etiketlemissin diğer arkadaşlarda o yüzden ben ayrıca etiketlemedim yazdı bı tanidiklarima inşallah 🤗
Sağol canım ❤️ bıliyorum ztn destek olacağını..
2 3 kısı daha var necm suresı dağıtan keske gucumüz yetsede her bırıne yetısebılsek

• Beğen
X