İnşallah bu sefer olur

gricat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2018
81
35
88 kiloyum hedefim 60 kg Yıllardır hep başlayıp bırakıyorum inşallah bu sefer başarırım.Aslında başlayınca verebiliyorum ama sonra pes ediyorum.Bıktım artık kilom yüzünden üzerime kıyafet olmuyor.Ben öyle diyetisyenmiş diyet listesiymiş gibi zayıflama tekniklerini kullanarak yapmıyorum kendime göre besleniyorum.Ayda 10 kg gibi fazla kg vermeyi uygun bulmuyorum ağır ama sağlıklı olsun zayıflamam Her Salı güncel kilomu paylaşacağım inşallah

88 kiloyum hedefim 60 kg Yıllardır hep başlayıp bırakıyorum inşallah bu sefer başarırım.Aslında başlayınca verebiliyorum ama sonra pes ediyorum.Bıktım artık kilom yüzünden üzerime kıyafet olmuyor.Ben öyle diyetisyenmiş diyet listesiymiş gibi zayıflama tekniklerini kullanarak yapmıyorum kendime göre besleniyorum.Ayda 10 kg gibi fazla kg vermeyi uygun bulmuyorum ağır ama sağlıklı olsun zayıflamam Her Salı güncel kilomu paylaşacağım inşallah
Merhaba, konunuz hayırlı olsun. Doğum kilolarım 83 e ulasmisti, suan 67 civariyim. Marttan beri yavas yavas veriyorum .Basarilar dilerim .

Bugün dördüncü günüm şimdilik iyi gidiyor akşam yemeğimde az ekmeksiz etli patates yemeği ve yoğurtlu biber yiyeceğim

Her nekadar postum aktif olmasa da yinede ben buraya kilomu bildireceğim.Bir haftada 2 kg 200 gr verdim şu anki kilom 85 kg 800 Gr umutluyum🤗

X