İndirimleri Duyurma Topiği

İyiymiş canım ama Peros hiç kullanmadım, sen biliyor musun nasıl?
Bende ilk kullnacagim eşim 2tane almış 😅
Screenshot_20230712_103456_Chrome.jpg
sarisindan almış

Amberi iyi kokuyor diye okumuştum yine burda. Ben de amber deneyeyim, kullanınca haberleşiriz 😅

Turunc chemist Turunc chemist o an aklıma gelenleri etiketledim, hızlıca çıktım. Buyur sen de gel 🤗
benden de çıksa çıksa deterjan indirimleri çıkar, şampuan vs. Makyj malzemelerimin stoğu bayağı fazla olduğu için bu aralar sadece deterjan stoğumu yenilemeye kararlıyım. Hatta bu hafta bir alışveriş yapacağım, atarım artıkk

benden de çıksa çıksa deterjan indirimleri çıkar, şampuan vs. Makyj malzemelerimin stoğu bayağı fazla olduğu için bu aralar sadece deterjan stoğumu yenilemeye kararlıyım. Hatta bu hafta bir alışveriş yapacağım, atarım artıkk
Herşey olabilir, mutlaka faydalanan olur diye düşünüyorum.

Hayırlı olsun Homer Simpson Homer Simpson çok iyi düşünmüşsün 💜❤ Etiket için teşekkür ederim :KK36:
duruguzel duruguzel
Homer başlığın hayırlı olsun kuzu ❤️
Jane yavrum benim size faydam olmaz 😂 Şu saat oldu, daha yeni totomun üstüne oturdum. 🤦🏻‍♀️ 2 senedir Avm yüzü görmedim. Markete gidince de çabuk çıkmak için ilk gördüğümü alıyorum. Bugün kızımla gittik akşam serinliğinde. Hanım efendi bebek arabasından attı kendini. Beraber bebek arabasını ittik 🙂 onlar büyüyene kadar bana rahat yok 🤷🏻‍♀️

X