"inci naturel" deneyenler??

Ebush

Guru
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2008
739
32
36
Selam kizlar, çevremde birçok tanıdığım ve kilo problemi olan arkadaşlarım bir kaç aydır bu inci naturel kapsülü kullanıyorlar ve açıkcasıda zayıfladıklarını gördüm.

Çok övdüler tamamen bitkiselmiş felan filan işte.
Bende arkadaştan birkaçtane kapsül ödünç aldım denemek için ve 1 haftada 1,5 kilo verdim. Gerçekten tok tuttu ve çok susatmıştı.

Neyse bende almak istiyorum ama korkuyorum açıkcası yan etkisi olurmu felan diye ama yüzde yüz bitkisel okudum içeriğini ki kimyasal olsa hayatta almam.

Acaba içinizde yada çevrenizde kullanan varmı işe yaradamı ve bıraktıktan sorun oldumu?
Yorumlarınızı bekliyorum kızlar,
Şimdiden teşekkürler😊

Ben kullandım 2 sene önce 9 kilo verdim 2 aya yakın bir sürede 1 aydır tekrar kullanmaya başladım 5 kilo verdim işe yarıyor

Bende 2011yilinda tanistim #incinaturel ile 34kilo verdim 4paket killandim hala ara ara ihtiyacim oldugunda kullanirim. Tup mide ameliyati olmak isteyen bi arkadasim bile israrim uzerine kullandi o da memnun kaldi yani iyiki kullanmisim

Hani arkadaşından ödünç almıştın kullanmıştın ve bir haftada 1,5 kg vermiştin ??? Şimdi nasıl korkuyorsun ve hem etkisini hemde yan etkisini merak ediyorsun ?? Bütün yan etkiler ilk hafta çıkar sen bu ilacı satanmısın ??? Milletimi yemliyorsun

X