İMplant mı köprü mü?

Ben implant yaptirmistim kopru tercih etmezdim. Ayrica implanttan sonra agri kesici bile kullanmadim sadece ilk gun aksam biraz agrim olmustu sonra gecmisti o kadar rahat gecirdim. Kişiye ve doktora gore degişir tabi ama her zaman zor ve agrili bir işlem degil.

Yo takılmadım tuhaf geldi sadece. Bende bu sizin yorumunuzu beğenmedim mesela. Bence sizde takılmayın. Yorumuna vereceğim cevaba gelince . Bir çok özel diş hekimime ve estetisyene güvenmiyorum maalesef. Üzgünüm ama bazıları bunu ticarete döküp insanları madur edebiliyor. Yazdığım yorumda da belirttim. Gittim doktorun biri dişinizi adam edemeyiz çekip implant yapalım diğeri ise orijinal dişinizi kurutalım dedi. Hangi kararı vermek herkesin özgür iradesi ama para kazanmak icin dişlerimi boşu boşuna oyup dolgu yapan sonra o dolguları bir kaç ay sonra tekrar dolduran ben hakkımı o doktora helal etmiyorum.
😂🤣😂🤣 ay ne takılacam biri benim fikrimi beğenmiş beğenmemiş o karşımdakinin problemi benim değil
Tüm insanların kusursuz olmadığı gibi tüm doktorlarda kusursuz değil tabiki
Keşke size fotoğrafımı gösterebilsem, dişim yüzünden yaratığa döndüm ikinci bir kafa çıkardım suratımdan, diş doktorum ameliyattan çekti aldı beni dişide kurtardı ama hiç sorun çıkarmayan başka bir dişimi direk çekti ne dolgu ne kanal tedavisi
Ben iyi bir doktor bulup güvenme taraftarıyım

Doktor hatası yüzünden kaybettiğim bi dişim var. 😂
Babam diş ağrısıyla dişçiye gitmiş otuzbes,kırk sene önce. 'cekilecek' demiş kadın, pat diye çekmiş. Eve gelmiş ki ertesi günlerde hala ağrı devam ediyor..meger kadın yanlış dişi çekmiş 😅
'adin ne senin?' / 'ayşe' / 'seni hiç unutmayacağım Ayşe' gibi bir diyalog geçmiş aralarında. Gerçekten de hiç unutmadı,her konusu geldiğinde adıyla anar yanlış dişini çeken kadını😂

İki implantım var, yaptırdıktan sonra ağrı kesici bile içmemiştim hiç sorun olmadı bende görüntü olarak bire bir hiç anlaşılmıyor. Severek kullanıyorum ❤️

Bütün hayatım dişçiler de geçmiş bir insanım, şimdi den sabır diliyorum size de😊 Benim köprüm var yapılalı çok oldular, yıllardır hiç sorun yaşamadım memnunum fakat implantın daha iyi olduğunu düşünüyorum..En azından implant için etrafındaki sağlam dişlerinizi küçültmüyorlar..Gerçi buna bence doktorunuz daha iyi karar verir çünkü her kemik yapısına da implant yapılamıyor diye biliyorum..
teşekkür ederim 🥺

Dişçiniz önerisi önemli,kemik yapınız da uygunsa implant yaptırın.
Abartıldığı kadar ağrılı değil,tabii birazcık acıyor.

X