İmaj konusunda önerilerinize ihtiyacım var

Cerenx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2008
88
0
Selam kızlar çarşamba günü özel bi gün benim için. Duygusal bağlamda .. kaydirigubbakcemile2 O güne kadar ve o gün yapabilceğim şeyler nelerdir önerileriniz var mı? Saç makyaj ne olursa.. Şimdiden saĞolun. :1hug:

hadi hayırlısı olsun cnm..
bence doğal ve temiz ol..o gün için sade ve hoş bir kıyafet giy rahat olabilceğin..
sonra sabahı kuaföre git kaşlarını ,bıyıklarını vs kıl tüy ne varsa temizlet..
saçına doğal bi şekil verdir..yüzünede hafif bir makyaj..
işte bukadar..hadi bizede gününü anlat sonrada emii..

yanlış anlamadıysam sevgilinle özel bir gün olacak..isteme nişan değil yani eğer öyle değilse bence erkek arkadaşına çok hoş görünmelisin..bence en şık elbiseni giymelisin. en şık çamaşırlarını içine çünkü insan heranlamda şık olursa öz güveni artıyor..iyi bir parfüm,iyi bir saç ortama göre seni uzun zamandır hiç görmediği kadar güzel görmesini sağla çekicilik katki sana bayılsın...

Çok sağolun tabii ki anlatırım yengecburcu.. :1hug: Aslında erkek arkadaşımla uzun süre ayrı kaldıktan sonra tekrar buluşacağız. 4-5 ay ayrı kalacağımız bir mesafe girmişti aramıza. Heyecanlıyım açıkcası her zamankinden daha hoş görünmek istiyorumm.. :Saruboceq:

Çok sağolun tabii ki anlatırım yengecburcu.. :1hug: Aslında erkek arkadaşımla uzun süre ayrı kaldıktan sonra tekrar buluşacağız. 4-5 ay ayrı kalacağımız bir mesafe girmişti aramıza. Heyecanlıyım açıkcası her zamankinden daha hoş görünmek istiyorumm.. :Saruboceq:

ayy cnm. benim seni anlıyorum ..eminim seni öyle çok özlemiştirki her halin hoşuna gidicektir..sevgiyle kalın cnm Şeniz

gurbet gülüne; güzel yazmışsında iyi hoş aydınlattın ama bu konuyla ne alaka hocam:)

Selam kızlar çarşamba günü özel bi gün benim için. Duygusal bağlamda .. kaydirigubbakcemile2 O güne kadar ve o gün yapabilceğim şeyler nelerdir önerileriniz var mı? Saç makyaj ne olursa.. Şimdiden saĞolun. :1hug:

cerencim kesinlikle cokkk güzel olacaksın eminim de ama kendini de öyle hisset mutlaka.. gayet alımlı ve havalı oldugunu içinde hisset canımcım önceliklehihoyyyt

sabah rahatlaman için güzel bi dus al saclarında temiz olsun.. bi maske falan yap yüzüne canlansın yüzün.. cok asırı yiyip içme belki tahatsız edebilir seni.. saat yaklastıkca saclarını yap yada yaptır güzel alımlı bi makyaj yap.. ama öyle cok dogal ve sıradan olma bnce biraz dikkat cekecek biraz sexy bi hava veren makyaj olsun.. kendini en şık hissettigin kıyafetlerini giy.. cok klasik ve cok spor olma tabi.. güzel de bi kokuyla işi bitir..a.s.:1hug:

Kıyafeti şimdiden seçtim.. Elbise giymeyi düşünüyorum =) Çok teşekkür ederim. Hepsini dikkate alıcam.:1hug:

canım bence saten kumaslardan bluzlar bı bayanı her zaman hem sık hem cok cekıcı gosterıor, altına dar bı kot ve altına bır babet gıyebılırsın, sacına guzel bı fon şık olmak adına cekılmıs, yuzune gıtcek tonlarda bı far veya kalemle cok hos gozukebılırsın

canımcım o gune kadar eger cıldınde problem varsa aksamları cıldıne bepantene surebılırsın
ayrıca parfum cok onemlı her zamankı parfumunu sıkmalısın kokus hafızası denen sey cok hos bırseydır cunku
elbıse gıycem demıssın oylyse saclarını cok abartma derım guzel bır sekılde toplaman yeterlı olacaktır
kupe kolaye kısmını uyduracagını dusunuyorum
kas tuy meslelerını bır gun onceden halletkı kızarıklıkları felan evveldn gecmıs olsun
makyajın da hafıf tonlarda olsun mutlaka allık sur yuzune renk gelsın ruj yerıne dudak parlatıcısı secersen cıcı ruj secersen sexı olabılırısn sana kalmıs o kısmı
gozlerının alt ıc kısmına sıyah kalem surersen de anlamlı bakıslara sahıp olursun gozlerının rengı ortaya cıkar
eger sulugozum onu gorunce hemen aglarım dayanamam dersen sakın rımel surme makyajı abartma derım

hadı kolay gelsın canım tadını cıkar

altına degıl canım altına surulugunde akma ıhtımalı cok ıcıne surmek laızm o yuzden o zaman akmıyo zaten bakıslar cok anlamlı oluyor

Göz altına siyah kalem çekmek riskli gün içinde sıcakta akıyor parça pincik kalıyor. Onun yerine Eyeliner ve Rimel kullanayım diyorum. ? Ağlayacağımı zannetmiyorum ama belli de olmaz yahu..:asigim:

altına degıl canım altına surulugunde akma ıhtımalı cok ıcıne surmek laızm o yuzden o zaman akmıyo zaten bakıslar cok anlamlı oluyor

içine sürdüğünde bende fazla kalmıyor zaten fisfisfis birde şöyle bişey duymuştum gözleri küçük gösteriyomuş

ben ust tarafa eyelıner cekıorum duzgunce hem buyuk gosterıor, hemde gozlerım ela, goz rengımı ortaya cıkarıor , ustelık bazen kuyruk yapıorum, o zaman gozlerımı cok guzel gosterıor, elın yatkınsa süper olur, ama saten tarzı bı bluz gıymende ısrarcıyım:):) bıde arkadasların dedıgı gıbı epılasyonu onceden hallet kızarık dolanma cocuga , sen geldıgın ıcın yolundum der gıbı:KK70: saka bı yana hem makyajın daha guzel oturur cıldın dınlenırse

ben ust tarafa eyelıner cekıorum duzgunce hem buyuk gosterıor, hemde gozlerım ela, goz rengımı ortaya cıkarıor , ustelık bazen kuyruk yapıorum, o zaman gozlerımı cok guzel gosterıor, elın yatkınsa süper olur, ama saten tarzı bı bluz gıymende ısrarcıyım:):) bıde arkadasların dedıgı gıbı epılasyonu onceden hallet kızarık dolanma cocuga , sen geldıgın ıcın yolundum der gıbı:KK70: saka bı yana hem makyajın daha guzel oturur cıldın dınlenırse

hehe senin için yolundum aşkım:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:kaydirigubbakcemile3

ne güzel heyecandır ya şimdi, uzun ayrılık döneminden sonra tekrar buluşmak, onun için hazırlanmak heyecanlanmak.. uff çok özendimnm ben de istiyorum benim sevgilim de gelsinnnnn :çok üzgünüm:

Son düzenleyen: Moderatör:
X