İlk reglinizle nasıl tanıştınız :))

Chocolita

Nirvana
Pro Üye
30 Ocak 2017
11.208
188.845
Kızlaar ayıptır söylemesi (yine de söylerim) bugün regl oldum ve beynimde çok gereksiz bir ampul yandı :KK70:

Benim ilk reglim çok enteresandı.. Orta 1'de memişleri erkenden pörtlemiş iri yarı bir kız olaraktan, okuldan eve dönüyordum. Doğum günümdü. Üstümü değiştirirken gördüm ve anneme koştum. Allahtan bu konuda bilinçliydim korkmadım. Oda ilk hediyeni almışsın dedi :) Sizin hikayelerinizi de duymak istiyorum :)))

Hahahah ben ilk olduğum da orta 2 idi 12 , 13 yaş civarı , eve geldim ama nerden hatırlamıyorum , bir baktım çamur gibi bişey sonrası kendi çabalarımla kontrol altına almıştım ve tırsmıştım biraz ne olduğunu anlamayıp ilk , ama sonra kardeşime yardımım oldu ,onu bu konu da bilinçlendirip ,çekinmemesi için yardımcı olmuştum garip daha çamaşıra tutturamıyordu pedi :KK70: :KK70:

İlk reglim okulda olmuştu orta 1 de beden eğitimi sonrası korkudan iki havlu çorabı 2 ye katlayip(4kat yani )bacağimin arasına tahta koymuş gibi dolaşarak geçirdim :halay::halay:sanki bacağımdan sizacak gibi ama sadece birkac damla gelmisti ilk ...aylarca ne ablam ne annem kimse bilmedi:deli:
Ayy birde o pede alışması var :KK70: ay bir taktım altımda şıkır şıkır. Birde en dandiği vardı evde canlady mi neydi. Annem dedi bununla acemilik atarsn :KK70: ahahhahahah :KK70: sonra o yanları sert sert beni kestii neler çektim. Çıkardım tayta yapıştırdım her tarafa geçtii üf

Hahahah ben ilk olduğum da orta 2 idi 12 , 13 yaş civarı , eve geldim ama nerden hatırlamıyorum , bir baktım çamur gibi bişey sonrası kendi çabalarımla kontrol altına almıştım ve tırsmıştım biraz ne olduğunu anlamayıp ilk , ama sonra kardeşime yardımım oldu ,onu bu konu da bilinçlendirip ,çekinmemesi için yardımcı olmuştum garip daha çamaşıra tutturamıyordu pedi :KK70: :KK70:
Ahaha :KK70: sende benim gibi orta 1 de :KK70: bu ne böyle erkenden girdik ergenliğe :KK70: memelerimden çok utanıyordum ben ilk çıkarken. Ne giysem elimde sünnetlik çocuk gibi çekerek otruuodum :KK70:

Ayy birde o pede alışması var :KK70: ay bir taktım altımda şıkır şıkır. Birde en dandiği vardı evde canlady mi neydi. Annem dedi bununla acemilik atarsn :KK70: ahahhahahah :KK70: sonra o yanları sert sert beni kestii neler çektim. Çıkardım tayta yapıştırdım her tarafa geçtii üf
Hay allah şuan özel günümdeyim. Açıkçası ped olduğunda kendimi bebek gibi hissediyorum onlardan da ses çıkıyor ya şıkır şıkır :KK70: Açıkçası bi ara bebek bezi düşündüm ösym sınavlarına giderken nasıl fikir :KK70:

Kız ben birşey anlatırım ama burda olmaz rezillik paçadan akıyor :KK70: :KK70:
benim ki kadar olamaz rezillik ...yazdım geri sildim ekşicilerin diline düşerse falan ... sadece şunu söyleyeyim kaymasın diye koli bandı kullandım yapıştı kaldı ilk bikini agdamı koli bandıyla yapimsligim var:KK53:

Ahahah deli :KK70: anlat kız biz bizeyik :KK70: konu regl bacım istediğin kadar pisleşebilirsin
Kızzz şimdi bizim eski sokak da çok oyun oynardık o ilk regli olduğum yıllar da , bi baktım yer de bir ped kullanilmis ,içimden diyorum ki utanmadan yere atmislar ,ama eve gidince bi wc ye girdim ki benim ,hiç abartmiyorum geri sokaga attim kendimi etrafa pür dikkat bakip kontrol ettikden sonra aldim çöpe attim iykkk neydi be o günlerr :KK70: :KK70:

benim ki kadar olamaz rezillik ...yazdım geri sildim ekşicilerin diline düşerse falan ... sadece şunu söyleyeyim kaymasın diye koli bandı kullandım yapıştı kaldı ilk bikini agdamı koli bandıyla yapimsligim var:KK53:
Kadın kafasından korksun bu erkekler :KK70: iyi çözüm bulmuşsun koli bandının faydalarıı :KK70: bize istediğini anlatabilirsin ekşi sözlük açsın tövbe tövbee kendine gülsün

Kızzz şimdi bizim eski sokak da çok oyun oynardık o ilk regli olduğum yıllar da , bi baktım yer de bir ped kullanilmis ,içimden diyorum ki utanmadan yere atmislar ,ama eve gidince bi wc ye girdim ki benim ,hiç abartmiyorum geri sokaga attim kendimi etrafa pür dikkat bakip kontrol ettikden sonra aldim çöpe attim iykkk neydi be o günlerr :KK70: :KK70:
O nasıl düşmüş kız ahahhahaha :KK70: şort mu giydin naptın :KK70: çamaşır mı giymedin :KK70: :KK70: sapuk :KK70: :KK70:

X