İlk deneyim

Merhaba kızlar. Öncelikle yetişkin olduğumu belirtiyim. Bugün ilk cinsellik deneyimimi yaşadım erkek arkadaşım sokmaya çalışırken çok acıdı haliyle yarıda kaldı. Biraz daha seviştik ve öyle boşaldık. Ama sanırım kolay kolay izin vermeyeceğim gibi duruyor. Bu korkumu nasıl yenebilirim. Bir de peçete ile silerken kan geldi bir iki damla. Bence bozuldu. Of yetişkin bir birey olupta hala bu konularda cahil kalmak o kadar zor ki
Tam birleşmeniz biraz zaman alabilir, vajina esnek olsa da esnemesi zaman alan bir yapı, bir iki günlük aralıklarla ve kayganlaştırıcıyla yavaş hareketlerle denemeye devam edin.

Sonra denediginizde kan geldi mi ? Yani bazı ilişkilerde 2 3 sefer kan geliyormuş çünkü kizlik zari farklı bölgelerden yirtiliyormus.belki tamamen yirtildiktan sonra ağrı sızı olmaz sizde
Merhaba daha denemedik. Bitti aramızdaki ilişki. İlk birlikteliğimizde denerken erken boşaldı. Daha sonra bir daha cinselliğin lafını açmadı ya beni beğenmedi ya da erken boşalanlar tribe giriyor anlamadım

Merhaba daha denemedik. Bitti aramızdaki ilişki. İlk birlikteliğimizde denerken erken boşaldı. Daha sonra bir daha cinselliğin lafını açmadı ya beni beğenmedi ya da erken boşalanlar tribe giriyor anlamadım
Erken boşaldığı için çekinmiştir sizle alakalı değildir bence

X