İlk cinsel ilişki

Benimki normal de seninki mi küçük acaba derdim hayret bişey ya. İnanmıyormuş terbiyesiz.
Ya normalde ilk olduğu için dar olması gerekiyormuş ama ben değilmişim kafayı yicem hayır anlatıyorum ama yine bı şüphesi var bende böyle olunca ilk defa yaşıyorum Bilmiyorum ne söyleyeceğimi inanmasını istiyorum ama elimden biseyde gelmiyor 🥺

ilk defa cinsel ilişkiye girmeme rağmen nişanlım geniş olduğumu söylüyor ama bunun nedenini bilmiyorum ve ilk olduğuna inanmıyor nasıl olur böyle bişey .

nişanlın nerden biliyormus geniş oldugunu sana b.k atmaya çalışana kadar kendine baksın ayrıca herkesin anatomik yapısı farklıdır kimisi geniş kimisi dar olur nasıl erkeklerin penisi buyuk kucuk hepsi aynı olmak zorundamı

Ya normalde ilk olduğu için dar olması gerekiyormuş ama ben değilmişim kafayı yicem hayır anlatıyorum ama yine bı şüphesi var bende böyle olunca ilk defa yaşıyorum Bilmiyorum ne söyleyeceğimi inanmasını istiyorum ama elimden biseyde gelmiyor 🥺
Nişanı at,çok ciddiyim.Ruh hastası mıdır nedir.

Nisanlin degil sevgilin ve bırakmak için yol ar

Nişanı at,çok ciddiyim.Ruh hastası mıdır

Nişanı at,çok ciddiyim.Ruh hastası mıdır nedir.
Ondan önce uzunca bir süre birini sevmiştim sevgili olmamıştık karşılıklı değildi yani ama çocuğun hakkında çok iğrenç şeyler vardı bide böyle bişey olunca şüphe oluşmuş aceba birliktelik olmuş mu gibi ama olmadı ben bilmiyordum bile böyle geniş dar ondan öğrendim ama bana inanmıyor gibi Bilmiyorum kafayı yedim günlerdir kendimden supe ediyorum resmen

ilk defa cinsel ilişkiye girmeme rağmen nişanlım geniş olduğumu söylüyor ama bunun nedenini bilmiyorum ve ilk olduğuna inanmıyor nasıl olur böyle bişey .
Nişanlına soramadınmı bu tecrübe nerden geliyor.Demek ki baya kadınlarla ilişkiler yaşamış ki dar geniş vajina konusunda profesyonel olmuş.Inanmazsa inanmasın yol ver gitsin.Birde bu kendi her halti yiyen kadına gelince ahlak bekçisi olan adam için çabalayacakmısın yani.🙄
Ilkin keşke böyle domuzla olmasaydi ama artık olmuş.

Nişanlına soramadınmı bu tecrübe nerden geliyor.Demek ki baya kadınlarla ilişkiler yaşamış ki dar geniş vajina konusunda profesyonel olmuş.Inanmazsa inanmasın yol ver gitsin.Birde bu kendi her halti yiyen kadına gelince ahlak bekçisi olan adam için çabalayacakmısın yani.🙄
Ilkin keşke böyle domuzla olmasaydi ama artık olmuy
Ya şöyle olsada kabulum sadece benden saklama diyor ama ne bileyim olmadığı halde niye bu şekilde olur aklım almıyor.

Ondan önce uzunca bir süre birini sevmiştim sevgili olmamıştık karşılıklı değildi yani ama çocuğun hakkında çok iğrenç şeyler vardı bide böyle bişey olunca şüphe oluşmuş aceba birliktelik olmuş mu gibi ama olmadı ben bilmiyordum bile böyle geniş dar ondan öğrendim ama bana inanmıyor gibi Bilmiyorum kafayı yedim günlerdir kendimden supe ediyorum resmen
Ona sorsana bu vajina uzmanlığı nereden diye. Seninkinin çapını normal anormal diye kıyaslayabildigine göre bu işin kompetanı kendisi. Asıl sen onu terket, kim bilir ne hastalıklar vardır onda..

Ilkin keşke böyle domuzla olmasaydi ama artık olmuş.
Aklın yolu bir, aynı şeyi yazmisiz:))

Bana güvenin yoksa neden evleniyoruz falan demen lazım nasıl inanmaz ya? Yapısı esnek olabilir sonuç olarak, dar olup girişi zor olsa daha mı iyiydi 😂 baya tecrübeli galiba ne böyle.

Bildiğine göre daha önce birlikteliği olmuş.kendi şeyine baksın onunki incedir

Size bunu bu sekilde dile getirmesi ne kadar kirici birde ilki yasamissiniz

X