ilişkimde sorunlar yaşıyorum meltem hanım..

L

LiFeYDa

Ziyaretçi
Selam meltem hanım,benim sorunum 8 aylık ilişkim.Erkek arkadaşım kısa bir süre önce şifremi ele geçirip eski maillerimi okudu.Ayrılık sebebi verecek şeyler olmamasına rağmen tabii ki eski ilişkimden kalan bazı mailler ve arkadaşlarmla yazışmalarım vardı,hepsini okumuş...o,bunları konuşup hallettiğimizi sanıyor ama ben bu davranışı bir türlü hazmedemiyorum.ben ona böyle birşey yapmadım,maillerini habersiz okumak,telefonunu karıştırmak gibi..önceleri büyüttüğümü düşündüm ama açıkçası bu durum beni aşırı huzursuz etmekte..her an yeni bişiler çıkacakmış gibi korkmaya başladım..herkesin geçmişinde kendisine saklamayı tercih ettiği sırlar vardır,bütün bunlar karşıma çıkacak diye korkuyorum.Onun yanındayken huzursuzum,eşelemeyi sürdürecek paranoyasına kapıldım.Lütfen bana yardımcı olun,bu ilişkiyi yürütmeli miyim?maillerimi okuması saygısızca bir davranış değil mi?Yoksa bunu bütün herkes yapar da,ben mi huzursuzlanıyorum?gerçekten çıkmazdayım..huzur bulamıyorum,onunla konuşmalı mıyım?:çok üzgünüm:

Dostlar son derece güzel yazmışlar zaten. Sizi olduğunuz gibi kabul edip sevmeyen birisiyle zaten yürümez. Ancak sizden habersiz sizin maillerinize girmesi konusunda iyi düşünün. Merakına yenilmiş olabilir elbette, ama bunun bir daha olmaması çok önemli.
Sağlıkla kalın,

X