İlahi adaletin işleyişini görenler.. Çıkan Ahlar Paylaşım Merkezi olsun burası ...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aslında öyle değil ama babamın oğlu da değil kimseye güvenemem. Ciddi ciddi stresten mideme ağrı girmeye başladı üstüne bu konuyu görünce nasıl yorumlayayim bilemedim. Yani bi işaret bekledim çünkü dua ettim. Eğer görüşmemem gerekiyorsa bir işi çıksın falan demiştim. Tam 7 yıl önce yazdığım ve unuttuğum bu mesaj önüme çıkınca ciddi ciddi şaşırdım. Ama düşününce karısı varken beni araması, aradığı kişi ben de olsam çok yanlış. Onu o kıza ben itmiş olabilirim ama evlenmesi için kafasına silah dayanmadım. Benim de o dönem hayatımda biri vardı evet o da biliyordu ama yine de sosyal medyada çarşaf çarşaf mutluluk pozlarını gördüm ben. O beni hiç başkasıyla görmedi. of bilemiyorum çok kafam karışık.

S sibder hic üzer misiniz aşk olsun ya Ben teşekkür ederim hatta size gerçekten. Kaç gündür ne giysem diye plan yapiyordum ama bi tarafım da bi işaret olsun allahım diyordu, bunun üstüne 7 yıl önceki mesajı bana hatırlattınız. Ama bu iyi bir işaret mi kötü mü yorum yapamıyorum çok karıştım şu an:KK43: o zaman demişim ki beklediğim bir şey var. Bana o dönem istemeden evlendiğini söylemisti düğün günü ayrıldılar falan, kızın ailesi çok baskı yapmış. Yalandır tabi muhtemelen ama onunla öyle olaylar oldu ki çok uzun hikaye hep ilahi boyutta tesadüfler yaşadık ve Ben bu kişiyle ilgili ne dua etsem Allah hep kabul etti. Kızıp beddua ettigim şeyler bile en alakasız şeyler dahi olsa kabul oldu. 7 yıl öncesi için bekliyorum dediğim şeyi şu an hatırlamıyorum bile ama yıllardır benden hiç vazgeçmedi bu kafamı karıştırıyor. Kac kez rest çektim kaç kez ağır hakaretler edip sildim engelledim. Burada başkasi olsa çok net fikrimi söylerim ama insan kendine care bulamıyor salak gibi oluyor iste :KK51:
sanki o sizi takıntı haline getimiş gibi yanı ulaşamadıgı için durum bundan ibaret gibi geldi bana dikkat edin lütfen

Hepsini okudum ,ilahi adaleti bekleyenler inşallah görmüştür 🙏🏻
Bir adalet ben diyim ,annem babamdan yıllarca dayak,aldatma gördü,bir gün anneme tak dedi gidicem evden dedi,babam da ayakların kırılsın,dilin dişin dursun da konuşama dedi 😡 Ne mi oldu
5sene geçmedi babam trafik kazası geçirdi ,yıllarca yürüyemedi,yeni yürümeye başladı tedavilerle ,annem ve bizim sayemizde ,konuşamıyor ama , babama yine biz baktık.

Darısı da benim başıma ,inşallah beni ağlatanlar ,gelir özür diler ve helallik ister ,bana yaşatanlar aynısı ile sınansınlar Amin 🤲🏻

Hepsini okudum ,ilahi adaleti bekleyenler inşallah görmüştür 🙏🏻
Bir adalet ben diyim ,annem babamdan yıllarca dayak,aldatma gördü,bir gün anneme tak dedi gidicem evden dedi,babam da ayakların kırılsın,dilin dişin dursun da konuşama dedi 😡 Ne mi oldu
5sene geçmedi babam trafik kazası geçirdi ,yıllarca yürüyemedi,yeni yürümeye başladı tedavilerle ,annem ve bizim sayemizde ,konuşamıyor ama , babama yine biz baktık.

Darısı da benim başıma ,inşallah beni ağlatanlar ,gelir özür diler ve helallik ister ,bana yaşatanlar aynısı ile sınansınlar Amin 🤲🏻
Bunu bende yapıyorum inş ölür diyorum ama buda ayrı vebal sanki Allahım en doğrusunu sen bilirsin

Bunu bende yapıyorum inş ölür diyorum ama buda ayrı vebal sanki Allahım en doğrusunu sen bilirsin
Yok ya ölüm kurtuluş ölmesinler Sürünsünler ,boyunları altlarında kalsın diyceksin:KK53::KK53::KK53:
tövbe ya ,ben her zaman " kim bana iyi/kötü ne yaşattıysa inşallah Rabbimden bin katını görürler🤲🏻 " Aminnnn

sanki o sizi takıntı haline getimiş gibi yanı ulaşamadıgı için durum bundan ibaret gibi geldi bana dikkat edin lütfen
Cok teşekkür ederim canım inşallah. Şimdi haberi aldım sokaga çıkma yasağı gelmiş 🤭 bunlar bence baya baya işaret yahu. Yeminle üzerimden yük kalktı şu an nasıl iptal etsem ya da etsem mi diye kara kara düşünüyordum ilk kez bi sokağa çıkma yasağına seviniyorum şu an:)) görüşmememiz gerekiyorsa aksilik çıksın diye dua etmiştim aksiligin kralı çıktı bakar miisn ya

Aynen uzak dur bak sana şunu
Cok teşekkür ederim canım inşallah. Şimdi haberi aldım sokaga çıkma yasağı gelmiş 🤭 bunlar bence baya baya işaret yahu. Yeminle üzerimden yük kalktı şu an nasıl iptal etsem ya da etsem mi diye kara kara düşünüyordum ilk kez bi sokağa çıkma yasağına seviniyorum şu an:)) görüşmememiz gerekiyorsa aksilik çıksın diye dua etmiştim aksiligin kralı çıktı bakar miisn ya
uzak dur bi kadın yuvasını zor yıkar kimbilir ne yaptı adam

Negatif düşüneceğinize o insanı silmek unutmak en büyük intikam
İnsanız tabi üzülüyoruz ayrıldığımda beni aldattığı eski sevgilisiyle evlenmesi evet zoruma gitmişti ama seneler geçti ve hiç umrumda değil
Onun başına kötü birşeyler gelmesini dileyip beklemek bilmiyorum bana göre değil
Umrumda değil çünkü
Benim bir hayatım var
Ondan sonrada aşklar yaşadım sevdim sevildim güzel şeyler yaşadım kötü şeyler yaşadım
O yüzden o kişi artık benim için hiçbirşey ifade etmiyor
Hatta evlendiği kadını da gördüm işte matah birşey değil

yasak iptal oldu bu da şimdi bir işaret mi :KK70::KK70::KK70::KK70: ay çok zor resmen sınanıyorsunuz ya :KK70:

Negatif düşüneceğinize o insanı silmek unutmak en büyük intikam
İnsanız tabi üzülüyoruz ayrıldığımda beni aldattığı eski sevgilisiyle evlenmesi evet zoruma gitmişti ama seneler geçti ve hiç umrumda değil
Onun başına kötü birşeyler gelmesini dileyip beklemek bilmiyorum bana göre değil
Umrumda değil çünkü
Benim bir hayatım var
Ondan sonrada aşklar yaşadım sevdim sevildim güzel şeyler yaşadım kötü şeyler yaşadım
O yüzden o kişi artık benim için hiçbirşey ifade etmiyor
Hatta evlendiği kadını da gördüm işte matah birşey değil
arada bir çocuk olmasa ve devamlı zırt pırt o sebepten görüşülmek zorunda kalmasa evet aldattı karaktersiz kendisi öldü der geçersin ama maalesef hep bir dürtü var çocuk sebebi ile yüzyüze konuşma olmasada bir mesajlaşma bir haber durumu var.çocugu aldı dün ablam alırken yanında bir kız vardı kardeşimi yoksa kim bilmiyorum masekeden tanıyamadım dedi mesela gelde yemesin içini benim çocugumu alıp kucagına alıp giden beni aldattıgı kadınmıydı yoksa kardeşimi yani o kişi ise evliyken başka bir erkekle bile birlikte olabilecek karaktersiz bir kadının yanında çocugum bunları düşünmeden nasıl yapabiliriz.

arada bir çocuk olmasa ve devamlı zırt pırt o sebepten görüşülmek zorunda kalmasa evet aldattı karaktersiz kendisi öldü der geçersin ama maalesef hep bir dürtü var çocuk sebebi ile yüzyüze konuşma olmasada bir mesajlaşma bir haber durumu var.çocugu aldı dün ablam alırken yanında bir kız vardı kardeşimi yoksa kim bilmiyorum masekeden tanıyamadım dedi mesela gelde yemesin içini benim çocugumu alıp kucagına alıp giden beni aldattıgı kadınmıydı yoksa kardeşimi yani o kişi ise evliyken başka bir erkekle bile birlikte olabilecek karaktersiz bir kadının yanında çocugum bunları düşünmeden nasıl yapabiliriz.
Tamam da adam sizden boşanmış istediği hayatı Yaşar
Sevgilisi olabilir ilerde evlenedebilir
Bunları kabullenmen gerek
Evet kadın evli adamla birlikte olmuşsa doğru kadın değil ama buna sen değil eski eşin karar vermeli
Sonuçta o kadını kız arkadaşı olarak görüyor ve çocuğunla tanıştırıyor
Buna karışamazsın
Yarın şeninde sevgilin olsa çocuğunla tanıştıracaksın
Senin zoruna giden adamın hayatına devam etmesi bence
Zor evet ama kabullenmek gerek bazı şeyleri
Hayat böyle maalesef

Tamam da adam sizden boşanmış istediği hayatı Yaşar
Sevgilisi olabilir ilerde evlenedebilir
Bunları kabullenmen gerek
Evet kadın evli adamla birlikte olmuşsa doğru kadın değil ama buna sen değil eski eşin karar vermeli
Sonuçta o kadını kız arkadaşı olarak görüyor ve çocuğunla tanıştırıyor
Buna karışamazsın
Yarın şeninde sevgilin olsa çocuğunla tanıştıracaksın
Senin zoruna giden adamın hayatına devam etmesi bence
Zor evet ama kabullenmek gerek bazı şeyleri
Hayat böyle maalesef
evet aynen öyle maalesef ki çok zor bir süreç eminim siz de kaldınız böyle ikilemde insan dogrunun ne oldugunu çok net bilir ama içinde ki duygular bitmeden boşandıysan ve bu hiç beklemediginiz bir darbe olduysa hayatın 1 haftada tamamen değiştiyse kabullenmek çok kolay olmuyor keşke dediğiniz kadar kolay olabilseydi inanın bu saçma düşüncelerden kurtulmayı o yolu deneyerek çok ama çok yapmak isterdim.

evet aynen öyle maalesef ki çok zor bir süreç eminim siz de kaldınız böyle ikilemde insan dogrunun ne oldugunu çok net bilir ama içinde ki duygular bitmeden boşandıysan ve bu hiç beklemediginiz bir darbe olduysa hayatın 1 haftada tamamen değiştiyse kabullenmek çok kolay olmuyor keşke dediğiniz kadar kolay olabilseydi inanın bu saçma düşüncelerden kurtulmayı o yolu deneyerek çok ama çok yapmak isterdim.
Dediğim gibi zor zaten durumun
Ben yorumumu konuya genel yapmıştım
Senin için değildi zaten ilk yorumum
Zor sıkıntılı bir süreç
Bende olsam bende üzülürdüm
Kolay değil
Ama hayatım kabullenmek zorundayız bazı şeyleri kendi piskolojimiz için
Başka türlü bir yolu yok bunun
Sen o kadınla boşanmadan önce yüzleştin mi peki hiç ?

Dediğim gibi zor zaten durumun
Ben yorumumu konuya genel yapmıştım
Senin için değildi zaten ilk yorumum
Zor sıkıntılı bir süreç
Bende olsam bende üzülürdüm
Kolay değil
Ama hayatım kabullenmek zorundayız bazı şeyleri kendi piskolojimiz için
Başka türlü bir yolu yok bunun
Sen o kadınla boşanmadan önce yüzleştin mi peki hiç ?
hayır tabi ki ben bir olay yakaladım bana günlük kadındı para ödedim yaptım dedi o gün giidp açtım davayı 1 hafatda boşandım aradan 10 gün geçti önüme deliller kendiliginden döküldü megersem sevgilisiymiş :)

hayır tabi ki ben bir olay yakaladım bana günlük kadındı para ödedim yaptım dedi o gün giidp açtım davayı 1 hafatda boşandım aradan 10 gün geçti önüme deliller kendiliginden döküldü megersem sevgilisiymiş :)
Biraz fevri ve hızlı davranmışsın
Bilemiyorum kurtulabilirdi belki bu evlilik çocuk da var !
Yada eski eşine zina davası açardın
Sen anlaşma yoluna gittin heralde

Biraz fevri ve hızlı davranmışsın
Bilemiyorum kurtulabilirdi belki bu evlilik çocuk da var !
Yada eski eşine zina davası açardın
Sen anlaşma yoluna gittin heralde
ben biran önce kurtulmak istedim çünkü ben o insanın yüzüne her baktıgımda o ihaneti hatırlayacaktım adam sevgilisi için bile hayat kadını günlük para ödedim diyebiliyorsa ... zinadan dava açmak demek senelerce sürünmek demekti ben ondan alabileceklerimi aldım zaten sadece uzatmak istemedim kestim attım

ben biran önce kurtulmak istedim çünkü ben o insanın yüzüne her baktıgımda o ihaneti hatırlayacaktım adam sevgilisi için bile hayat kadını günlük para ödedim diyebiliyorsa ... zinadan dava açmak demek senelerce sürünmek demekti ben ondan alabileceklerimi aldım zaten sadece uzatmak istemedim kestim attım
Ama sanki sende bitmemiş gibi bazı şeyler o yüzden dedim

Ama sanki sende bitmemiş gibi bazı şeyler o yüzden dedim
duygu elbette bitmesi çok zor bişey sonuçta beklenmedik bir darbe yani biri hasta olur onun ölecegini düşünürsün ölünce o kadar üzülmezsin en azından bekledigin birşyedir fakat benim olayım beklenmedik bir trafik kazası gibiydi aniden oldu insan üzülüyor ama kabul etmem mümkün dedğildi insanın gururu olmalı bence.

duygu elbette bitmesi çok zor bişey sonuçta beklenmedik bir darbe yani biri hasta olur onun ölecegini düşünürsün ölünce o kadar üzülmezsin en azından bekledigin birşyedir fakat benim olayım beklenmedik bir trafik kazası gibiydi aniden oldu insan üzülüyor ama kabul etmem mümkün dedğildi insanın gururu olmalı bence.
Tabi doğrusu bu
Ama herkes bir ikinci şansı hakeder diye düşünüyorum hayatta
Bide çocuk varsa ve sevgi bitmediyse
Hayat kadını demiş adam önemsemiyordu belki o kadını eşin boşanmak istememiş sonuçta
Ama senden boşanınca hayatı eksik kaldığı için o kadın önemli oldu
Hakkında hayırlısı olsun canım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X