İkiz bebeklerde ilk b-hcg'niz neydi?

nunuu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2007
1.318
0
42
Kızlar Merhaba;

İkiz bebeklerinizde ilk b-hcg değerleriniz kaç çıkmıştı? Değişiklikler neydi? Benim 4+3'te 4141,45'ti. Bu değer sizce ikiz olabilir mi? İki gün sonra 10000 oldu.Bu şekilde olanlar bilgi verebilir mi?

Sağolunn:nazar:

iki gündür yazılarını takip ediyorum ...evet ikiz olabilir ..baya yüksek çünkü ...ama genede umutlanma çünkü bi arkadaşında baya yğksekdi ikizin olabilir dedik ama değil...bu hcg hormonu bazı insanlarda yüksek çıkıyor sanırım...bu arada belirtilerini çok yoğun yaşıyorsundur...

bu arada ikiz galiba seninkiii benide düşündürdü:))

:nazar:canım benim sağolll;
İnsan merak edince...Harbiden telaşlandım.böyle olan arkadaşlar var ise inşallah yazarlar.

Sağol

Kızlar Merhaba;

İkiz bebeklerinizde ilk b-hcg değerleriniz kaç çıkmıştı? Değişiklikler neydi? Benim 4+3'te 4141,45'ti. Bu değer sizce ikiz olabilir mi? İki gün sonra 10000 oldu.Bu şekilde olanlar bilgi verebilir mi?

Sağolunn:nazar:

canım iki kattan fazla artmış. sanki öyle gibi.. ama eğer değerin 10.000 se keseden anlaşılır canım ya.. doktorun keseyi gördü mü?

yok kucukkedicik , bu cumartesi gideceğim.Bakalım hayırlısı olsun artık..

nunuu değerlerin bayağı yüksek ben 4+2 ken kan tahlilinde 475 çıkmıştı
Allah gönlüne göre versin Aralık hamişleri topiğine gel....

Nurayahmetcim saol bilgin için.

Bu arada ikizi olan arkadaşlar yok mu? Benim gibi yada değerleri çıkan yok mu? Merak ediyorum çook ikiz olabilir mi diye? İnternette de pek bişey bulamadım B-hcg değerleri kaç olur diye?

Teşekkürler:nazar:

selam öncelikle hayır olsun .allah tamamına erdirsin inşallah
ben en son 18 kasımda adet gördüm.30 kasımda aşılama yapıldı.18 aralıkta test yapıldı.b-hcg değerim 1582 idi.29 aralıkta dr.gittik ve üçüz olduğunu öğrendik.
ama seninki hakkında hiç bi fikrim yok inan.

Arkadaşlar hiç ikizleri olan yok mu? Yada değerleri benim gibi çıkan yok mu? Hiç kimse bişey yazmadı yahu?

Ya kızlar bende de kan testinde sonuç 2385 diyor.Doktor sadece hamilesin dedi.Bazı arkadaşların değerleri çok düşük acaba bende mi bir anormallik var diyorum.Ben testi adetimin üzerinden 6 gün geçince yaptım.Bu konuda bilgisi olanlar yardım.

X