İkinci deneme için start verdik

Allah dualarımızı kabul etsin kızlar:1rolleyes:

burada izliyorum sizleri sırayla bir bir herkez emeline ulaşıyor, bazen çok ümitsiz olanlar bile beklemedikleri anda hamiş oluyorlar:sm_cool:

sıranın bize gelmesini bekliyorum:asigim:

böyle ümitle beklerken bir süpriz olur bebişlerimiz bize gelir inşallaha.s

Merhaba arkadaşlar
uzun süredir aranızda yoktum.
kendime altı aylık dinlenme süresi ayırmıştım.Bu süre doldu.Dinlenme derken sadece beynimi dinlendirmeyi kastediyorum.Altı ay boyunca bu konuyu eşimde dahil hiç kimseyle konuşmadım.Sadece kendimle konuştum.Artık acemiliğim geçmişti.Ve ikinci deneme için hazırdım.Hazır olmak çok önemli.Birinci deneme de ve aşılamalarda hiç hazır değilmişim.Bunu şimdi anlıyorum.Nasıl mı?Hayatta kaybedebileceğim çok şey var.Bunu anladım.Çocuğum olmadan da aslında çok mutluyum.Yalnızca anne olmak beni biraz daha fazla güzel ve iyi bir insan yapacak bunun farkına vardım.Bu yüzden bu deneme başarısız olursa önceden olduğu gibi dünya başıma yıkılmayacak.Sadece bir aşama daha geride kalacak.İşte bu olgunlukla ve kararlılıkla başlayan bir deneme daha .Nötr duygular içindeyim.Ne tekrar başlıyorum diye bir heyecan ne de olmazsa diye bir endişe var.Sadece olmazsa olmaz diyorum.Şimdi yumurta takibindeyiz.Umarım Allah hepimize yardım eder.Bizleri biraz daha güzel ve iyi birer insan yapar.
merhaba kendini çok güzel motive etmişsin bende senin kadar rahat olabilsem keşke bende ikinci denememi yapıyorum ama rahat değilim

kendini çok güzel motive etmişsin bende senin gibi olablsem keşke bende ikinci denememi yapıyorum inşallah bu sefer meleğime kavuşurum

kendini çok güzel motive etmişsin bende senin gibi olablsem keşke bende ikinci denememi yapıyorum inşallah bu sefer meleğime kavuşurum

Merhaba sen daha olumlu olmalısın .Yaşın çok daha küçük.Şansın gerçekten çok fazla.Şu an hangi aşamadasın?Benim de tahminlere göre ocağın 15 inden sonra transfer olur.Umarım sen de ben de buradaki bütün arkadaşlar da bir an önce bebeklerimize kavuşuruz.

azracım slm herseyın hayırlısı inş bende tup bebek tedavısı gordum yarın transferım var umarım sende bende ızteyen herkes anne oluyorum dıye bagıracagız

sevgili swetlana,
İnşallah bugün hayatının en güzel varlığını (veya varlıklarını) kucağına almak için geri sayıma başlamış olursun.Kesinlikle olumsuz düşünme.Umarım güzel haberlerini alırız.

selam canım, ilk yazından şu anda moralinin yerinde olduğunu, umutlu, olumlu bir durum içerisinde olduğunu anlıyorum 6 ay ara vermek sana yaramış...
inşallah bu tedavinde bebişine kavuşursun.. a.s.
yaşlarımız aynı bende 4 aşılamadan sonra şimdi şubat başı gibi tüp bebeğe geçiyorum.. umarım bu sene bizler için her şey yolunda gider bebişlerimize kavuşuruz...a.s

Amiiiin İnşallah canım hep birlekte güzel sonuçlar alırız bu 2008'de

a.s.İnşallah hayırlı haberlerini Alırız ve Allah yardımcın olsun Benimde İlk denemem negatifle sonuçlandı Dr um 3 Adet den sonra gel dedi 3 Embriyomu dondurdular bekliyorum Senin gibi bende kendime biraz daha zaman tanımak istiyorum. Allah hepimiz için hayırlısını versin canım benim. Fazla moralmen çökmedim Etrafımdaki herkes bana çok yardımcı oldular manen Başta eşim annem ailem herkes onların destekleri olmasa moralim çok kötü olabilirdi. Şuna inanıyorum herşeyin bir vakti zamanı vardır o vakit bizim için henüz gelmedi o vakit geldiğinde anneliği Allahın izniyle tadacağıma inanıyorum. Ve Rabbim herkese o yüce duyguyu nasip etmesini diliyorum. Allaha emanet ol canım kocaman öpüyorum.:1hug::teselli:

Merhaba Eylül
Bu işte moral çok önemli.İnşallah günü geldiğinde o mutlu anı bizde yaşarız.
Sen Ankarâ'da hangi merkeze gidiyorsun.Ben eğer bu sefer de olmazsa merkezimi değiştireceğim.Bu nedenle hala araştırma içerisindeyim.Eğer bu kez de olmasa 3.denemeyi temmuz gibi düşünüyorum.Bilgi verirsen sevinirim.Kendine iyi dawran.Öptüm.

Merhaba kızlar,
ben tedaviye devam ediyorum.Yumurtalar büyüyormuş.İkinci deneme olduğu için daha tecrübeli oldum.Buda olmazsa üçüncüsünü haziran -temmuz gibi düşünüyoruz.Her zaman bir ''B'' planının varlığı insanı rahatlatıyor.İnşallah en kısa zamanda bebeklerimize kavuşuruz.

Kızlar,
Setlana ve butterfly dan heber var mı
ben bakıyorum ama rastlayamadım
Allah inşallah onları bebişlerine kavuşturur.GÜZEL HABERLER DUYMAYA İHTİYACIMIZ VAR..........:emir_bebek::emir_bebek:

X