IKIGAI(Hep meşgul kalarak mutlu olma)

Hayırlı olsun topiğin, çok güzel paylaşım yapmışsın. Takipte kalacağım. Bir de planlama ekleyebilirsin belki programına, kısa vadeli ve uzun vadeli hedefler, yazınca hedeflere ulaşmak daha kolay oluyor.

Hadi insallah oruç düzenini oturtalim:KK9:
Teknoloji orucunu ne zaman yapalım birlikte yaparsak daha caydırıcı olur belki 🥰
Kitab okumaya başladım 1 haftadır
Yürüyüşünde 20 gündür yapıyorum.
Yapacaklarımida ertelemeden yapmaya çalışıyorum.
Yapamadigim Eksikleri de tamamlaya calisacagim inşallah 💖
ben de 1 aydır sabahlatı düzenli yürüyorum, gerçekten çok yararlı, sabahın o temiz mis gibi havası harika. insanın aklına çok güzel fikirler de geliyoe, zihin açıyot yürüyüş.

bugun 10 bin adım attım yürüyüşümü yaptım.

Eki Görüntüle 2723248
20 sayfa kitabımı okuudum.
Tefsir den notlar aldim 1 sayfa..🌺
Günlük yapmam gerekenleri yaptım.
Çay faslına geçeceğim.💖 biraz kara kalem çizim yapacağım..
Tv izlemeye fırsatım olmadı
:KK200:
Maşşallah🤩🤩🤩

Hayırlı olsun topiğin, çok güzel paylaşım yapmışsın. Takipte kalacağım. Bir de planlama ekleyebilirsin belki programına, kısa vadeli ve uzun vadeli hedefler, yazınca hedeflere ulaşmak daha kolay oluyor.
Teşekkür ederim hoş geldiniz 🥰 günlük hedeflerimi yazıyorum uzun vadede olanları not defterime yazıyorum hayırlısı bakalım sizler de planlamanızı yazabilirsiniz dilediğiniz gibi 🤩

Eveeet sık kullandığım uygulamalara 1 saat kotası koymuştum buranın 10 dk sı kaldı. İnstagramda 20, whatsap da 40 dk m kaldı. Hemen yazıp çıkacağım😂😂

Bugün eşim doğum günüm için sürpriz yaptı evde güzel vakit geçirdik(3 haftadır diyette idim bugün ilk kaçamak günüm oldu bu vesile ile)
Mutfağı toplayıp, kitap okuyup yatacağım inşallah(bugün 100 sayfadan fazla okudum elimdeki kitabı bitirdim yenisine başlayacağım)

Bugünlük benden bu kadar yarın görüşmek üzere son 5 dk kaldı uyarı veriyor telefon😂😂
Hayırlı geceler hanımlaaaar🤗🤗

Eveeet sık kullandığım uygulamalara 1 saat kotası koymuştum buranın 10 dk sı kaldı. İnstagramda 20, whatsap da 40 dk m kaldı. Hemen yazıp çıkacağım😂😂

Bugün eşim doğum günüm için sürpriz yaptı evde güzel vakit geçirdik(3 haftadır diyette idim bugün ilk kaçamak günüm oldu bu vesile ile)
Mutfağı toplayıp, kitap okuyup yatacağım inşallah(bugün 100 sayfadan fazla okudum elimdeki kitabı bitirdim yenisine başlayacağım)

Bugünlük benden bu kadar yarın görüşmek üzere son 5 dk kaldı uyarı veriyor telefon😂😂
Hayırlı geceler hanımlaaaar🤗🤗
Bende cikiyorum inşallah 💖 görüşmek üzere
Nice seneleriniz olsun 💖💖

Eveet
1- gece yatmadan önce 1 saat herhangi bir ekrana bakmadım yine
2- mutfaği toplayıp, bulaşık makinasını çalıştırdım, elde yıkanacakları eşimle yıkadık, ocağımi da silip çıktım mutfaktan iş bırakmadım yani sonraya
3- yatmadan yine kitap okudum sonra niyet edip yattım oruç için

Sabah
1- uyanır uyanmaz telefona sarılmadım dikkat ettim 1 saat kuralına
2- egzersizimi yaptım
3- niyetli olduğum için mutfağa girmedim kahvaltı faslı yok nasılsa onun yerine kitap okuyorum tv de açmadım
4- yürüyüşe çıkmak istiyorum inşallah

(Dün kutlama dolayısı ile 3 haftalık diyetimi baya tehlikeye soktum bu hafta onu toparlamak için ekstra özen göstereceğim)

IMG_20201119_113029.jpg

Güzel bir gün olsun🌺🌺

X