İki buçuk ay içinde gelin evi yeni ev hazırlanmaz mı?

Sevimsizpamukseker

Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2022
269
-5
23
Nişanlım baktı ev kiracı çıkıyor ev sahibi çıkarsa sana kirlarlatıcağım demiş söz vermiş
Adam yıl sonuna kadar denmiş öyle yani belki daha erken çıkar ev yapmış çünkü
Nişanlıma dedim gevşemesin diye o zamana yarı yıl tatiline anca hazır olur her şey dedim
Biraz koşturacağız dedim
Yetişmezsek diyor yaz tatiline kalır diyor
Sonuçta herkes gelebilir filan demeye başladı ablam teyzelerin filan iyi de zaten yarı yıl tatilinden kimse okula gitmiyor ki
Olacak O kadar dedim koştuacaklar dedim hayırlsı dedi
Nişanlı olan herkes evlendi bizim ki hala erteliyor yetişmezsek diyor yetişemez miyiz?
Zaten her şey var sadece yerleşilecek yatak odası abisi yapacak oda çok uzun sürmez yani en fazla bir ay evde temizmiş pis değil bilemiyorum yetişe miyiz? Yarı tatiline
2 ay ve 3 hafta var

Merhaba
Benim nişanımla düğünüm arasında 2 ay 2hafta vardı.şükür herşeyi yetiştirdik.hiç bişey eksik kalmadı.bu birazda sizin isteğinize bağlı bence.halledebilirim diye başlarsanız bu işe herşey hazır olur.biraz koşuşturmalı geçer ama değer.umarım herşey gönlünüzce olur 😇 şimdiden mutluluklar 🥰

Nişanlım baktı ev kiracı çıkıyor ev sahibi çıkarsa sana kirlarlatıcağım demiş söz vermiş
Adam yıl sonuna kadar denmiş öyle yani belki daha erken çıkar ev yapmış çünkü
Nişanlıma dedim gevşemesin diye o zamana yarı yıl tatiline anca hazır olur her şey dedim
Biraz koşturacağız dedim
Yetişmezsek diyor yaz tatiline kalır diyor
Sonuçta herkes gelebilir filan demeye başladı ablam teyzelerin filan iyi de zaten yarı yıl tatilinden kimse okula gitmiyor ki
Olacak O kadar dedim koştuacaklar dedim hayırlsı dedi
Nişanlı olan herkes evlendi bizim ki hala erteliyor yetişmezsek diyor yetişemez miyiz?
Zaten her şey var sadece yerleşilecek yatak odası abisi yapacak oda çok uzun sürmez yani en fazla bir ay evde temizmiş pis değil bilemiyorum yetişe miyiz? Yarı tatiline
2 ay ve 3 hafta var
Eylül başı ev bulduk. Kasım ara tatilinde de düğünümüz oldu. Her şey yetişti merak etmeyin🌸

Çeyizimde tek parça eşya dahi yoktu, herşey sıfırdan 3 ay içinde evlendim. Hiçbir şeyim eksik ya da yarım olmadı çok şükür. Bence geniş geniş bile tamamladık sıkışmadan. Evi de 30 aralıkta bulduk, ocağın ikinci haftası düğün yaptık. İmkansız diye bir şey yok. İsterseniz ve planlı ilerlerseniz yetişir.

X