İğrenç bir aldatma hikayesi

Yani hanfendi gece gece hiç güleceğim yoktu gerçekten 😂 tabikide siz kesinlikle 6. Gözü açık bir keşişsiniz çok afedersiniz sizden af diliyorum 😂 nasıl böyle bir hataya düşerim de noktalama işaretlerime dikkat edip İÇİN’leri büyük yazarım 😂 sizinle burda bu saçma konu yüzünden tartışcağımı düşünüyorsanız üzgünüm size o primi verip kendi statümü aşağılara çekemicem gerçekleri görmek istiyorsanız sizde belgelerinizi atın özelden bende atıyım bu konuda kapansın gitsin.Zaten konu nerden nereye gelmiş buraya kendinizi ön plana çıkarmak İÇİN geldiyseniz her kuşun eti yenmez biliyorsunuzdur ki insanlar burda dertleşiyor sizin gibi telefon elinde bütün gün diğer insanlara laf söylemekle meşgul değil malesef herkesin işi gücü var sizin gibi marsın koloni projesinde çalışmamışlar şayet sizinkide nasıl çalışmaysa giden kişilerin vefat etmesini planlıyorlardı ama suya düştü galiba😂
Amann salla be beybisi, napayim ben senin uyduruk belgeni, yazdigin yazilar basbas bagiriyo zaten. Statüsünü sevdigim

Üzerinden çok uzun zaman geçmiş ama cevaplarsanız sevinirim eşim biraz sıkıntılı bu konuda test yaptırma konusunda zaten gebe kalamadığı İÇİN suçu sürekli bana yıkıyor bende mecbur bu yollara başvuruyorum geçen gün bol salça kutusunda bunu yapmış bulundum malesef ki ve köpürdü kokusuna dayanamadığımdan kaldırdım attım iki tane adet takvimi kullanıyorum ilkine göre adetime 8 gün var diğerine göre adetime 1 gün var geçen ay regl 5 gün sürdü 2 gün çok yoğun ve pıhtısı 3 gün lekelenme şeklinde ondan sonra gizlice test alıp yaptım hep negatifti 🥲 geçen adetimden buyana göğüslerim çok şiş ve acıyordu ayaklarımda sürekli üşüme arada bir kasıklarımda batma ama göğüs ağrım bugün gitti yardımcı olun lütfen
Ya salça kutusuna işeyip onu bir de ocakta kaynatan birine laf anlatıyoruz bir de pü :KK70:
Kendi ayakları üzerinde duruyor ama kendine bir gebelik testi alamıyor. Yersen :işsiz:

Neden yalan atıyım ki adam boşandıktan sonra flört ettik bu kadar basit amaçlı kendi amacı sonuç olarak o zaman böyle şeyler yapacağını nerden bilebilirdim konu sahibi aldatılcahını nerden bilebilirdi veyahutta başımıza gelcek olanı nerden bilebiliriz bunlar ön görü olur sadece demekki bende ön görememişim işallah sizin başınıza böyle bişey gelmez görüyorum ki burda herkez mahalle kavgası gibi konuları uzattıkça uzatıyor destekten çok köstek olunuyor sizin mesajınızın arıcinde söylemek isterim ki lütfen yorum yapmayın konuyla alakalı çünkü yardımcı olmuyorsunuz malesef konuyu silemiyorum ama başvuru yaptım teşekkürler 🙏
Adamın karısını 2 kadınla aynı anda aldattığını görüp nasıl bilebilirdim ki mi diyorsunuz?
Gerçekten ilginç sonra biz uzatan oluyoruz.
Normal düşününce nasıl bilirdim ki diyip nasıl guvenebilirdim ki demeniz gerekirdi kart zamparaya

Ya salça kutusuna işeyip onu bir de ocakta kaynatan birine laf anlatıyoruz bir de pü :KK70:
Kendi ayakları üzerinde duruyor ama kendine bir gebelik testi alamıyor. Yersen :işsiz:
Holdinge bi test goturememis mi hdhdhd sertifikalar salca kutusundan hamilelik tespiti uzerine galiba

Ilk karisini aldatan erkegin sizi de aldatacagi belliymis.Boşanin tek diyecegim o.Yeni evlenecegi kadinda onlari aldatti cunku benim gibi degillerdi beni aldatmaz deyip evlenecek ve ayni kaderi yasayacak.

Holdinge bi test goturememis mi hdhdhd sertifikalar salca kutusundan hamilelik tespiti uzerine galiba
Ne diyeyim bilmiyorum ki 🤷‍♀️
İnsan neden kendini olmadığı biri gibi gösterir hiç anlamıyorum.
Bas bas bağırıyor konusu
Üşenmedim okudum. Klasik iş yeri sahibi adam, yanındaki genç kızlara asılıyor. Nasıl olduysa işte onlardan biriyle de evlenmiş.
Eşimin annesi babası benden nefret ediyor bunu açıklayamıyorum diyor.
He biz de yedik boşanmadan önce birlikte olmadığınızı.

Ne diyeyim bilmiyorum ki 🤷‍♀️
İnsan neden kendini olmadığı biri gibi gösterir hiç anlamıyorum.
Bas bas bağırıyor konusu
Üşenmedim okudum. Klasik iş yeri sahibi adam, yanındaki genç kızlara asılıyor. Nasıl olduysa işte onlardan biriyle de evlenmiş.
Eşimin annesi babası benden nefret ediyor bunu açıklayamıyorum diyor.
He biz de yedik boşanmadan önce birlikte olmadığınızı.
Patronumdu, magazaya gelip gidiyodu diyor, magaza calisaniymis, birden kariyer basamaklarini ziplamis sonra, yani gelip surda hava atsan ne faydasi var, sanki taniyoruz birbirimizi, insan kendini anca egosunu şisirmek icin oldugundan farkli gosterir, belki ihtiyaci vardir egosunun tatmin edimesine, bilmiyorum, sadece kör gözüne parmagim derecesinde salak yerine konmayi sevmiyorum.

Pardon da size ne oluyor hanımefendi üslubunuz çok iğrenç burda herkez hemcinsinizken bulandırmayın falan diye bir üslup yeni konu açmayı ben bilmiyorum çünkü deme düşenemiyprum aynen bu kadar cevap alamadığım İÇİN açmamış olabilirmiyim mesela düşünelim bunu bi ayrıca konu sahibi zaten bunun İÇİN bir yorum yapmış size ne oluyor
Bu kadar cevap ne zaman alamadınız, hiç konu açtınız mı?

Üsluptan bahsedene de bakın, maşallah. O değil bari düzgün yazsaydınız.
İlk olarak konuyu anlamadığınız İÇİN sizi de tebrik ederim şu saflık olayına gelince kesinlikle öyle birşey yok insanı konuya yazdığına pişman eden cevaplar bile görüyorum burda bende kendi nikahıma pantolonla gittim çünkü laflı taraf düğün vs hiç birşey yapmaya hevesli değişikler gelinlik giyip gitçek halim yokdu ben zaten çoçukları beni AA cici annemiz diye kabuk etsin diye beklemedim beklemiyorumda orda kendime daha flört aşamasındayken yendiğim hakaret ve linçlerden bahsettim düzgün okudunuz mu ben onlara bir abla gibi destek olurum arkalarını kollardım sadece ki anneleri ile babaları eviyken yaptığım şeyde buydu gezdirip yedirip oyun oynamak yakınlığımız olduğu İÇİN bu kadar sorun olacağını düşünmemiştim bu arada benim yüzümden değil kendisi eski eşinden şikayetçi olduğu ve eşi de aldattığını yakaladığı İÇİN ayrıldılar.. Ve en önemlisi evde oturup temizlik yemek yapıp koca yolu beklemiyorum kendi ayakları üzerinde duran en başında da belirttim eşimi borç batağından kurtaran maddi durumu gayet iyi olan hem kendi işini hemde bünyesinde çalıştığım holdıng gurubunun uluslar arası genel müdürlüğünü yapıyorum.. burda ne işiniz var dersiniz diye de söyleyeyim ki bazı şeyler para harcayıp piskoloklarla konuşmalarla eş terapileri ile geçmiyor malesef fikire ihtiyaç duyuyorsunuz ve bunu da tanımadığınız sizi yadırgamıcak kişilerden bekliyorsunuz ama burda destek yerine köstek olunduğunu görüyorum çoğu kişi için resmen beni adamın metresi ilan etkiler bazı konularda kabalaşıyorum ama KARDEŞİM BEN BU ADAMLA BOŞANDIKTAN SONRA AYLARCA FLÖRT EDİP ÖYLE EVLENDİM. Son yazılanı üzerinize alınmayın lütfen
Size kim metres dedi ki? Kim o çoğu kişi? 😮

Neden yalan atıyım ki adam boşandıktan sonra flört ettik bu kadar basit amaçlı kendi amacı sonuç olarak o zaman böyle şeyler yapacağını nerden bilebilirdim konu sahibi aldatılcahını nerden bilebilirdi veyahutta başımıza gelcek olanı nerden bilebiliriz bunlar ön görü olur sadece demekki bende ön görememişim işallah sizin başınıza böyle bişey gelmez görüyorum ki burda herkez mahalle kavgası gibi konuları uzattıkça uzatıyor destekten çok köstek olunuyor sizin mesajınızın arıcinde söylemek isterim ki lütfen yorum yapmayın konuyla alakalı çünkü yardımcı olmuyorsunuz malesef konuyu silemiyorum ama başvuru yaptım teşekkürler 🙏
Yok artık, adamın ilk evliliğinden beri tanıyormuşsunuz, adam karısını defalarca aldatmış, siz hala öngöremedim diyorsunuz. 🤣 Siz gerçek misiniz acaba? :KK70:

İlk olarak konuyu anlamadığınız İÇİN sizi de tebrik ederim şu saflık olayına gelince kesinlikle öyle birşey yok insanı konuya yazdığına pişman eden cevaplar bile görüyorum burda bende kendi nikahıma pantolonla gittim çünkü laflı taraf düğün vs hiç birşey yapmaya hevesli değişikler gelinlik giyip gitçek halim yokdu ben zaten çoçukları beni AA cici annemiz diye kabuk etsin diye beklemedim beklemiyorumda orda kendime daha flört aşamasındayken yendiğim hakaret ve linçlerden bahsettim düzgün okudunuz mu ben onlara bir abla gibi destek olurum arkalarını kollardım sadece ki anneleri ile babaları eviyken yaptığım şeyde buydu gezdirip yedirip oyun oynamak yakınlığımız olduğu İÇİN bu kadar sorun olacağını düşünmemiştim bu arada benim yüzümden değil kendisi eski eşinden şikayetçi olduğu ve eşi de aldattığını yakaladığı İÇİN ayrıldılar.. Ve en önemlisi evde oturup temizlik yemek yapıp koca yolu beklemiyorum kendi ayakları üzerinde duran en başında da belirttim eşimi borç batağından kurtaran maddi durumu gayet iyi olan hem kendi işini hemde bünyesinde çalıştığım holdıng gurubunun uluslar arası genel müdürlüğünü yapıyorum.. burda ne işiniz var dersiniz diye de söyleyeyim ki bazı şeyler para harcayıp piskoloklarla konuşmalarla eş terapileri ile geçmiyor malesef fikire ihtiyaç duyuyorsunuz ve bunu da tanımadığınız sizi yadırgamıcak kişilerden bekliyorsunuz ama burda destek yerine köstek olunduğunu görüyorum çoğu kişi için resmen beni adamın metresi ilan etkiler bazı konularda kabalaşıyorum ama KARDEŞİM BEN BU ADAMLA BOŞANDIKTAN SONRA AYLARCA FLÖRT EDİP ÖYLE EVLENDİM. Son yazılanı üzerinize alınmayın lütfen
Üyelik iptal ama belki okuyorsundur giriş yapmadan o yüzden son kez yazıyorum. Sen kendini metres olarak görmüyor olabilirsin gerçekten de adam evliyken hiç bir şekilde ilişkin yoktur belki ayrıldıktan sonra flörtleşmişsindir vs ama bunu kimseye anlatamazsın çünkü adamla 6 ay sonra insanların karşısına sevgilisiyim diye çıkmışsın. Eğer adamın metresi olsaydın yine büyük ihtimal ayrıldıktan yaklaşık 6 ay 1 yıl sonra ortaya çıkardın çünkü metres olduğun anlaşılmasın diye (bunu dışardan bir göz olarak kendinize bakabilesin diye yazdım) . Çocukların gözünden gör lütfen olayı babanın yanında çalışan bir kadın var eve geliyor sana yunlar oynatıyor gezdiriyor eğlendiriyor bir süre sonra annen baban ayrılıyor baban 6 ay sonra kadını sevgilim diye getiriyor ardından evleniyor. bu çocuklara metres olmadığını nasıl ispatlayabilirsin? Zaten babama göz koymuş bize de o yüzden yakınlaşmaya çalışıyordur bu kadın diye düşünmüşlerdir. Sen o çocuklara ne yaranabilirsin ne abla ne anne olabilirsin geç artık bunları saygı çerçevesinde sürdür ilişkini yeter. Öncelikle bu kadar çok yazım hatasıyla nasıl bir holding grubunun uluslararası genel müd. yapıyorsun bilmiyorum yazık iş bulamayan ardındaki gençlere. Burda ne işiniz niye diyelim bilmiyorum burada bir sürü başarılı kadın da var düşündüğünüz gibi tek düze bir kitle yok. Nikah olayında ve evliliğiniz hakkında da hala doğru düşündüğümü düşünüyorum. laflı taraf ne demek bilmiyorum gelinlik giyip gitcek halim yoktu demişsiniz. Tabi ki sizin tercihiniz ama siz mi istediniz buna mecbur mu kaldınız anlamıyorum pek de önemli bir detay değil. Yakalamayacağım demişsin siz adamı yakalamışsınız üzerine düşmeyeceğim diyorsunuz kısaca. Adam boynunda morlukla eve gelmiş daha nasıl yakalamayı düşünüyorsunuz kadının üzerinde mi? Bak gerçekten sana dost tavsiyesi; ne çocuğunun ne de yalanların arkasına saklanma, insanlar sana burada metres dedi diye sinirlenip kulaklarını tıkama. Bu adam ilk karısı gibi seni de bir veya birden fazla kadınla aldatıyor ilk karısının onu aldattığını yakalamasaydı ondan da ayrılmazdı çünkü istediği evde işlerin yapılması ve yeni ilişkileri birinden saklama heyecanı. Diğer kadınlara da şimdi karımla böyle böyle sorunlarım var diye anlatıyordur çünkü bu işler böyle bahsettiğim saflık bunlara inanmandı. Maddi durumun işin gücün yerinde kaç kendini kurtar bundan sonra da hayatına seni sevecek saygı duyacak adamları al. Her kadının hayatında böyle bir adama yıllarını verdiği bir dönem olmuştur. Bu dönemi akıllıca bitirip bundan ders almak yapabileceğin en iyi şey olur

Adam ilk karısını 2 kadınla aynı anda aldatmış ve yanında çalışan biri olarak siz bile bunu biliyorsunuz. Neden size yapmayacağını düşündünüz? Bile bile lades bu

X